Těhotná nebo nastydlá? Píchá mě v podbřišku, bolí prsa

karena
26. led 2013

Dobrý den, mám otázku.
Dne 27.12. Jsem s přítelem měla pohlavní styk a 1.1. jsem dostala menstruaci. Pak jsem si radši udělala tt (16.1.) A byl negativní. Ale 18.1. Jsem čekala na autobus (asi hodinu a deset minut) A měla jsem uplně promrzlé nohy. Od té doby mě při zatnutí nebo při stolici píchá v podbřišku a bolí mě prsa. Menstruaci mám dostat 4.1. Myslíte že jsem nastydlá nebo těhotná? Občas mě i bolí v oblasti beder. Děkuji za vaše veškeré odpověďi🙂

haniplanetka
26. led 2013

Může to být nastydlý močák. Přesto bych ten test opakovala nebo zašla na gyndu. Mně vyšly tři testy negativně a přesto podle krve mi na gyn řekli, že jsem těhule.

sarkad2856
26. led 2013

Může to být i těhotenství i ten močák,který umí taky udělat paseku,zkusila bych udělat ještě test a pak bych asi zašla k doktorovi.Jistota je jistota.

kapljhgf
27. led 2013

Souhlasím s holkama

eiram2010
28. led 2013

Já o vánocích, kdy bylo teplo, přebíhala s pejskama z domu na zahradu, zrovna se nám povedlo se snažit ty správné dny 24. 25. 26.12, od té doby mě píchalo v podbříšku,i jsem 5 dní před MS začala špinit a ti nikdy nemívám a myslela jsem si,že se zadařilo. 9.1 jsem očekávala MS, přišla na den přesně. Došlo mi,že jsem nastydlá na spodek a píchal mě i vaječník až mi to vystřelovalo do nohy. Spravil to urologický čaj a jelikož se mi po něm hned ulevilo, potvrdilo mi to to nastydnutí.

katula13
2. zář 2013

Mám problém jsem těhotná v 8.týdnu ,a občas mě pýchne v pobříšku a ještě ke všemu sem nastydlá.Nevypadá to že mohu potratit.

querty
15. led 2014

No, dalo by se říct, že řeším něco podobného. S přítelem se zhruba 3 měsíce snažíme o miminko a snad jako každá ženská se těším a vždy doufám, že TO vyšlo. Vždy jsem si vsugerovala, že už je "to" tam a zadařilo se nám, jenže každý konec měsíce (menstruaci dostávám vždy 27. ) mi řekl, že prostě ne. Ted, 3-tí měsíc snažení se mi dostavila únava, jakýsi tlak a píchání v podbřišku (nafouklé bříško, hlavně v podbřišku ), zejména při námaze. Citlivé až bolestivé bradavky na dotek (nikoli dvorce, čistě bradavky ) + jakoby napjatá prsa a výraznější žíly na nich, únava, časté močení, bolest hlavy a při usínání i bolest v bedrech, na kříži. Nevím, jestli je to nastydnutím, nebo je to opravdu ONO. Když jsem přestala věřit, že to půjde tak hladce a absolutně s tím nepočítala. Ani jsem potom neležela s podepřeným zadečkem, jako vždy a marně doufala, že to zabere. Vůbec jsem na to nebrala zřetel, po sexu šla do sprchy, v klidu se převlékla a potom jsme šli ještě na procházku. I když jsem byla dostatečně oblečená, řeším otázky "JSEM TĚHOTNÁ?" - "JSEM NASTYDLÁ?" Jaké příznaky jste měly vy? Myslíte si, že by to tentokrát mohlo vyjít, nebo jsem čistě jen nemocná? Na testíky je asi brzo. K doktorovi jsem objednaná na 4.2., ale jsem nedočkavka a nejradši to zjistila už ted ( "oplodnění" bud cca před 10-ti dny, nebo před 6ti. - ovu kolísavá, vždy mezi 10. a 12. )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru