Těhotenský test po ET. Jaké jsou první příznaky?

blabolka
27. únor 2007

Ahoj lidičky..Najde se tady někdo,kdo má za sebou ET a čeká na Těhot.test?Nebo kdo má zkušenost,jaké jsou první příznaky před prvním TT?Je mi všelijak,ale hlavně jsem nervózní,co mě teď čeká..Kdo tvrdí,že mám zachovat klid,tak tím asi neprošel..

marinka
28. bře 2007

Nemeškala. Měla jsem PK, takže to bylo, jako bych testovala 12 den po ovulaci a to už se na testech // objevují, i když jak komu. Někomu stoupá hcg pomaleji a ještě se nic neobjeví, i když je těhu. V ideálním případě jsem měla testovat o dva dny později, ale na to už jsem neměla nervy 🙂

engelina
28. bře 2007

marinka cili si mala 3 dennu kultivaciu? 🙂
KOlko drobcov Ti vkladali?

marinka
28. bře 2007

Ano, měla jsem 3 dny PK. Pokud by PK nebyla, tak nemá cenu tak brzo testovat, to by tam fakt ještě nic nebylo. Dostala jsem dvě osmibuněčná embryjka a udrželo se jedno 🙂

saskie
28. bře 2007

ahoj holky larunko tak vidim ze jsem te nasla jinde jak se dari 😀

engelina
28. bře 2007

jejjj marinka, tak to jedno bolo a bude silak, ked sa tak rychlo objavilo na testiku!!!! 🙂
my sme mali 4 dennu kultivaciu a boli to dve morulky,boli sice rozmrazene ako prvojadra v pondelok a v piatok sa davali ako kompaktni morulky.
Keby z nich aspon jeden drobec vydrzal az do uspesneho narodenia!!!aj ked by som neboli proti dvom 😀 to by bola parada!
Na druhej strane viem,ze cerstve embryjka maju vacsiu uspesnost.No mne ostava verit len tym nasim mraziatkam...
A do akeho car chodis? 😉

marinka
28. bře 2007

engelino, jestli mrazáčci vydrželi 4 denní kultivaci, tak si myslím, že tam ta šance nebude o moc nižší a když ti dávali morulky, tak to musí vyjít!! Já jsem taky nebyla proti dvojčátkům, ale od jistého dne jsem věděla na 100%, že je jen jedno a bylo to tak.. Asi to bude fakt silák, protože i hcg jsem měla brzo dost vysoké, ze začátku to vypadalo i na ty dvojčátka.

larunnka
28. bře 2007

Holky, já jsem měla 6 denní kultivaci, mě dávali už blastocysty

Saski, daří se dobře, co ty vše v pořádku?

engelina
28. bře 2007

larunka tak hor sa do testovania! 😀
dievcence ja to balim,utekam z roboty, mozno a este zastavim vecer.... 😵

larunnka
28. bře 2007

Engelina: napíšu jak jsem dopadla, měj se a večer přijd 😉

engelina
28. bře 2007

este som sa vratila k tomu co som napisala.Trocha som to poplietla. v utorok,nie v pondelok nam ich rozmrazovali ako prvojadra a v piatok vkladali... 😉
tak uz naozaj cafte. 😵

kelinka
28. bře 2007

Ahojky vsem,za sest tydnu jdu na IVF a jsem dost nervozni,je tu nekdo komu se to podarilo hned poprve???? 🙂

kristynaw
28. bře 2007
marinka
28. bře 2007

kelinko, mně se to podařilo napoprvé 🙂

larunnka
28. bře 2007

Holky, já jsem si dělala test //, ale nemůže to být ještě Pregnyl, píchala jsem si ho 12.3.

saskie
28. bře 2007

larunko fakt pregnyl je v tele 6dni tak to gratuluji

engelina
28. bře 2007

larunka Ty nedockavec jeden 😀 😀 blahozelam! 🙂
urcite to uz nemoze byt v ziadnom pripade Pregnyl,ale bambulo minimalne jedno 😵 ked nie obe 😉
kolky DC si dnes?

marinka
28. bře 2007

Larunko, moc gratuluju!!! Pregnyl už to opravdu být nemůže, jedině mimi 🙂 Je to krásné, mám z toho radost!!

larunnka
28. bře 2007

Holky, díky, moc jste mě potěšili, ale vy jste mě k tomu přímo dohecovali, protože když jste napsali o té PK, tak mě embrýsky zaváděli 6.den, tak jsem si řekla, že to zkusím trochu jsem se bála, ale jsou tam//, pořád na to koukám. Manžel má dnes narozeniny, takže lepší dárek si nemohl přát 😀

Dnes jsem 28DC a měla jsem mít právě měsíčky, dnešku jsem se moc bála, že začnu krvácet.
Marinka, tak to špinění asi opravdu bylo uhnizdování 😉

saskie
28. bře 2007

larunko moc gratuluji ja se bojim testnout 😉

marinka
28. bře 2007

larunko, tak to má opravdu krásný dáreček 🙂 Zítra napiš, jak na to reagoval 🙂
saskie neboj, u tebe to taky dobře dopadne!

larunnka
28. bře 2007

Saski, ale pokud nekrvácíš, tak si myslím, že je vše o.k. 😎

saskie
28. bře 2007

dekuji

larunnka
28. bře 2007

neděkuj, určitě to bude dobré 😉

zlobivco
30. bře 2007

Ahojte kocky,
ja sice nepatrim do skupiny ET,ale jedno ma zaujalo a mozno mi poradite. vravite, ze nemate zapchu, ale pravy opak. ja sa s manzelom pokusam o mimi, zatial normalnou krasnou cestou. skusali sme neustale cely tyzden, co by sa to malo relativne podarit. ja mam ten opak uz asi dva dni a toci sa mi hlavicka. viem, ze to nepatri do tejto temy. ale vedeli by ste nieco napisat? ☹ mohlo by to nieco znamenat?

tinni
30. bře 2007

ahoj, ja tiez nie som po et, ale ked som otehotnela, tak sa mi zo zacietku tiez tocila hlava a kamoska dokonca v 1.trimestri odpadla-tak zistila, ze je tehotna...

zlobivco
30. bře 2007

asi sme skocili na inu temu tinni, ale dakujem za odpoved. a kedy po skusani sa ti zacala tocit?
baby prepacte, ze o inom ☹

tinni
30. bře 2007

poslem ti IP 🙂

glorita
30. bře 2007

zlobcivo v pohode,pridaj sa do snaziliek-uz su snazilky 12 😵

dagmarka1
2. dub 2007

ahojek holky 😉 , s dovolením se k Vám malinko přivtěřím.jsem 8.den po ET,ale začínám nějak špinit, momentálně se to totiž točí kolem mojeho termínu MS.
punkce byla 23.3., transfer 26.3., 2 osmibuněčná embryjka.
někde jsem tady ve vaší diskuzi našla že některá špinila, už už byla zkalmaná,ale nakonec je těhu-myslím že larunnka?
larunnko prosím tě jak to u tebe probíhalo, jakoby normální náběh na MS, nebo jinak.furt doufám že se to nerozběhne, a budou tam //.asistentka INF mi řekla že se nedá nic dělat, jen vydržet,že se to tak někdy stává, že se může zahnizďovat embryo,že to nutně neznamená nic špatného,kdyby se to rozjelo tak mám jít k doktorovi, kdby to bylo moc moc tak na pohotovost. no moc mě to neuspokojilo, já vím ona to musí vědět, má jakési zkušenosti
mám testovat oficiálně až 12.4., raťe holky.díky moc. ☹

saskie
2. dub 2007

dagmarko v caru ti to rekli dobre ,spineni je normalni a spis si myslim ze je to lepsi kdyz spinis protoze se u vice pripadu mimi uhnizdovalo .tak se neboj a vyckej urcite to prejde a bude to dobre .ja jsem taky byla 20.3 na et ale bohuzel tehu nejsem v sobotu jsem zacala spinit a v nedeli se rozjela ms takze ne dobra zprava.ale neboj se a nevzdavej to ver ze mimi u tebe je ?ja byla na druhe ivf a nic tak hodne stesti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru