Těhotenský test negativní - je 16 dní po styku brzo?

tprk
15. črc 2013

Dobrý den, jsem tady nová, protože se potřebuju na něco zeptat 😉 Zajímalo by mě, jestli má některá z vás podobnou zkušenost a můžu teda ještě "doufat". 30. 6. a 1. nebo 2. 7. jsme měli pohlavní styk, bylo to v době, kdy jsem měla píchání ve vaječnících, dva týdny po MS, chuť na sex (podle mě teda OVU). Pár dnů na to mě chytla hrozná křeč na levé straně, myslela jsem, že budu muset k doktorovi. Od té doby popíchávání na levé straně níž a níž, asi po týdnu se mi začalo "nafukovat" břicho - takový pocit, že nejde zatáhnout 😉 Poslední dny mě čím dál víc bolí prsa, na dotek jsou přecitlivělá, bradavky jsou bolestivé... Dnes jsem si však udělala test a bílý... Ještě dodám, že cyklus mívám dlouhý i 35 dní a nepravidelný, takže čekat na MS bych mohla ještě kdovíjak dlouho. Mám ale pocit, že by mohlo být brzo, protože cyklus mívám dlouhý i 35 dní a nepravidelný, takže čekat na MS bych mohla ještě kdovíjak dlouho. , mám živé sny o dětech, skoro se nevyspím a taky mám pocit, že jsem "jiná", to se těžko popisuje... Jen chci dodat, že na miminko nijak nespěcháme, finančně se nám to moc nehodí a ani nejsme ještě svoji, proto mě tyhle "příznaky" překvapily, ale byla jsem ráda, jen nechápu ten negat. test 😉 Myslíte, že to ještě může vyjít // ? Nechci doufat zbytečně...

danoneda
15. črc 2013

ahoj, také jsem nová, ale dovolím si odpovědět. Menstruaci mám sice pravidelnou, ale podle tvého popisu jsem přesně takto ve dvou případech čekala kluka 🙂. Test byl pozitivní až cca po 4 týdnu od pohlavního styku. Naopak u dcery jsem vůbec žádné obtíže neměla, ale test byl pozitivní téměř okamžitě. Držím palečky pokud i přes problémy miminko chceš 🙂

frufrunka
15. črc 2013

Taky přispěju... 🙂 Naděje umírá naposledy a já byla těhotná už 6x (bohužel dobře to dopadlo "jen" 2x), takže o tom něco vím... U prvního těhotenství, které bylo v pořádku, jsem našla dvě čárky na testu s citlivostí 20 jednotek už po deseti dnech. V druhém úspěšném případě se dvě čárky na testu s citlivostí 10 (doba mezi tím pokročila - rozdíl 4 roky) objevily až po osmnácti dnech - takže ještě máš čas! 😉 Píšu o případech, kdy to byly opravdu čárky, ne věštění duchů. Když jsem cca 21 dní po ovulaci luštila duchy, bylo to špatně, vždycky buď zamlklé, mimoděložní a nebo v jizvě po císaři... Takže bych určitě testovala dál a hlídala špinění a pocity, protože by to eventualně mohlo být i mimoděložní v tom levém vejcovodu... Ale to nechci strašit, já jsem sbírka opravdových unikátů, jen chci upozornit na to, co se může stát.... Držím palce! 🙂

alpa1
16. črc 2013

Ahoj, já jsem na tom byla podobně. Menstruace nepravidelná, jednou 17 dní, podruhé 38 a 45 také žádný problém. Ale průměrně se pohybuju kolem 27 dnů. Po 14ti denním zpoždění mě trochu chytla křeč, jako před menstruací. Tak jsem ještě pár dní počkala. Když už jsem čekala 40 den, udělala jsem si test (za 90 Kč - prý lze použít už 6 dní před očekávanou menstruací) - negativní. Naštvaná jsem šla k doktorovi, aby se mnou už něco udělal, protože takhle nepravidelné to mám poslední rok. Mrknul na mě a oznámil mi, že jsem ve čtvrtém týdnu 🙂 Pak jsem si koupila dražší test (za 180 Kč) a ten už mi potvrdil, že je to tak, 3+ 🙂

zuzamik
16. črc 2013

Já jsem měla první pozitivní test až den po předpokládaném datu ms (cyklus jsem poslední měsíce měla cca 32 dní), takže být tebou, ještě počkám- podle mě je to hodně brzy 😉 Držím pěsti, aby to vyšlo!

ratatooy
16. črc 2013

to co popisuješ je jasny tehu a test muže byt pozitivni až za dlouho,moje kamaradka mela test negativní ještě ve 3mesici
a ještě dodám jak piše @frufrunka že ja nikdy nemela žadny dalnice vždycky jen dušíky a zleži to na síle hcg což jsem mela i u mimoěložního stejnyho dušíka na testu,pohlidat by to mel ale dr z krve jestly se hcg dobře zvyšuje,ja dokonce ted i špinila do 12tt a ničemu to nevadilo takže ne vždy to znamená neco špatneho

nikolete
21. srp 2016

Dobrý den chtěla bych se zeptat někoho zkušeného, je mi teprve 16let a myslím si ze jsem těhotná :( před 2 dny jsem se vyspala s jedním klukem a od te doby mám křeče v břiše na levé straně, boleji me bradavky když se jich dotknu :( ale nevím jestli není příliš brzy ... Jsem víc naladova ale po ránu nezvracim. Myslíte že je moc brzy na to si udělat tehotensky test? Mám strach ze jsem vážně těhotná Mamka by me zabila :'(

nikolete
21. srp 2016

@tprk dobrý den mám podobný problém nevím co mám dělat je mi 16 let a myslím si ze jsem těhotná a nevím co mám dělat

misula29
22. srp 2016

@nikolete 2 dny po sexu bys žádný příznaky nepozorovala, to by ještě nevědělo ani tělo. Musíš počkat pokud seš v půlce cyklu tak možnost je pokud ses nechránila .Kdyby něco tak to řešit s mamkou co nejdřív. A když nechceš být těhotná tak používej ochranu.V 16 bys už mohla vědět co a jak 😉

siimiig
4. pro 2018

@tprk Ahoj,tak jak to nakonec dopadlo? mam stejny problem :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru