Tehotenstvo alebo iné problémy? Zle od žalúdka, hnačka

romanaveronika
26. říj 2013

Ahojte žienky, mám otázočku....19.10. som mala podla výpočtu (14 den pri pravidelnom cykle) ovuláciu, tak sme sa so snúbencom pokúsili o bábatko...beriem aj kyselinku listovú (sporadicky, pre istotu)...dnes je týžden po tom, a mne je zle od žalúdka, mám silnú hnačku a bolia ma kríže tiež v podbrušku ako keby som mala dostať MS.....celú noc som nespala kvôli tomu, že som zvracala, mala som zimnicu... atd....môžu sa tak skoro objaviť tehotenské príznaky, alebo je to nejaký zápal? Mávam aj cysty na vaječníku, obávam sa, že by to mohlo byť aj z toho....chcem ist v pondelok k lekárovi, len by som potrebovala nejake vaše názory, čo si o tom myslíte?? Tehotenský test bol negatívny, ale podla mna je ešte skoro na test (v lekárni mi vraveli, že test sa má robiť až po 14 dnoch, že inak je to tipos bingo). Ďakujem za váš názor, pekný deň.....

veri2424
26. říj 2013

Ahoj, tak těhotna klidně být můžeš, ale tohle asi bude spíš střevní chřipka. Udělala bych si třeba za tři dny testik a uvidíš. Zase tak drahe nejsou. Muzes dělat každý druhý den. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru