Těhotenský test po ET. Jaké jsou první příznaky?

blabolka
27. únor 2007

Ahoj lidičky..Najde se tady někdo,kdo má za sebou ET a čeká na Těhot.test?Nebo kdo má zkušenost,jaké jsou první příznaky před prvním TT?Je mi všelijak,ale hlavně jsem nervózní,co mě teď čeká..Kdo tvrdí,že mám zachovat klid,tak tím asi neprošel..

penizek
26. dub 2012

@saskie AHOJ TAKÉ JSEM NEMOHLA OTĚHOTNĚT TVÉ POCITY ZNÁM KDYŽ K NÁM PŘIŠLA ŠVAGROVÁ KTERÁ JE TĚHOTNÁ ODCHÁZELA JSEM NEMOHLA JSME SE NANI ANI PODÍVAT JAKÝ JSME MĚLA VZTEK JSEM PO PORVNÍM IVF DNES DEVÁTÝ DEN DĚLALA JSME SI RÁNO TEST A JSOU TAM DVĚ ČÁRKY NEZOUFEJ ONO SE TO LEHKO ŘÍKÁ MUSÍŠ DOUFST A VĚŘIT STÁLE JSME SI ŘÍKALA JÁ PŘECE NEMŮŽU MÍT TAKOVOU SMŮLU MUSÍ TO VYJÍT DRŽÍM TI PĚSTI AT TI TO VÝJDE

martinka87
26. dub 2012

@penizek to je krasny, moc gratuluji.
Ja jsem take po 1IVF a cekame na vysledek, dnes jsem 7. den po ET, transferovala se morulka kvality A po oplodneni ICSI ... uff, jeste chci vydrzet dva dny a pak zkusit testik... jsou to ale nerviky 😉

ivka3901
14. čer 2012

ahojte som 3 deň po ET a som zvedavá ako to všetko dopadne príznaky mám skoro všetky síce beriem aj utrogestan tak naliate prsia mám z toho 🙂

javi37
14. čer 2012

Ahoj ivka, ja dnes 8. deň po ET, držím nám palce obom. Dnes to na mňa akosi všetko doľahlo, mám strašnú depku ☹ .

martulle
14. čer 2012

ahoj holky,jen vás chci trošku podpořit 🙂 @javi37 z čeho máš depku?to chce klid,nestresuj se....Já jsem po et už delší dobu,dnes je to 23dní a 25.6 jdu na utz 🙂 testila jsem jak blázen už od 9dne,kdy byl slabší duch,ale píchala jsem aj pregnyl,tak to možná byli dozvuky.jenže potom dušík začal sílit až byla hotová dálnice 😀 zle mě bylo už asi od 5dne po et,ale každé holčině se to projevuje jinak.držím vám pěstě holky at máte vytouženou// 😲

javi37
14. čer 2012

Dnes ma začalo pobolievať brucho, MS má byť v sobotu alebo nedeľu, tak sa bojím, aby sa mi nepustila. Po prvom IVF to tak bolo.

fori
14. čer 2012

já testovala 7 den po ET... a měla jsem ducha.... a příznaky těhu??? žádnééé 🙂

damai
19. bře 2013

Přidávám svou zkušenost po ET:
od 5 dne po ET, pnutí v prsou, podbřišek jako na MS
7den po ET - negativní těhu test, slzy smutku, že to nevyšlo
8den po ET skoro neviditelný stín druhé čárky - každý den sílil
dnes 11 den po ET téměř stejně silné // 🙂

tina2709
19. bře 2013

ahojte, baby, ja som dnes 13. den po KET a ani slaba ciarka, sice mrchu som este nedostala ale to je bezne ze mi 5 dni meskava, som po 3 KET, takze nadej slaba, chodim do ferti do BA.... zajtra idem na krv tak neviem ci mam este dufat, posledne ked som sla na hcg, tak presne v to rano som dostala mrchu a uz mi to lem potvrdili

elisafabri
20. bře 2013

Ahoj holky, já mám zasebou také 1IVF jsem dnes 9den po ET. Beru Utrogestan 2-2-2 . Žádné příznaky nepocituji, jen mě občas bolí hlava pak , když vypiju kafé, tak je mi divně, těžko. Občas mám hlad a pak to vystřídá zase pocity nevolnosti, bolest břicha. Chvilkami mě bolí i prsa, ale pak to přejde. Ale slyšela jsem , že pokud po ivf nekrvácím, tak by mohl být prcek uvnitř a já ani jednou nekrvácela, tak myslíte že tam je?Test jsi chci udělat v pátek to budu 11den po ET to by mohli tam být // že?

elisafabri
20. bře 2013

A taky to mám tento týden dostat, jenže beru Utroš a to mám dobrat, tak ji asi nedostanu...

vanessajane
20. bře 2013

Ahojte.Prosim vás.Mozem byt tehotna?Bazalna teplota 37.2. Bolesti pod bruchom,,počasí ovulky som mala s priatelom nechraneni sex.Dnes som 2x zvracala.Test som si robyla a negativ.Krcok mám vysoko tvrdý a trochu otvoreni.Mam pred menstruaci asi tizden.Ale take pocity pred mrchou nikdy nemavam.Dakujem za aku Kolvek odpověd radu. 🙂

sudabe
20. bře 2013

@tina2709 ahoj ja som tiež 13 den po et prvom a na 11 den som bola na krv hcg 89, a 15.3 som malá dostat mraků od vtedy má začalo boliet v podbruzku a dost intenzivne na vcko som sa bála chodit ale nic. a bolesti mám dodnes onak žiadne priznaky. držím palce najme treba verit , nestresovat, a prihovatat sa fazulke. test som si vobec nespravila.

misha83
24. bře 2013

@elisafabri Ja jsem po nevydarenem ivf nikdy nezacala krvacet driv nez jsem vysadila leky ☹ . Hodne stesti!

elisafabri
27. bře 2013

Holky dnes jsem 16 po ET tak dnes byla kontrola u Dr. Na ultrazvuku není nic vidět. Pry mi děloha měla vyrůst a nevyrostla. Tak mi vzali krev a mám zítra volat na výsledek. Prý může být to embrijko někde zavrtaný. Co myslíte? Nevidim to moc nadějně.

lucavka
30. bře 2013

Ahojky. Já sem 10. den po transferu. Včera jsem měla testu ducha. Hodně slabounkýho. Dnes jsem si dělala jinou značku testu a není tam skoro nic. Tak nevím co si mám myslet. V úterý zajdu na krev. Jinak když sem čekala prvního prcka tak sem měla ducha 5. den po transferu...

mrshka
4. zář 2015

Trochu tu obnovim diskuzi.. jsem 3.den po ET s 5PK a zatím nic 🙂 ale už bych něco chtěla vědět, než pořád čekat. já vím, VYDRŽET! 🙂

tehulka1167
4. zář 2015

@mrshka to je zatím brzy 🙂 já mám od 7 dne pozitivní testy a snad všechny příznaky těhotenství 🙂

ivanalysonkova
11. lis 2015

Ahoj holky, jsem 13 den po ET, testovat chci zítra. Zaváděli 2 embrya: blastocystu a exp. blastocystu. Poslední 3 dny se mi střídají pocity horka a zimy. V noci se šíleně potím. Bolí mě hlava, cítím se jak nachlazená....Snad na mě zítra vykuknou //. Měla jste některá podobné stavy? díky 🙂

eliotka1
11. lis 2015

Ahoj holky. Já měla pozitivní test už 5. den od transferu 🙂 A zaváděli mi jednu bastocystu. 13. den jsem měla v krvi 890 HCG 🙂 Příznaky těhu jsem začala pociťovat až v 6.tt. Předtím jsem spíš cítila vaječníky ze stimulace.

eliotka1
11. lis 2015

*blastocystu 😅

hankyholky
24. bře 2016

ahoj, jsem 13. den po Et a tt je negativní, je tu nějaká naděje , ta nejistota mě ubíjí.. díky za odpověd. Na krev jdu až po velikonocích v utery 29.3. ET byl v sobotu 12.3.

tehulka1167
24. bře 2016

@hankyholky 13 den už je v 99 % jasno ☹

modroocko12
23. kvě 2016

Ahoj je tu někdo teď čerstvě po ET ? Já jsem 4 den, bolesti v podbřišku, beru utrogestan 2-2-2.jsem nafouknutá až běda. Je to mé první IVF s Isci, snažíme se již několik let a po dlouhém váhání jsme šli na umělé.

ambruska16
12. únor 2017

Ahoj holky, Prosím o radu.
Jsem 11.den po ET s 5.denní kultivaci. Od 6. dne po ET jsem si dělala tt test a byla tam slaba čárka. 8.den na tt zesilela carka. 9. den na tt už byla dost viditelná ale ne tak jak ta testovací... Beru Utrogestan 3×1 tabletku. Od ET me sem tam pichlo v podbřišku, ale dnes začínám mit bolesti jak když dostanu MS... tak nevím co to znamena.... Měla jste některá podobný problém? Děkuji za rady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru