Těhotenský test - nejsou ty čárky slaboučké?

nykolina
11. lis 2013

Ahojky holky,
Ms mela dojid 3.11.nedosla.
Kuknete na testy co me vysli 🙂 ten digital je delany 6den vynechani.
Nejsou slabucke ty carky??prijde me ze kazda ma dalnici po jednom dnu vynechani ☹ na utz jdu 19.11.doufam ze je to ok 🙂poradte 🙂

martina_81
11. lis 2013

@nykolina už jsem tady viděla horší duchy, tady aspoň něco vidím. 😉 Záleží na tom, co to máš za testy, některé ukazují hodně slabé. ale ten digitál to snad potvrzuje, ne? 🙂 Tak hodně štěstí a ať je toho 19ho všechno v pořádku. 😉

nykolina
autor
11. lis 2013

Jojo snad ano..na ten digital sazim taky 🙂 dekuji

pisisvori
12. lis 2013

@nykolina no 6 dní po vynechání byto možná mělo být silnější, ale u každého je to jiné, sestra měla pozitivní test až týdenpo vynechání. Podstatné je jak to HCG stoupá než ta vlastní hodnota.

evulinkab
12. lis 2013

@nykolina Tak je pravda, že duchové jsou slabí..já mela tři dny po vynechání čárku stejne silnou, jako tu kontrolní.Já bych ješte zašla alespon pro jeden testík..čárka by mela sílit minimálně každý druhý den
Držím pesti!

klariss01
12. lis 2013

Já myslím, že je to na dobré cestě 🙂 Také jsem měla duchy ještě cca 10 dní po vynechání... podle gynekologa mám mladší těhotenství, tedy že ovulace přišla o těch cca 10 dní později. Obzvlášť pokud míváš občas nepravidelný cyklus, tak buď v klííídku 🙂

senoritapetra
12. lis 2013

@nykolina Já myslím, že je to na dobré cestě 🙂)))

lenkalenulka
12. lis 2013

Bude tam🙂

nykolina
autor
12. lis 2013

Tak jsem zkusila mame test 10 a carka tam je,ale tako stejna ..mozna je to tim ze to e jiny test nez ty ostatni..jsem 9den po vynechani ms.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru