Těhoteský test z krve. Co když bude krev negativní?

anduli
20. pro 2007

Holky, chci se zeptat: zítra jsem se objednala na krev do laborky, pracuje tam moje kamarádka a ta mi to udělá zadara, takže toho chci využít ještě než budou svátky, ať vím, na čem jsem. Ale najednou na mě padly pochybnosti, co když bude krev negativní. Včera večer(9.DPO) a dnes ráno jsem si dělala mamatest a byla tam včera i dnes slaboučká, skoro neviditelná čárka, včera až po asi 20ti minutách - bylo to z odpolední moč a dnes asi po 7mi minutách. Myslíte, že zítra, když budu 11. DPO, tak v krvi už to poznat bude? Bojím se, že mi kamarádka zavolá, že je to negativní a přesto budu těhotná, že může být ještě brzy. Co myslíte...?
Díky za odpovědi,

Andy

vavka33
20. pro 2007

Andy k tomu testu.Myslim,ze ta slaba ciarka nebol pozit.vysledok tehu,ale presvitala tam ta plochaktora ukazuje tu druhu ciarku.Ja som si to vsimla uz davno,ze po takom dlhom case to tam tak trosilink presvita.ak by si bola tehu,ta ciarka by tam bola hned ako by cez ten testovaci pruzok presiel moc.Mrzi ma,ze asi nepisem to,co by si chcela precitat ☹

anduli
autor
20. pro 2007

Vavka, to je v pohodě, nezlobím se na Tebe! 🙂 Taky ty testy neberu moc vážně, ale zase je fakt, že jsem testovala dost brzo, dostat to mám až za 3 dny. Ty testy mě ale štvou, proč se tam ty druhé čárky objevují, má to přece reagovat na přítomnost hcg! Kdo se v tom pak má vyznat.. 😠 Na tu krev jdu hlavně proto, že mě začala dost bolet prsa a bradavky, což jsem snad v životě neměla, jen u prvního těhotenství. A pokud je ta možnost, jít na krev zadarmo, tak proč toho nevyužít, že.. 😉

krista
20. pro 2007

Anduli no fakt jsi se testovala dost brzo, já se testovala až 15DPO, na tý krvi se to podle mě už určitě pozná, takže neváhej, nech si to udělat a ještě třeba zkoušej ob dva dny testíky 😉 Pokud budou čárky sílit tak je to jasný 😵

acinka
20. pro 2007

Mudr. říkala známé, že z krve je to poznat 23. den od začátku poslední menstruace 😉 Takže určitě krev poví 🙂

anduli
autor
20. pro 2007

Chjo, to zase bude bezesná noc... 😕 No, zítra uvidím, snad to bude pozitivní, byl by to moc krásný dáreček pro rodinu... 😉 Tak držte palce... 🙂

sofik
20. pro 2007

Tak to ti drzim palce. A neboj sa bude to z krvi urcite uz poznat.

krista
20. pro 2007

Anduli buď ráda, že se to dozvíš takhle brzo, plno z nás muselo čekat dýl 😀
Takže držím palce a zítra se ozvi 😉

anduli
autor
20. pro 2007

Jojo, ozvu se kolem oběda, dopoledne jdu ještě narychlo shánět dárky. Po tom odběru. Tak se zatím mějte a díky! 😉

maruska39
21. pro 2007

Ahojky Anduli,tak já taky testovala 3 dny před ms a test byl pozitvní 🙂
// mi vylezla do limitu,byla sice slabší než testovací,ale velice jasná( mám v albu mrkni)
Pak jsem testovala pomalu denně a // mi jenom sílily 😉 MS už nepřišla ....
Takže si myslím,že je možné opravdu,že jsi těhotníá,krev ti to potvrdí,já taky byla na krev
a krev mi potvrdila těhu,takže držím palečky ať máš krásný vánoční dárek 😵 😵

sloniiicek
21. pro 2007

anduli. - ja som si robila test, ked mi 3 dni meskala menstruacia a tiez mi vysla velmi slabulinka ciarka. ze som mala poict,ze ju vidim len ja. a ani pomaly o tyzden co mi meskalo, tak som mala slabu ciarku.

anduli
autor
21. pro 2007

Dobré ránko, holky, tak jsem právě přišla z odběru krve, výsledky budu vědět asi kolem 10.hodiny, chjo, to nevydržím...
Ráno jsem si dělala další testík, 2./ se objevila do 3 minut, i když je pořád slaboučká, ale je víc vidět než včera, takže doufám............. 😉

anduli
autor
21. pro 2007

Holky, tak jsem TĚHOTNÁ!!!! Já se z toho asi zblázním, jakou mám radost!!! 😀 HCG bylo sice jen 33, ale prý to odpovídá těm 11.DPO. Kdyby to šlo, tak si dám snad panáka... 😀

smisela
21. pro 2007

Ahoj anduli,gratulujeeeeeeeem 😀 prajem krasne tehulkovanie 🙂

paolin
21. pro 2007

jeeee! to jsou krasne vanocni zpravicky 😀 anduli moc gratuluji a at se mimcu dari! 🙂

maruska39
21. pro 2007

Anduli super 😵 😵 😵 Vím jakou máš radost,radovala jsem se stejně v pondělí 😀
Obrovská gratulace 😵 😵

anduli
autor
21. pro 2007

Holky, díky moc! 😅 Já jsem tak šťastná.... Teď akorát začínám stresovat z toho, aby to bylo v děloze a ne někde jinde, prodělala jsem před malou mimoděložní.. 😒 Bolí vás taky podbřišek? Mně začal včera večer a zdá se mi, že víc cítím píchání na jedné straně. Je to normální....? 😲
Jo a ještě uvažuju, kdy to říct manželovi. Mám nutkání mu to vyklopit hned, ale pak mě napadlo, že mu to dám jako dárek pod stromeček, koupila jsem dneska takové malinké ponožtičky v krabičce, tak jsem to zabalila a schovala. ALe nevím, nevím, jestli to vydržím do pondělka. Navíc, on se mě pořád ptá, jestli už jsem to dostala a já vím, že jestli se mě zeptá i dneska nebo zítra, tak se začnu pitomě culit, že mu to dojde. Kruci, musím to ustát do pondělka, ten jeho výraz, až rozbalí ten dáreček, bude stát za to... 😉

paolin
21. pro 2007

anduli, vsak menzes mas mit az za tri dny, tak manzilkovi rekni, ze az v pondeli 😉
Vanoce jsou skvela prilezitost a bude to uzasne prekvapeni, tak to zkus vydrzet! 😀
pobolivani v podbrisku je asi normalni. hodne tehulek si na to ztezovalo. drzim palecky!

tribitka
21. pro 2007

anduli, daj vedieť ako zareagoval manžel na darček.... 😀

anduli
autor
21. pro 2007

Jasně, že dám! 😉 Holky, já jsem fakt nenápadná jak blázen, sedím už 2 hodiny u PC a sbírám info o těhotenství a všechno s ním související, za ty 3 roky jsem už všecko zapomněla... 🙂 No a manžel se mě pořád ptá, co to tam furt dělám, a já nenápadně vždycky stáhnu tu danou stránku s těhu tématikou na lištu, jako že nic... 😀 Dívá se na mě pěkně podezíravě, ještě si bude myslet, že si píšu s nějakým chlapem nebo cooo..... 😲 😀 No, vydržet do pondělka bude fakt fuška, ale myslím, že to zvládnu... 😉

zuzpolka
21. pro 2007

ahojte...
anduli GRATULUJEM🙂 Bol by to naozaj krasny darček pre manžela🙂))) Ja sa priznam, že by som to asi nevydržala do Vianoc nepovedat to.....ale skus to bude to o to krajšie ked si to rozbali pod stromčekom:_))))) DRZIM PALCE

A všetkym vam prajem prijemne sviatky..............

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru