Těhotenství nebo jsem nastydla? Styk 3 dny před ovulací

sarlotapagi
18. led 2014

Ahoj holky mám dotaz..minulý týden v pátek jsem měla pohl.styk s přítelem,který do me vyvrcholil a pak v pondělí měla ovulaci..myslíte,že se spermici udržely tak dlouho od styku a mohlo se to povest? Od te doby mi nebylo dobre bolelo mě břicho,zaludek a ted mě dva dny bolí v podbřišku jako by bylo namožene a přitom není..tak netuším jestli se to povedlo, ikdyž vím,že na příznaky je to docela brzo ale některe to cítí už od začátku a nebo jsem nastydla? Poradíte? 🙂 Opravdu už nevím co by to bylo jeslti nemám raději zajít k doktoru,aby to nebylo neco zavažnějšího 😒

maice
18. led 2014

@sarlotapagi Počkej ještě alespon do pondělka, tj. cca 10. dne cyklua zkus nějaký citlivý těhu test...spermie vydrží až 72 hodin, takže možné je vše 🙂 i když na příznaky je asi ještě dost brzy...

muj_smisek
18. led 2014

Dobrý večer, co se týče toho jestli spermie vydrželi do pondělní ovulace tak to dle mého názoru ne, jelikož spermie dle výzkumů vydrží 48 hodin,může to být i déle, ale pokud byl styk večer v pátek, podle mě už to určitě nemělo vliv na pondělní ovulaci i když i to se může stát. Ale to neznamená, že nemůžete být těhotná ani k tomu nepotřebujete tu ovulku 🙂.
Určitě je spousta případů, kdy to těhulka tak nějak vycítí a nebo si to naopak spíše namlouvá.
Ale nemyslím si, že byste měla hned po oplodnění takové příznaky.
Dle mého se spíše jedná o nějaké střevní potíže, takže bych zašla k lékaři pokud Vás to nepřejde a nebo bych jednoduše vyčkala na dobu MS a udělala si těhotenský test, jsem pro CLEAR BLUE, digitální test, který ukazuje i dobu těhotenství, může se dělat kdykoliv během dne a celkem brzo po vynechání MS u mě zabral vždy na jedničku.

sarlotapagi
autor
18. led 2014

@maice Děkuju,vyčkám na příchod Ms ta má přijít příští neděli a pak uvidím co bude 🙂

sarlotapagi
autor
18. led 2014

@muj_smisek Dobrý večer i Vám,děkuju za odpověd.Máte pravdu možné je vše a kdo ví co se ted děje v mém tele.Počkám na MS a pak uvidím co bude bud přijde nebo ne a pak zkusím ten testík 🙂 Také si myslím,že je to brzo na takové příznaky možná si to namlouvám a nebo možná ne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru