Těhotenství nebo antikoncepce Katya?

isabella1123
11. zář 2022

Ahoj holky, prosím o radu jsem zoufalá.
Je mi 19 let a přítelovi 22, oba jsme na tom finančně dobře takže tady není ten problém. Minuly měsíc jsme s přítelem měli nechráněni styk víc než nejdou když jsem měla největší šanci na otěhotnění podle kalendáře co sleduju. Ale nic jsem si z toho nedělala. Po nějakým týdnu jsem se rozhodla nechat nasadit na antikoncepci a vyčkávala jsem na svoji menstruaci, jelikož nemívám zpoždění, a cítila že to dostanu tak jsem si jednu pilulka vzala ale bohužel menstruace se neobjevila, tak jsem brala dal že kdyžtak to muže mít 2-3dni zpoždění. Měla jsem to dostat na 28 den což je 2.9 a po 4 dnech jsem udělala test a negativní, tak jsem řekla že počkám, dnes je 11.9 a udělala jsem test a je furt negativní ( pro přesné informaci nejsem v Česku tak nemůžu zajít na krevní testy )ale i tak se bojím protože nevim jestli jsem nebo ne a chci to vědět, je možnost že mi mohla přerušit menstrace kvůli antikopnce
( katya )? Dekuju moc za radi

dianemash
11. zář 2022

Ano mohla ti to rozhodit antikoncepce, hlavně nechápu proč jsi ji vůbec začala brát aniž by se menstruace dostavila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru