Těhotenský test Unimark, máte zkušenost?

ljjuba
25. říj 2012

Ahoj, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto testem. včera mamatest 10 negativní a dnes 25tkový tt unimark s viditelným duchem. falešně pozitivní? díky

radova23
27. pro 2012

@ljjuba mám to same a prý to unimark dela ☹ 2x me vysel pozitivni a mamatest negativni ☹ prá to unimark ukazuje porad ale nevim .... zitra rano skusim jiny,jestli tenhle keca nebo ne

sissi9
9. bře 2014

Ahoj,mám ten samý problém, Unimark //, docela jasné, ale těhu nejsem. Už se mi to stalo před půl rokem. Je to balení proužek po 2 kusech. Docela to pak zamrzí.

mikulinek
20. dub 2014

otevírám znovu tuto diskuzy...dnes ráno jsem si dělala test unimark byl hned v limitu pozitivní.....čárka byla sice slabší, ale hned vidět. A ted tu čtu,že dělá falešně pozitivní...jsem z toho dost nešťastná. A to je to 25 ne 10. Já už nevim čemu věřit. Potvrdí mi to někdo?

obr0025
24. dub 2014

nekupovat!! strasne ma sklamal..mala som pozitivní a pak dosla ta svina

argema
1. srp 2014

Před dvěma týdny v pátek jsem si udělala tenhle test, na obou proužcích z balení jasně pozitivní výsledek, potom v pondělí test z krve a ultrazvuk a těhotná nejsem.

hancazivocich
1. srp 2014

za mě nekupovat... Ušetříš si zklamání...

kackaxno1
27. pro 2014

Tenhle test fakt udělá ducha pokaždé i růžového a pěkného a dokonce i mému manželovi ho udělal, nechápu, že ho ještě pořád prodávají, je to hrozný šmejd..

dasa.77
8. kvě 2016

Vím že je ta diskuze stará,ale taky mám test slabě pozitivní a teplota tomu rozhodně nenasvědčuje,takže se chystám otestovat i drahou polovičku jen tak pro pobavení.Co s druhým proužkem,že 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru