Těhotenství i přes negativní test, je to možné?

hanule89
19. kvě 2014

Ahoj holky zrovna řeším podobný problém jako vy ostatní poslední MS jsme měla 13.4 a od te doby vůbec nic dneska mam 9 den zpoždění zkoušela jsem dvakrát TT a byl negativní. Od ovulky mě bolely šíleně prsa (což jsem nikdy nezažila ani před MS) píchalo mě v podbřišku a měla jsem i divný tlak teď už je mi během tři dnu 2krát špatně od žaludku a navíc mam bílý výtok .. co si o tom myslíte???

teenyel
19. kvě 2014

@hanule89 zajít buď na jakékoliv odběrové místo, aby ti udělali test z krve na přítomnost HCG nebo se zajít poradit s gynekologem a případně si nechat píchnout vyvolávačku. 9 dní zpoždění už je poměrně dost.

tarra27
19. kvě 2014

@hanule89 máš menstruaci pravidelnou měsíc co měsíc? nebo jsi vysadila antikoncepci? jedla kyselé? podle mě máš spíš rozhozený cyklus...

monul88
19. kvě 2014

@hanule89 Zkusila bych zavolat doktorce. Byla jsem na tom podobně. Poslední MS 14.4. další se měla dostavit 11. nebo 12.5. a nic, jenže testy negativní a až ve čtvrtek duch, od tý doby nesílí, ale zítra jdu k doktorce. Takže bych zkusila zavolat na gyndu. Něco určo poradí. 😉

maribea
19. kvě 2014

To se stalo kámošce, 6 negativních testů, zašla na gyndu, vzali krev a za hoďku telefon, že je v 7tt 😅

hanule89
autor
19. kvě 2014

@tarra27 jj mam to pravidelný jak hodinky 🙂 a antinu jsem vysadila před necelým rokem ...

hanule89
autor
19. kvě 2014

@monul88 to jsem udělala, ale jsem z toho taková nesvá tak jsem si říkala, že zkusím jakou stím mají zkušenost jiní 🙂

hanule89
autor
19. kvě 2014

@maribea 🙂 jééé to by se mi taky líbilo 🙂

ladyes
20. kvě 2014

Ja mam dneska 4 den zpozdeni tak a TT negativni tak jeste pockam a uvidime 🙂 kazdopad e drzim palce holky :0

sheeni123
20. kvě 2014

Mne se carky na testu ukazaly az po vice nez 14dnech zpozdeni a to u obou tehotenstvi, vyckala bych. Drzim pesti, at to vyjde!

ladyes
20. kvě 2014

Tak pri mi smule ta mrska dorazi ... kurnik :( :D i kdyz skoro 5 den ... a zadny priznaky tak snad mozna 🙂 uvidime 🙂

ejli0
22. kvě 2014

Mám stejný problém, poslední MS jsem měla 13.4. MS mám každý měsíc pravidelnou, dělala jsem si 2xtest a je negativní. Dnes jsem byla u doktora a na ultrazvuku nic jen zvětšená sliznice..myslím si, že při mém štěstí to také nedopadne 🙂 ale zítra se dozvím výsledek hcg v krvi

risanek
27. kvě 2014

Ahoj holky asi tento mesic nijaky divny taky mam zpoždění dnes 9 den dělala jsem tt 7den po a negatyvní počkam ještě par dní ajdu k doktorce, těhotna asi nebudu nemam žadne přiznaky nemam přiznaky že vubec mam dostat jenom mam nafukle břicho. nevim co se děje každopadně vždy před měsičkama mivam bolest v křiži citliva a bolestiva prsa a tet nic. Držim vam holky palce at to všem dopadne dobře a brzo uvidite //

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru