Těhotenský test UNIMARK. Máte někdo zkušenost?

danae
28. srp 2007

V časovém limitu (skoro hned) se mi na něm objevila velmi slabá čárka. Testovala jsem odpoledne, jsem 26. den cyklu. Myslíte, že tento výsledek můžu brát jako pozitivní?
Trošinku špiním, ale jinak se cítím docela těhotně 🙂 Špiním už dva dny trošku, normálně vůbec před MS nešpiním.
Moc díky!

pavlina05
28. srp 2007

Čau danae ! 😀
Gratuluji, jsi těhulka 😀
Já testovala také na testu UNIMARK TN a čárky jsem měla také // 😀 , také v odpol. hodinách asi v 28 dc 😀
Myslím, že jsou to dobré testy, takže HCG máš a tudíš JSI !!!!
Mírné krvácení a špinění je v těhu zcela normální.
Takže velikánská gratulace 😀

danae
autor
28. srp 2007

Pavlíno, moc díky! Bohužel se mi to špinění nějak stále více rozjíždí, tak už skoro ztrácím naději. Jdu zkusit jít spát a ráno uvidím. 😨 S dcerou jsem měla také hodně špinění, vlastně úplně stejně jako teď - večer před termínem menstruace, ale pokud si vzpomínám, tak to nebylo tak hodně. Zkusím vyčkat do rána. Jsou to hrozné nervy ☹

vikvik
29. srp 2007

ahoj danea, ja nevim, mi zrovna tenhle test 3x ukazal pozitivni a tehotna jsem nebyla a od te doby ho nekupuju... zkus si udelat jeste jiny a budes to vedet na 100% ;)

pavlina05
30. srp 2007

danae a dej vědět jak to dopadlo!!! 😀

danae
autor
31. srp 2007

Dík za optání Pavlíno. 🙂 Jo jo, jsem těhu. Včera jsem byla na krvi. Asi 14 dní od ovulace jsem měla 105 jednotek. V pondělí půjdu zas, tak uvidíme.

pavlina05
31. srp 2007

moc gratuluju!!!!!! Jsem ráda, že ti to vyšlo! Drž se!!!! 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru