Těhotenský test po ET. Jaké jsou první příznaky?

blabolka
27. únor 2007

Ahoj lidičky..Najde se tady někdo,kdo má za sebou ET a čeká na Těhot.test?Nebo kdo má zkušenost,jaké jsou první příznaky před prvním TT?Je mi všelijak,ale hlavně jsem nervózní,co mě teď čeká..Kdo tvrdí,že mám zachovat klid,tak tím asi neprošel..

zuzana76
27. únor 2007

co je to ET?

aaandrejka
27. únor 2007

blabolka, priznaky su rozne, dokonca u niektorych zien nie su vobec 🙂
test si urcite nerob skor ako 15 dni po pichnuti pregnylu, ten totizx obsahuje HCG, co je tehotensky hormon, podla ktoreho sa urcuje tehotenstvo aj na tehu teste... ja som si robila 16 dni od pregnylu (2 tyzdne po odbere vajicok) a ukazalo mi len dve slabulililinke ciarocky, aj ked som cakala dvojcata.. takze neda sa na to velmi spolahnut... ale ak chces, kup si taky citlivejsi test, napr. RapiPreg alebo RapiClear

blabolka
autor
27. únor 2007

děkuji za odpověď..Jsem 11 den po Pregnylu,tak už to se mnou cuká,ale řekla jsem si,že to do pátku vydržím..Jsem moc zvědavá,jak to dopadne..

rozarka73
27. únor 2007

ahojte dievcata 🙂 blabolka ja mam test zajtra, mam tiez nervy, ale nekupovala som si test ziaden, ved zajtra sa to dozviem z krvnych testov, uz to musim vydrzat!!!!! 😖 priznaky nemam ziadne, vacsie prsia, ale to mam aj ked mam dostat mrchu, a okrem toho uzivam ten utrogenstan 3xdenne a estrofem tiez!!!asi na 7.den po transfere ma velmi bolelo brucho ako keby som to mala dostat a teraz posledne 2-3 dni ma neboli vobec, tak som nejaka kludnejsia a aj nadej vo mne rastie 😀 len aby som zajtra neplakala tak ako po prvom IVF!!!!tak si drzme navzajom prsteky!!!!zajtra je pre mna den s velkym D 😅

aaandrejka
27. únor 2007

rozarka, velmi ti drzim prsty, nech zajtrajsi test hcg dopadne skvele!!!

aaandrejka
27. únor 2007

zuzana 76, ET je embryotransfer, je to vlozenie embryy do maternice po IVF, cize po umelom oplodneni

saskie
28. bře 2007

ahojky holky jak jste dopadly ?s tt

larunnka
28. bře 2007

Ahoj holky, já jsem dnes 8, den po ET a testy si mám dělat 10. den a pokud budou neg. tak 12. den a ten by už měl vyjít pozitivní 😀

Příznak mám zatím jeden a to že NEKRVÁCÍM, po prvním IVF. jsem krvácela už 6. den

aaandrejka
28. bře 2007

larunka, drzim prsty, verim, ze to vyjde! 🙂

engelina
28. bře 2007

ahojte 😉
larunka, aj ja som cakatelkou na test s // 😵 dufam,ze to vyjde,uz je to 3.pokus! 😕
Som 5.den po KETe a test si mam urobit az 6.4 ,t.j. na Velky piatok,ale ked sa nic zleee neudeje skor,test by som si urobila skor,taku nedelu.....
Kto este okrem mna a larunky ide testovat? 😵

larunnka
28. bře 2007

aaandrejka: díky, snad máš pravdu 😅

engelina:já mám ted druhý pokus a doufám, že poslední, mám dvě embryjka, ale budu štastná ikdyž se chytne jen jedno, byla bych nejštastnější člověk na světě 😀

engelina
28. bře 2007

ja mam tiez dve embryjka 😀 😀
citala som si na inej teme ze Ti doky povedal,ze by si mala byt tehu 😵 bola si uz na kontrole?drzim palce!!!!!!!!

Do ktoreho CAR chodis? Ja som bola v brne- v REprofite.

a apropo musela som si zmenit foto v pase- neodolala som...je to slonica v maternici-uzasne! 🙂

marinka
28. bře 2007

Holky, moc a moc vám držím palce, taka jsem si tyhle stresy a čekání zažila, tak vím, jaké to je 🙂 Držte se a hlavně, ať jsou // 🙂

larunnka
28. bře 2007

Engelina: ano, doktor říkal, že to vypadá nadějně na těhu...snad má pravdu 😅 Ano, byla jsem na kontrole, protože jsem na neschopence, tak jsem si musela jít pro lístek na peníze.

Chodím do Brna do Heliosu.

Je pravda že foto je úžasné 😀

Marinka: díky 😵

marinka
28. bře 2007

larunnko, tak to je skvělé, že ti to doktor takhle řekl, snad to bude pravda!!! 🙂

engelina
28. bře 2007

larunka tak tfuj tfuj tfuj nech Ti to vyjde 😵 😵 😵 aj vsetkym nam samozrejme....
Ja sa uz zacinam zaoberat "priznakmi",ale ziadne nemam. Ty nieco na sebe badas?Mas napr. citlive prsia, ztmavnute bradavky alebo iny priznak? Uz mi zacina sibat a to poriadne- asi z tych hormonov!!!! 😔

marinka
28. bře 2007

engelino, mně začaly první příznaky až od toho 5 dne po ET, kdy mně začalo pomalu pobolívat břicho jako před MS a stupňovalo se to.. Taky mně hodně bolela zása, prsa zabolela jen velmi vyjímečně a žádná změna na nich nebyla - bradavky mi doteď neztmavly a to jsem taky myslela, že to podle toho poznám 🙂 Ani jsem neměla tu kuvovou chuť v puse, o které se mluví. několik dní mně taky bolely klouby, hlavně kolena a pořád jsem měla žízeň a pořádný hlad! Nevolnosti mi začaly až v 7 tt..Ale u každé je to jinak 🙂

engelina
28. bře 2007

marinka dakujem za opisanie Tvojich priznakov a velmi Ti gratulujem k vytuzenemu babetku 😵 🙂
Ja uz o nicom inom nesnivam,moja vsetka kominikacia s drahym je len a len o babetku.....
Do akeho centra si jazdila?Vyslo Ti to na prvy pokus?

marinka
28. bře 2007

engelino, já právě vím, jak jsem byla vděčná za co nejvíc informací, pořád jsem zjišťovala příznaky jiných holek, abych to mohla srovnávat 🙂 Jezdila jsem na kliniku do Zlína, byla jsem tam moc spokojená, doktor byl hrozně šikovný! Měli jsme velké štěstí, povedlo se napoprvé..

larunnka
28. bře 2007

engelina: beru taky Utrogestan a ten zapříčinuje sám hodně těhu příznaků, pobolívá mě bšíško a prsa mám ,,nalitý´´ale nebolí mě...musíme to vydržet, ikdyž bych sama byla ráda za výsledek. Jo a kovovou chut v puse si myslím, že mám, ale jak člověk se moc pozoruje 😔

engelina
28. bře 2007

tak tak, vsetko je o prilisnom pozorovani seba sameho....
larunka netrapi Ta nahodou zapcha alebo opak?JA som pri prvom uspesnom pokuse,kt. skoncil zamlklym tehotenstvom mala zapchu hned od transferu a teraz mam ten opak....

marinka
28. bře 2007

engelino, já jsem teda taky měla opak 🙂

engelina
28. bře 2007

marinka 😀
clovek sa v biede chyta aj slamky 😉 ak by to bol aspon jeden z priznakov,bola by som rada az az...... 🙂

larunnka
28. bře 2007

engelina: já mám taky pravý opak zácpy, není to tak hrozné, ale je 😀

engelina
28. bře 2007

no dievcata,aspon na jednom sme narovnako 😀 😉
kiezby to vyslo mne s larunkou ako tebe marinka....
Marinka na ktory den si robila testik?
Larunka TY sa kedy chystas?

marinka
28. bře 2007

larunnko, testneš teda pozítří? 😉

larunnka
28. bře 2007

Holky, já se testnu už asi zítra, jsem moc 😎

engelina
28. bře 2007

rano sa hlas!!!! 😉
drzim silno palceky. 🙂

marinka
28. bře 2007

engelino, já jsem testovala 9 den po ET (den ET jsem do toho započítávala) a už byly //, i když ještě slabé, ale jasně pozitivní 🙂 A už o den později byla čárka silnější..

larunnko, klidně to zkus zítra 🙂

engelina
28. bře 2007

marinka a uz Ti v dobe testovania meskala mrcha?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru