Těhotenský test ukazuje slabé //, ale těhotná nejsem

denousek
26. dub 2007

ahojik holky vim ze tohle uz se taky probiralo mockrat ale fakt by me zajimal vas nazor...uz 2krat jsem mela // pred pul a ctvrt rokem a nikdy jsem nebyla tehu...byla druha carka jen tak slaba ale byla tam...to je pak clovek rad ale stejne nic...proc jen ty testy tak klamou??dnes jem 39DC tj.8_10 dni spoždeni a druha carka byla vcera opet temer neviditelna...proc tam teda vubec naskakuje??je to nefer..co mam delat ach jo...ted nejsem ehu ale MS taky nikde tak ja nevim..

nejbe
27. dub 2007

Dík, tak zas někdy 🙂

bielanevesta
27. dub 2007

Nemáš začo 😵

nejbe
27. dub 2007

Ale jo 🙂 každá rada dobrá, hlavně když někdo vyslechne. I to pomůže 🙂 Navíc mám teď pocit, jak při PMS, tak snad to brzy přejde.

bielanevesta
27. dub 2007

Neboj prejde 😉

denousek
autor
28. dub 2007

holky tak jsem si dnes delala dalsi test prvni byl ve stredu a druhy dnes...// jsou videt silneji ale muze to zpusobovat i to ze je to citlivejsi test??

mmmk
28. dub 2007

Denousek, proc si ty testy delas? 😕 Podivej se do pribaloveho letaku, co muze krom tehotenstvi zpusobit // a zmen doktora.

denousek
autor
28. dub 2007

to muzou spusobit jen nejake leky ne...??

vansovka
12. čer 2014

Mě těhu testy taky ukazovaly dvě čárky 🙂 Gyndař mi řekl že tam asi něco vidí, ale prd došla jsem si na lepší vyšetření a na tom se ukázalo že těhotná nejsem hold se mi zblázdnily hormony

lalinka21
25. kvě 2016

Ahoj holky chtela sem se zeptat je to normalni kdyz mam spozdeni 36 dny
Chodim u ginekolozky ta mi bere pokazde jen krev rika mi ze mam v krvi hcg pozitivny ale malo pak cekame 2 tydny tak zas ze musime cekat alw spinim mam testy pozitivni pokazde co jsi ho udelam mam uz jednu cerku test se vibarvy uplne 2 carky fialove je tohle mozny ?

maximbell
29. dub 2017

Ahoj holky.Muzu se zeptat?Vynechala vynechala mi Ms.Tak jsem si udelala test a tam byli obe // ,jen ta jedna hodne slaba.Pani doktorka me vzala hned.Podle ultrazvuku tam vidi dve dutinky jako na dvojcatka a objednala si me za 14 dni.Rikala ze jsem 5+2tt.Jenze vysledky krve neprokazali pozitivni vysledek,rikala ze se to stava,ze jsem mohla otehotnet pozdeji ,tesne pred menstruaci.A to se pry ukaze hcg pozdeji ale testik to uz muze ukazovat.Dnes jsem si ze zvedavosti udelala testik ale ne z ranni moci,byla pozdejsi,,a druha carka je v podstate neviditelna.jen je tam videt slabej stinek.A poboliva me v podbrisku.Stalo se to nekomu z vas?Nemuze to nejak kolisat takhle v zacatku?Dekuji moc za odpovedi.

tortojs
29. dub 2017

@maximbell to je blbost, pokud je test pozitivní a je něco vidět na utz, musí být krev zákonitě pozitivní. Na ultrazvuku se těhotenství ukáže až od 1000 jednotek hcg v krvi. Dřív ne, pokud krev není prokazatelně pozitivní je bohužel něco špatně.

maximbell
29. dub 2017

@tortojs tak ja nevim ☹

tortojs
29. dub 2017

@maximbell může růst nestandardně, to ano, to mám z vlastní zkušenosti, ale nemůže kolísá, vždy musí růst. A na utz se neukáže těhotenství dřív než je prokazatelně pozitivní krev. Pokud je krev nízká a test z moči je slabě pozitivní může se jednat o zanikající těhotenství kdy se netvoří další hcg a vylučuje se co už v krvi bylo. Samozřejmě další kontrola dá jistotu.

absintka19
29. dub 2017

@maximbell podle zadneho hcg v krvi nejspise doslo k ukonceni tehotenstvi.

maximbell
29. dub 2017

Ona pani doktorka rikala doslova ze ,,testy hcg jsou nizsi nez by meli byt na pozitivni tehotenstvi.podle toho jak to ma laborator nastavene,za 14 dni budeme moudrejsi,,.no jestli je to ukoncene tehotenstvi tak uz nevim.to uz by bylo podruhe.. :'( a jak to tedy muze videt na tom ultrazvuku? Uz aby bylo za 14 dni a ja mela vysledek nejakej.Takhle jsem akorad na prasky . ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru