Těhotenský test ukazuje slabé //, ale těhotná nejsem

denousek
26. dub 2007

ahojik holky vim ze tohle uz se taky probiralo mockrat ale fakt by me zajimal vas nazor...uz 2krat jsem mela // pred pul a ctvrt rokem a nikdy jsem nebyla tehu...byla druha carka jen tak slaba ale byla tam...to je pak clovek rad ale stejne nic...proc jen ty testy tak klamou??dnes jem 39DC tj.8_10 dni spoždeni a druha carka byla vcera opet temer neviditelna...proc tam teda vubec naskakuje??je to nefer..co mam delat ach jo...ted nejsem ehu ale MS taky nikde tak ja nevim..

krista
26. dub 2007

Jestli ti to doktor nevysvětlil tak je to vůl .... s prominutím. Měj se hezky a zajdi za ním, popřípadě popřemýšlej o změně. Ahojík

denousek
autor
27. dub 2007

holciny tak porad nic..ach jo...vim ze nejsem tehu ale chci MS!!!

mmmk
27. dub 2007

Denousku, zmen doktora, urcite ti nekdo poradi nejakeho dobreho doktora. To normalni neni, musis na krev a utz, jestli nemas cystu, endometriozu nebo nejaky zanet, jako jsem mela ja. Mer teploty a budes mit vetsi jistotu, ze tehu nejsi a nestoji to zadny zavratny penize jako testy 😉

denousek
autor
27. dub 2007

no jo ale ja tomu s tou teptotou nerozumim...to mam jako merit po ranu v pochve?...se cervenem ale nevim to no..jo a dr mam ted novyho a je prej dobrej...tak to asi normalni je ze ty testy to tak ukazuji no,,,ale v pondeli tam asi zajdu ze jsem to nedostala..dnes jsem 40DC.. ☹

denousek
autor
27. dub 2007

halo...mmmk??copak ta teplota...a ma byt jako vyzsi v tehu nebo nizzsi?

bielanevesta
27. dub 2007

Deni určite zájdi k Dr. Mne MS neprichádzala cca. 120 dní 😲 tak mi Dr. pichol vyvolávačku a MS prišla do týždňa. A ďaľší cyklus som už bola těhu 😉 . Prajem veĺa šťastia 😉

denousek
autor
27. dub 2007

120dni??tak to je drsny..to sem si nemyslela ze to tak trva...slysela jsem ze ta vyvolavacka je i zdrava...treba po tom dalsi cyklus lepsi otehotnim ne..??...ja nevim...no zatim jsem si test delala jeden to byl asi 36DC a dnes jsem 40DC a zitra si udelam dalsi a kdyz bude zase slaby tak je to fuk a pujdu na vyvolavacku...a co tam mam rict ze jsem to nedostala a ze jdu na injekci??nebo co,ja nevim..

bielanevesta
27. dub 2007

No to som mala celé rozhodené z antikoncepcie. Tú som vysadila a MS nič. Tak som si myslela že je to stresom z príprav zo svadby. Pred užívaním HA som mala s tým problém. Ale ono nie. Je možné, že ta vyvolávačka mi ovuláciu nejak nakopla či
čo a tak som hneď bola těhu.
A ak dostaneš vyvolávačku a predsa len by si bola těhu tak miminku to nič neurobí, nijak mu to neublíži takže toho sa neboj a šup na gyndu 😉 . Čím skor tým lepšie 😉

denousek
autor
27. dub 2007

jojo vsak jo v pondeli mam odpoledni tak tam rano skocim ale co mam teda rict??..ach jjoo....se stydim rikat neco takovyho v cekarne pred lidima...je to blby...

mmmk
27. dub 2007

Denousku, promin, ze pisu az ted. S tou teplotou - bud koukni na zacatek tematu Mereni bazalni teploty a nebo jednoduse na tyhle super stranky http://merenibt.xf.cz 😉 Dela je Len a najdes tam vsechno, co potrebujes vedet. Kde, kdy, jak, proc merit a spoustu dalsiho 😎

Vyvolavacka - jen zvysi hormon, prudce naroste sliznice a pak krvacis ze spadu jako pri HA. Na dalsi otehotneni to vliv nema. Neni to lepsi, ani horsi. Jen kdybys byla tehu, tak to narostenim sliznice zvysi sanci na udrzeni tehu 😵

nejbe
27. dub 2007

Ahoj holky, je to teda úplně mimo tuto diskuzi, ale taky potřebuju poradit a tady to dneska jede. Od prosince se snažíme o mimi (v tu dobu jsem přestala brát HA). První MS jsem doslala normálně, druhou po 43 dnech - tj. 9.3. a od té doby jsem to nedostala. Dnes 50 dní - TT jedna čárka - nedalo mi to a v úterý jsem šla na gynekologii - mám toho nejúžasnějího doktora v okolí - a on mi řekl, že je to normální - že každá má cyklus jinak dlouhý - tak jsme vlezla na křeslo a on mi řekl, že jsem to zrovna dostala - takže jsem si říkala - dobrý trapas (prostě jsem si připadala jako trubka) - no jo, jenže jsem to nedostala jen lehce špiním... Tak nevím, jestli tam mám jít třeba za týden znovu nebo to prostě nechat být a čekat. Díky moc za vaše rady.

bielanevesta
27. dub 2007

Deni tak to nehovor pred ľuďmi v čakárni a popros setričku či by si nemohla ísť dnu 😉 . A presne jej popíš čo ťa trápi a je to 😵

mmmk
27. dub 2007

Denousek, vsak sestricce rekni jen, ze potrebujes od pana doktora jen injekci, ona te k nemu pusti (nemuze prece injekci davat ona sama z vlastni vule) 😉

denousek
autor
27. dub 2007

aha...ja jsem vysadila prasky ale uz pred 4 mesici stale ms v pohode ale az ted mi nak hapruje ptz jsem 40DC a to se mi jeste nestalo...ach jo...to je tak hrozny kdyz clovek nevi na cem je..beee

mmmk
27. dub 2007

Tak ja to mela taky prvni 2 nebo 3 mesice pravidelne. Ale podle moji MUDr. je to normalni doznivajici efekt HA 😉

mmmk
27. dub 2007

A pred uzivanim HA jsi nikdy nemela problem s pravidelnosti cyklu? 😕

denousek
autor
27. dub 2007

aha..je to fakt trapny to se pak clovek tesi na mimi a nic...ach jo..MS nikde a kdyz je to teda normalni taksi nemuzu myslet ze jsem tehu ptz MS nedorazila.....a taky podle tehu testu si to nemuzu myslet ptz kyz mi pokazdy ukazuje // tak to taky nikdy nic neznamenalo takze tim padem holkam nezbiva nic jinyho nez chodit na krev na krev a na krev ptz podle spozdene MS nic nepoznaji a podle tehu testu taky ne ptz neustale ukazuje slabe //ale mimi nikde...

denousek
autor
27. dub 2007

no nikdy sem s cyklem problemy nemela...

mmmk
27. dub 2007

Denco, to je prave to, co ti ukaze mereni bazalnich teplot. Ja, od te doby, co merim, jsem si ani jeden test nedelala, protoze jsem vedela, ze bez ovulace neotehotnim a teploty se taky nedrzely nahore 😒

bielanevesta
27. dub 2007

Nejbe ja si myslím, že špinenie je normálne. Ale ak si si nie istá tak na gyndu zavolaj a budeš mať kľud na duši 😉

denousek
autor
27. dub 2007

ja jsem myslela ze vulaci mam pokazde...kdyz mam cipek otvorem dolu a otvor nahmatam ne??

nejbe
27. dub 2007

bielanevesta - vím, že je to normální, jen bych už po 50 dnech ráda přivítala MS beno byla těhu. Nevíte od kdy vidí doktor mimi na ultrazvuku?

denousek
autor
27. dub 2007

myslim 6 tyden....uz by to melo byt poznat....

mmmk
27. dub 2007

To ale zalezi i na hlenu. A i kdyby ovu byla, tak teplota by v pripade tehu bylo hodne blizko 37°C 😉

mmmk
27. dub 2007

Myslim, ze tak od 6tt, v 7tt jde videt srdicko 😵

denousek
autor
27. dub 2007

takze kdyz zacina ovu tak se teplota zveda jo??nic holky musim letet...zatim pa

bielanevesta
27. dub 2007

Mne videl mimi keď som bola asi 6 tt. Skor tam videl iba váčok tak som bola v nemocnici lebo sa bál že je to zamlklé těhu. Ale potom sa potvorka vylúpla 😎 . Nakoniec mi ale termín museli určiť podĺa UZV lebo som mala ovu poriadne posunutú. Poslednú MS som mala 12.9. a ďaľšiu som mala mať 10.10. ale prvé // som mala až 21.10. 😲 . A prvý krát mudr. uvidel fazuĺku až 7.11. 😉

nejbe
27. dub 2007

takže je možné, že jsem těhu, ale úplně na začátku? Jinak díky za rady.

bielanevesta
27. dub 2007

Nejbe, teoreticky to možné je. Niekto má divoké začiatky ako som mala ja. Držím palčeky 😵

marinka
27. dub 2007

Já jsem měla taky několikrát pozivitní test, ale vždy byla ta druhá čárka hodně slabá a objevila se až po limitu. Dr. mi říkala, že to může být i zvýženým hcg v organismu, které je třeba kolem ovulace a je to pravda, protože jsem si schválně zkoušela dělat test v době, kdy jsem tušila ovu a fakt tam byly docela jasné //. Takže těch příčin může být víc..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru