Těhotenský test nesílí, co dál?

radova23
5. čer 2013

Ahoj holky,skoro rok se s manželem snažíme o miminko, brala jsem clostilbegyt a byla ovulace. Prsa mě boli ale ze začatku testy trošku silily a dnes nic ? prý mam počkat na uschnutí ale já se strašně moc bojim. Je tady třeba nějaka kdo dušíkovala dlouho,nebo tak něco ? strašně se holky bojim ... ☹ davam foto ( 10DPo ráno,10 DPO po obedě, 11,12,13,14 a posledni je ze dneska 17DPo

fiallinka
5. čer 2013

U mně takové dušíky byly po KETU, kdy jsem měla jen biochemické těhotenství, v krvi bylo hcg po 14 dnech od KETU jen 9, takže nic, bohužel. U tebe to může být podobné - embryo se uhnízdilo, ale hned to vzdalo, bývá to docela běžné a spousta holek to ani nezjistí, protože si nedělá ani test a ms prostě přijde... tak nezoufej, pokud to teď nebude dobré, tak příště jo!

petramarie
5. čer 2013

17dpo uz by mel byt dusik vyrazny ☹

steffi77
5. čer 2013

Je mi to líto, ale řekla bych, že z toho nic nebude. 17DPO už by tam byly pořádné 2 čárky. Vydrž,příště se zadaří 🙂

nikollita
5. čer 2013

Taky to nevidím moc nadějně ☹ Nicméně naděje umírá poslední, dokud nepřijde MS, šance tady pořád je. Držím palce.

radova23
autor
5. čer 2013

@fiallinka
@petramarie
@steffi77
@nikollita někdo má čarky až 22 DPo a někdo nema třeba vubec,třeba moje segra si udelala x testu a ani jedno dite ji zadny test neukazal ..... Mě síli,ale z dneška ne ,,,,, dnešní test mě prostě znepokojil,ostatni jsou krasny

monasek84
5. čer 2013

nechci ti davat falesne nadeje, taky myslim, ze mimi odchazi, ale ja duchovala jeste 18DPO, kukni

fiallinka
5. čer 2013

@radova23 no já ti moc přeju, aby to dopadlo dobře, ale prostě píšu, jak to bylo u nás... jestli je to slabší jen jeden den (to se těžko z té fotky poznává), tak z toho nemá cenu dělat závěry, a třeba Monaskova fotka je úžasně pozitivní!

radova23
autor
5. čer 2013

@monasek84 tak už mam ducha jako ty 18dpo ...... mmt zašlu 🙂

radova23
autor
5. čer 2013

@fiallinka za mmt přidám foto

radova23
autor
5. čer 2013
radova23
autor
5. čer 2013

omlouvam se za kvalitu fota ..... nevim jak nastavit ☹

monasek84
5. čer 2013

@radova23 nezbyva nez cekat, nebo k dr na krev... tezko takto rict 🙂

radova23
autor
5. čer 2013

@monasek84 každopadne jsem ráda že zesilela o vic nez ostatni,takže zaplat buh,mimi neodchazí ...... k dr jdu 13.6 tak uvidime

monasek84
5. čer 2013

@radova23 tak drzim pesti 😉

steffi77
5. čer 2013

@radova23 ten poslední testík vypadá dobře. Ale než se takhle nervovat, tak bych skočila do laborky a nechala si udělat hCG z krve a pak za 2-3 dny znova a pokud se zdvojnásobí, tak je vše na dobré cestě. Udělají ti jej i jako samoplátci (cca 250,-) Držím palečky, ať to klapne.

fiallinka
5. čer 2013

@radova23 jo, ten poslední vypadá líp! Držím pěsti!

napolitano
5. čer 2013

Na tom posledním je to hezky vidět,držím palec 😉

maximka33
6. čer 2013

@radova23 může se to ještě zlepšit. tušíš, kdy byla ovulace? třeba pozdději, proto budou i // později.

radova23
autor
6. čer 2013

@maximka33 19.5.byla ovulace ,možnáá 20.5

radova23
autor
6. čer 2013

@maximka33 vlastne dnes bych to mela dostat,zitra prvni opožděný den ....

maximka33
6. čer 2013

@radova23 no to se obávám, že by to už asi bylo vidět, nejpozději 14-16 dnů po ovulaci. tak je lepší připravit se na tu horší variantu. ale třeba to ještě vyjde.

radova23
autor
6. čer 2013

@maximka33 pošlu ti jedne slečny foto kdy taky do 20dpo nemela nic..... jak říkam,mě se třeba prvni dcera ukazala až v 5 tt .... dříve ne .... takže tuto diskuzy končím 🙂 už ji nepotřebuji,čarka zesilela

romuaska
27. črc 2013

O
@radova23 ahoj yakze vekas miminko?;) já..mám cca týden,takové duchy,na každém testu,dnes idpolko ho mám jako ty 16 dpo,mám stavh sílí,ale já měla 2 dni ms teď v úterý:( mám stravh no když to tady vidím tak víc:(

romuaska
27. črc 2013

Omluva za pismo ,z tel ;)

radova23
autor
28. črc 2013

@romuaska ahoj ano jsem ve 13 tydnu a ted pujdu na prvni screning 🙂 jinak dva dny ms ? to jsem mela u prvni dcery tak jsem myslela že je to v pohode ale dalsi mesic už nic a ejhle byla jsem ve druhem mesici 🙂 pokud mas duchy,kup si radsi clearblue,u nas stoji 180 kč ale fakt ti rekne a zadne duchy hledat nemusis 🙂

lachtanek1
2. srp 2013

Ahojte holky, potřebuji poradit. Jsem týden po vynechání ms. V den předpokládané ms tmavě hnědé špinění, cca 1,5 dne. Bolesti v podbřišku mám stále, předtím ms pravidelná, jsem první měsíc po stimulaci Clostilbegytem, ovulace byla bolestivá, silná, folikuly byly krásné 2. Ovšem!, i přesto, že jsem dnes 35DC, těhu test je velmi slabě pozitivní, spíš bych řekla, jen duch a to ve středu a úplně stejně dnes. Myslim, že v této době, pakliže bych těhotná byla, by už druhá čárka musela být hodně zřetelná…stalo se vám něco podobného a přesto jste těhotné byly? V pondělí naklušu k dr. ale do po dlouhá doba, tak tady honím rozumy a zkušenosti

brisalek
3. srp 2013

@radova23 a kdy se ti objevila ta už hezká čárka?? tvoje fotky mi udělali radost, prptože já jsem dneska už 18DPO a vypadá to takhle.
1.8 mi přišla silnější,ale teď už 2 dny zas enaopak slabší. V pondělí jdu znova na krev.

radova23
autor
3. srp 2013

@brisalek prosimte me čarky byly fakt nic moc ! Jen duchy jako mas ty a mela jsem mamatest a dr max .... pak jsem se nastvala a koupila v kauflandu test a ukazal jasnou čarku.posilam fotky aby jsi porovnala jak předešle neukazaly skoro nic .....

sarkad2856
3. srp 2013

@lachtanek1 Asi bych udělala více testu s rozestupem nebo jinou značku

brisalek
3. srp 2013

@radova23 no já mám taky dr. max a mamatest, ale zkkoušela jsem i rapid clear myslím. A hlavně hCG ve čtvrtek =16DPO bylo jen 44, takže asi nic moc jiného asi testy nemohou ukazovat🙂. Ale ta tvoje sada tady mi udělala radost, že třeba ještě není nic ztraceno🙂. Protože u prvního těhu jsme měla asi 27DC ducha a 29DC (MS měla být 31DC) už krásnou čárku a to jsme test dělala odpoledne🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru