Těhotenský test ukazuje slabé //, ale těhotná nejsem

denousek
26. dub 2007

ahojik holky vim ze tohle uz se taky probiralo mockrat ale fakt by me zajimal vas nazor...uz 2krat jsem mela // pred pul a ctvrt rokem a nikdy jsem nebyla tehu...byla druha carka jen tak slaba ale byla tam...to je pak clovek rad ale stejne nic...proc jen ty testy tak klamou??dnes jem 39DC tj.8_10 dni spoždeni a druha carka byla vcera opet temer neviditelna...proc tam teda vubec naskakuje??je to nefer..co mam delat ach jo...ted nejsem ehu ale MS taky nikde tak ja nevim..

mmmk
26. dub 2007

Denousek, co to bylo za test? Jako jaka znacka? Ja mela v listopadu taky pozitivni test, a to docela janse //, ale byl to jen zanet vejcovodu 😔 V pribalovel letaku bylo napsany, ze to muze znamenat cysty, gyn. zanet a jeste cosi. Kazdopadne se ti pri tom zvysi HCG, na ktere prave ten test reaguje 😉

mobina
26. dub 2007

Denousek přesně tak jak píše Marky. Zašla bych asi ke gyndařce. Jinak tady taky Marinka psala, že občas žena může mít zvýšenou hladinu hcg v krvi a slabou čárku tam má pokaždé, ale nejsem si jistá jestli před časovým termínem nebo po 😒

krista
26. dub 2007

Holky a ty dvě čárky jste tam měli hned? Nebo se ta jedna objevila až později? Pokud to bylo až později, tak na to už se nesmí brát ohled, měla jsem to taky a v příbalovém letáku to psali, že se musí dívat jen na výsledek co je tam do 5 minut a po těch 5 minutách už to jaksi neplatí 😖

denousek
autor
26. dub 2007

no ale ja uz to mam po treti v poslednim pulroce je to vazne hrozny...a mela bych byt zdrava kdybych mela nejaky potize tak to n GYNDEzjisti ne??musim chodit na vyvolavacku??nebo to dostanu sama....39DC uz je docela dost..

mmmk
26. dub 2007

Krista, ne, ja ji tam mela behem prvni minuty. Uplne se mi zastavilo srdce, tak jsem hned brnkla na gyndu, ukecala sestricku a za hodinu jsem uz mela odebranou krev. A dalsi den jsem se dozvedela, ze to tehotenstvi neni. Dr. mi delal ultrazvuk a tam videl, ze sliznice neni dost narustla na to, aby to mohlo byt tehu. Tak jsem dostala injekci a sla 😉

denousek
autor
26. dub 2007

no ja sem to tam mela tak za 5 min a na letaku psali ze po 10 min se na to nemuze brat zretel...

mmmk
26. dub 2007

Denousek, ja mela cyklus i 113 dni 😉 Spis vyckej, ono se moc tou vyvolavackou nevyresi 😵

slunicko2
26. dub 2007

denousku, na gyndu bych si urcite zasla. Zvlast, pokud se ti takhle hybe ms. Muzes mit treba polycysticka ovaria. Vysvetlila bych jim presne, co se ti objevuje na testu, a ze ms se nedostavuje presne.

denousek
autor
26. dub 2007

ty brdo 113 dni??to uz bych na te vyvolavacce radsi asi byla sama...to uz je mooocc dlouho...

denousek
autor
26. dub 2007

mmmk???a kdyz si tu carku tam mela behem prvni minuty tak ktery DC jsi si to delala??a jak dlouho po vynechani MS??

mmmk
26. dub 2007

Jo, ale vyvolavacka ti jen spusti krvaceni ze spadu, tj. jako pri uzivani HA. Chtela jsem, aby si telo reklo samo. Pak mi dala doktorka leky, neco jako vyvolavacka, ale bere se to 6 dni.

krista
26. dub 2007

No tak to jsou teda pěkně trapný ty testy, chápu jak vám je. Tohle by mě pěkně naštvalo. Člověk už se raduje a ona je to nějaká pitomá cysta 😠

denousek
autor
26. dub 2007

a myslite ze mi gynekolog nemuze napsat nejaky leky ktery napomuzou tehu??

mmmk
26. dub 2007

Denousku, bylo to myslim 35. DC, ale mela jsem trosku spineni (prave kvuli tomu zanetu) a par mych kamaradek me k tomu dohnalo 😀 Mam nepravidelny cyklus, takze tezko rict, jak dlouho po vynechani to bylo 😠

krista
26. dub 2007

Denousek nevím jestli něco takového existuje 😕 Spíš papej listovku nebo třeba Calibrum Babyplan 😉

denousek
autor
26. dub 2007

papam zinek na spravnou funkcnost pohlavnich organu a piju kontryhelovy cajik...

krista
26. dub 2007

Denousek a jak dlouho se snažíte ... vydím že jsi zoufalá 😒

krista
26. dub 2007

Omlouvám se za tu hrubku - vidím!!!!!!

denousek
autor
26. dub 2007

dlouho ne e asi tak 4-5mesicu

divabara
26. dub 2007

Holky,ja mela jednou nebo dvakrat pozitivni test Best (slaba carka), takovy ten fialovy, nemela jsem ani cystu ani zanet vajecniku, jen zpozdeni MS,ale tehu jsem podle me ani nemohla byt....

krista
26. dub 2007

To bude ok, myslím si že jsi na to moc upjatá 😉 A u gyndaře jsi s tím pozitivním testem už někdy byla??? Měl by ti udělat nějaké lepší vyšetření 😉 Nějaký doktor se ale musí k tomu dokopat 😠

krista
26. dub 2007

No teda holky tak až budu pozitivní test a zpoždění, tak abych se snad ani neradovala, to je fakt síla!!! 😒

denousek
autor
26. dub 2007

noo jen jsem mu to rikala rekl mi ze je to normalni tot vse ale me s eto moc normalni nezda..

krista
26. dub 2007

No jasně že to neni normální!!! Já mám doktora, teda spíš doktorku taky idiota a nejsem schopná ho změnit, takže ti asi odvahy nedodám, ale pro své zdraví a pro zdraví mimi, které určitě bude by to bylo nejlepší. Já právě počkám jak se bude chovat moje gyndařka až budu těhu nebo v případě že by nám to nešlo a podle toho se taky rozhodnu, kdyžtak od ní prchám 😉

denousek
autor
26. dub 2007

ale jako fakt...to silene zklame...ani bych nerekla ze otehotnet je tak tezky je to fakt sileny...a ja ted nevim co delat...mam jit v pondeli na gyndu??nebo co...

krista
26. dub 2007

Určitě si tam dojdi, řekla bych mu (jestli teda o tom neví) že se snažíte už cca 4 - 5 měsíců a vždycky když to ten test ukáže tak tě to potom strašně zklame - nestyď se, je to doktor .... hlavně mu řekni že máš strach aby to nebylo nějaké to vážnější onemocnění jestli by ti nemohl udělat nějaké lepší vyšetření 😉

Věřím ti že tě to moc zklame, byla bych na tom stejně, kdyby mi meškala MS a udělala bych si test, který by byl pozitivní tak by mě ani nic jinýho nenapadlo ☹ A jaké si kupuješ testy, nejsou to nějaké ty za 30 Kč???

denousek
autor
26. dub 2007

no i za 30 i za 80 jak ktere ale vsechny ukazuji to same ...ale fakt to nechapu kdyz jsme se treba mesic chranili kondomem tak MS prisla presne a kdyz se nechranime tak meska...ach jo..

krista
26. dub 2007

Je taky možné to, že jakoby samovolně potratíš, ale já fakt nevím jak to tělo funguje: řekni tohle svému doktorovi, je tam od toho aby ti pomohl, tak ať ti to vysvětlí čím to je!

denousek
autor
26. dub 2007

ja myslim ze uz sem se ho na to ptala ale nic mi nerekl...rekl mi ze si mysli ze jsem ani tehotna nebyla...

denousek
autor
26. dub 2007

musim jit milak je doma tak paa najuknu pozdeji paa a dekujiii

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru