Těhotenství?

hotblood
16. srp 2022

Dobrý den, přicházím s dotazem. Od 29.7. jsem měla ms, která trvala klasicky 7.dní. Mám cyklus 28.dní. Ovulační výtok jsem měla ve dnech 12. a 13.8. tak mám za to, že tou dobou ovulace byla. Nedělala jsem si ovulační test. Nicméně toho 13.8. jsme měli s přítelem sex. Dávali jsme si pozor 😀 je možné, ale že nám to ujelo. Nevíme.
Dnes jsem vypozorovala na sobě jednou lehké píchnutí v podbřišku a bílkový výtok, což u mě v kláskem cyklu není zvykem. Je možné, že jsem mohla otěhotnět. (Na test je zatím brzo) Můj dotaz zní. Měla jste to taky některá takto.? Mám sice, už dvě děti, ale u nich se mi bílkový výtok objevil, až místo očekávané ms. Další ms. Mám mýt, až za 10.dní. (26.8.2022)

teplaka1
16. srp 2022

@hotblood No muzes byt a nemusíš,ja mam pri ovulaci pokaždé bilkovy výtok a píchá me v podbřišku..Myslim ze budes muset počkat 🙂

hotblood
autor
16. srp 2022

@teplaka1 Právě, při ovulaci. Nicméně jsem zachytila dnes ten výtok a to už je několik dní po ovulaci.🤷 Tak jsem z toho nervózní a zvědavá, jak to dopadne.

teplaka1
16. srp 2022

@hotblood mozna je to uhnízdovani 🙂 ..ja jsem dnes 4 den po ovulaci.Byla 12.8 . A dnes mě hodně bolelo v podbřišku,jako.ldyz MS ale tu mam mit 27.8. a vytok mam bílý..🙂 tak čekám jak to dopadne 🙂 snad se mam na co těšit 🙂

hotblood
autor
16. srp 2022

@teplaka1 Já mám z toho trošku stres, protože mám syna 3 roky a 3 měsíce a mladšího 7.měsíců.😀 Tak proto jsem z toho teď tak trochu na vážkách, jak to dopadne. Tak Vám držím pěsti. Ať to u Vás dopadne, jak si přejete. S přítelem sice chceme tři děti, ale že by to bylo takhle brzo po druhém by mi asi hráblo. Budu to muset nechat osudu.

leniczka23
17. srp 2022

Tělo není stroj, takže co se nestalo nikdy jindy, může se stát dnes a při tom to bude úplně normální.
A poradím jednu věc, pokud by ti teď ze třetího hráblo, bylo by fajn se chránit 😉
Držím palce ať to dopadne jak si přeješ.

hotblood
autor
17. srp 2022

@leniczka23 Tím že by mi hráblo jsem nemyslela nic zlého. To s prostě tak říká. Ne každý chápe asi humor. Samozřejmě, že bych další dítě přijala. A propo. To, že se člověk chránit může. To vím. Na to jsem se neptala.

terkamamka
17. srp 2022

Já mám tři děti, ale všechny od sebe 4roky. Neměnila bych na každé jsem měla svůj čas. Já každé kojila a cca do 12m jsem ms neměla ale i tak se chránila nehormonalni anti. Pokud miminko chcete dobře, ale doporučuje se nechat tělo 2 roky po posledním těhu. odpočinout.

hotblood
autor
17. srp 2022

@terkamamka Já bohužel kojit nemohla. U obou synů. Je to zvláštní, ale po třech týdnech šlus. Jinak čas mám perfektně na oba. Já mám oba kluky po císařích. Tak ano vím. Jsou lepší nechat dva roky. Nicméně někdy si to osud vybere jinak.

terkamamka
17. srp 2022

To je pravda, já je mám císařem všechny a měla to štěstí všechny rok kojit, u třetího i po 4letech vyhojení jsme trnuly strachy. Je to už hazard třetí císař, byla jsem na rizikovém protože by se mohl řez protrhnout. A to je nebezpečné pro oba, zde bych už vůbec neriskovala a pokud neotěhotníš určitě si pro anti skoč.

hotblood
autor
18. srp 2022

@terkamamka Já antikoncepci nesmím brát. Nedělá mi dobře. Mám vyzkoušeno dříve. Nicméně doktorka mi řekla, že když otěhotním do budoucna potřetí. Tak císař mě nemine zase. Nicméně já spíš řeším to, že by to bylo brzo po druhém císaři. Mladší syn bude mít 7.září 8.měsíců. Tak mám obavy skrz jizvu, aby vydržela, kdyby náhodou.

veronikav31
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru