Těhotenství nebo jiný možný problém? MS trvala jen 2 dny

mmm01
27. srp 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat na váš názor. 29.července jsem měla s přítelem pohlavní styk a poté jsem dostala menstruaci tak, jak jsem měla, ale místo 4 dní, jak ji obvykle mívám, trvala pouze 2 dny. Poslední týden mám navíc pocit nafouklého břicha a zvětšených prsou. Minulý týden jsem si dělala 2x těhotenský test a pokaždé negativní, dnes jsem zkoušela test znovu a opět negativní. Myslíte si, že i tak bych mohla být těhotná? Nebo by se mohlo jednat o jiný problém, nebo jen zbytečně plaším? 🙂

danieltereza
27. srp 2013

ahojky zkus si najet na těhotenský kalendář a vypočítej si plodné dny, to by mělo hodně napovědět zda je to možné nebo jen planý poplach.... 🙂 hodně štěstíčka.... 😀

renca21
27. srp 2013

Já si myslím,že kdyby jsi byla těhotná test by byl pozitivní.Taky jsem si myslela,že jsem těhotná,bolela mě prsa,nafouklé břicho,náladovost...test mi vždy vyšel negativní a pak se dostavila po týdením spoždění ms,takže jsem prostě těhotná nebyla jen jsem si to vsugerovala a naočkovala si i těhu příznaky ☹ Kdyby jsi byla těhotná tak by se ti to na testu ukázalo.Kup si mamatest ten je hodně citlivý a udělěj si ho za týden znovu,pokud budeš těhotná tak se ti to už musí 100% ukázat

alenka_p
27. srp 2013

Menstruace v termínu a negativní těhotenský test? To na těhotenství orpavdu nevypadá...nafouklé břicho je čas od času normální, velikost prsou se taky v průběhu cyklu lehce mění, neplašila bych

selverin
27. srp 2013

pokud jsi dostala menstruaci a máš neg.testy, tak není co řešit. Zkrácení menstruace může z různých důvodů ať už stres, velké horko, to může být z čehokoliv.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru