Těhotná? Nevsugerovala jsem si příznaky?

7terry7
9. pro 2013

Ahoj holky, je to přes měsíc, co jsem vysadila HA, s tím, že tomu dáme s přítelem volný průběh. První MS přišla přesně po 28 dnech, i přes to, že Mudr. upozorňoval, že to vůbec přijít nemusí. Čištění těla atd. 23.11. úžasnej sex při ovu 🙂 Asi po týdnu mě začali bolet prsa, že jsem se jich nemohla ani dotknout, ale po pár dnech to odeznělo. V neděli očekávaná MS, ale stále nic. Dnes negativní test. A já mám přes to pocit, že tam je 😀 Břicho mi pobolívá standartně jakoby to mělo přijít. Bolest v bedrech, výkyvy nálad, kdy jsem v pohodě a během vteřiny se strašně vztekám. Tělo celé jakoby nafouklé a divné pocity v něm, těžko to popsat. Nejhorší na tom ale je, že vlastně nevím, jestli si to miminko nepřeju tak moc, že jsem si všechny tyhle pocity vsugerovala ☹ Můžu doufat? A řekněte mi, prosím, že nejsem jediná, kdo takhle vyšiluje

liahaan
9. pro 2013

miluju větu necháme tomu volný průběh 😀 a stejně pak každá s blížícím se termínem menstruace blbne a doufá, že to hned klaplo 🙂

liahaan
9. pro 2013

vím o čem mluvím 🙂 mám dvě děti, mezi nimi jsem měla jeden samovolný potrat, taky jsme tomu dávali volný průběh a stejně jsem byla při každé menstruaci sklamaná, že to nevyšlo 🙂 a každá co se kolem mě snaží taky 🙂

marketovna
9. pro 2013

Tyhle příznaky co máš se bohužel dají přirovnat k PMS 😒 ......vysadila jsi HA a tělo se s tím musí poprat a z toho jsou výkyvy a vůbec změny..........Takže si myslím že tvé pocity nejsou vsugerované, ale negativní test neznamená, že nemůžeš být těhotná....testla bych se ještě za tři dny 😉

sarlotapagi
9. pro 2013

@7terry7 Já ,když jsem vysadila HA což bylo před pul rokem,jsem takové příznaky měla každý měsíc až jsem se z toho málem zbláznila,ale ani jeden měsíc jsem neotehotněla takže to bylo tím vysazením to říkal i doktor.Navíc tělo není zvyklé na ovulku a i při tom muže podbřišek bolet,píchat být ti nevolno a mužeš i špinit.Mužeš to mít i vsugerovane psychika dělá hodně znám to. 🙂 Nic neřeš a hold každý měsíc počkej zda ti MS přijde nebo ne a uvidíš jeslti se zadařilo 😉

7terry7
autor
9. pro 2013

@liahaan Máš naprostou pravdu 🙂 A to jsem si říkala, že takhle blbnout nebudu. Vím, že nejdůležitější je psychika, takže jsem si pořád říkala, že když to přijde, prostě to bude.A když ne, tak prostě počkáme. A pak to jednou nedostanu včas, a mám pocit, že slyším i trávu růst... 🙂
@marketovna Kdyby MS nepřišla hned po vysazení HA, tak bych to k tomu taky přičítala, ale dostala jsem to normálně, takže teď už se mi to k PMS moc přirovnávat nechce. Myslím ty změny. Ale pravdu samozřejmě mít můžeš. Jen teda doufám, že ne 😀

7terry7
autor
9. pro 2013

@sarlotapagi Moc si mě teda nepotěšila, ale asi máš možná pravdu. Ale víš jak, naděje přece umírá poslední 🙂

fiallinka
9. pro 2013

@7terry7 tož asi tě odpovědí nepotěším, ale - nejsi jediná, kdo to takhle řeší 🙂, vsugerovat si to opravdu dokonale můžeš, a dokonce si psychicky hezky tu ms můžeš oddálit. Ale na druhou stranu ani mimčo není vyloučeno, že... on fakt málokdo to zvládá bez toho, aby se pozoroval...

liahaan
9. pro 2013

😀 já otěhotněla celkem třikrát 🙂 poprvé jsem dobrala antikoncepci, odmenstruovala, pak přišla ještě jedna a pak už nic a z toho nic mám teď doma skoro tříletýho kluka, pak jsem už antikoncepci nebrala, ale když jsme se začli snažit o druhé dítě, dostala jsem menzes jen jednou, pak už zase nic 🙂 ale tady to nedopadlo dobře, ortel zněl samovolný potrat v 7tt ☹ po potratu jsme museli dodržovat šestinedělí a tři měsíce se nesměli snažit o miminko, no, nebyla jsem hodný pacient, ale tělo nějak vědělo co je dobře, v dubnu jsem potratila a o rok později opět v dubnu se mi narodil druhý syn 😀 doktorka mi tenkrát slibovala miminko do roka a do dne a moc se nesekla 🙂

sarlotapagi
9. pro 2013

@7terry7 Mě to take moc netešilo,když mi to říkal doktor,ale jak píšeš nadějě umírá poslední 🙂 Každopádně držím palečky at vám to brzy vyjde 😉

7terry7
autor
9. pro 2013

Pořád jsem si říkala, že se k tomu nebudu upínat. Když jsem vysazovala HA říkala jsem si, že jsem připravená na to, že to nemusí vyjít hned a že třeba může na otěhotnění čekat rok i dýl. Jenže když přišlo teď na "lámání chleba", říkám si zase pravý opak, že třeba budu mít štěstí a ono to bude hned 😉 Nechci se ale na tohle čekání jestli jo nebo ne upnout, aby mi z toho necvaklo. Jenže si prostě nemůžu pomoct ☹

dezyre
9. pro 2013

Paradoxně vždy když jsem si myslela, že jsem těhotná, protože jsem měla všechny tyto příznaky, tak menstruace dorazila a jakmile jsem neměla jedinný příznak, menstruace nedorazila a já byla těhotná 😅 😝

eeen
10. pro 2013

@7terry7 mé cykly po vysazení-28,35,40 ,ale třeba to vyšlo...držím pěsti 🙂

pegynka
10. pro 2013

Já jsem teda po vysazení HA čekala rok na otěhotnění, ale to z důvodu nemocné štítné žlázy...Ale můžu ti říct, že když mi moje obvodní řekla, že už můžem začít snažení, tak hned první měsíc jsem se tak moc pozorovala, že jsem si to vsugerovala....Měla jsem snad všechny příznaky a mrcha nikde....Najednou po 8dnech přišla ☹ No a další měsíc znovu nepřišla, tak jsem si říkala, že se mi to snad nebude zpožďovat každý měsíc a najednou po dvou dnech vynechání tam byly //...Zkus se testnout ještě jednou za pár dní, mohla jsi mít ovulku dýl 🙂

leya3243
10. pro 2013

Ahoj holky, já vysadila HA v lednu a každý měsíc doufám, že to klapne... každý měsíc příznaky... jistě že vsugerované... nedá se tomu poručit, jsem typ člověka, co pořád na něčím přemýšlí, tak asi ani není divu... jinak manžel už byl i na spermiogramu a já na laparce, zjistili nefunkční jeden vaječník... mám druhou tříměsíční várku clostíku a jsem už z toho nešťastná... teď mám sedm dní do ms a moc bych si přála, aby nepřišla... nesnáším situace, které si nemůžu sama ovlivnit!!! 🙂

7terry7
autor
10. pro 2013

@leya3243 Tak držím pěsti, aby to tentokrát vyšlo. 🙂

mysicka_lb
10. pro 2013

@7terry7 Ahojky, u mě to takhle bylo..... Příznaky těhu, silné tušení, že jsem těhu, testy negativní. No a těhotná jsem byla🙂. Takže držím palce!

leya3243
11. pro 2013

@7terry7 díky, tobě taky!!! kdy máš termín ms? to čekání je nesnesitelné, dnes mám ale bolesti jako bych to měla dostat...

7terry7
autor
11. pro 2013

Tak to dneska přišlo ☹

leya3243
11. pro 2013

@7terry7 a jaj... tak začínáš na novo... já musím ještě týden na ortel počkat... jednou to výjde, drž se!! 😎

bobinaa
11. pro 2013

Holky, já 3. den po vynechání - příznaky taky ohromný, tak jsem na to zvědavá 🙂 Snažíme se už přes rok a jsem vždycky na nervy z toho :D

dodiska
11. pro 2013

@7terry7 AHOJ, taky jsem cerstve vysadila po 13 letech HA a videla jsem bricho jeste pred prvni ovulaci 😵 ! Dokonce ho videl i muj manzel! no , ovulku jsem mela trosku pozdeji a ted taky cekam a snazim se to neresit, ale je to des, sama sobe se smeju a to jsem teprve v prvnim mesici po vysazeni..no jo no, zensky blaznivi, zrovna ted me picha v pupiku!

lenkalenulka
11. pro 2013

Ahojky, mela jsem stejne pocity taky jsem po tydnu od sexu vedela ze tam je🙂 i kdyz mi kamoska rikala ze to mam vsugerovane pac to chci🙂 ja vedela sve a tehu test tri dny pred menses pozitivni a ted jsm v 16. Tydnu😉 drzim pesti🙂

prcekverunka
11. pro 2013

@7terry7 Já jsem to tak měla taky, vysadila jsem ha, ale nechtěli jsme mimčo hned, tak jsme si prostě jen dávali pozor s tím, že kdybych náhodou otěhotněla, tak by nám to nijak zásadně nevadilo. První měsíc jsem dostala ms po 28 dnech, 2. měsíc jsem před termínem ms měla přesně příznaky jako Ty, byla jsem si skoro jistá, že jsem těhotná, ale testy negativní. Tak jsem šla k dr. a ta mě zkoukla, řekla, že těhotná nejsem a že je to po vysazení běžné. Nakonec jsem ms dostala asi po 60 dnech 😀
Pak jsem ještě cyklus dlouho upravovala kontryhelem.

leya3243
12. pro 2013

@bobinaa a co test?? jak dopadl?? taky se snažíme už dlouho...

leya3243
12. pro 2013

@dodiska a nejhorší je, že člověk doufá, že se to třeba po půlroce zlepší, a prd! pořád jsem z toho nervózní a každý měsíc doufám, že už se to stalo 😎

bobinaa
12. pro 2013

@leya3243 Testy negativní :/ tak nevím, kde je problém? :( Jsem unavená jako nikdy, pořád plácám pátý přes devátý, MS stále nikde... Jestli já fakt nejsem ve "falešné březosti" :D Jak dlouho se snažíte vy?

leya3243
12. pro 2013

mám na to taky podezření! včera jsem to říkala manželovi, že jsem asi falešně březí, mám hlad jako vlk, výkyvy nálad atd. 😀 kamarádce ale test neukázal těhu ani týden po ms a říkala že ji je hrozně... nevěš hlavu a testuj znova 😉 My se snažíme od ledna... byli jsme na spermiogramu a laparce, beru clostík a pořád nic... 😖

bobinaa
12. pro 2013

To je bordel, fakt :( Já když vidím ty mladý hočiny, který se jen otřou o trencle a pak shání info o interrupci, tak bych brečela!!§ 🙄

leya3243
12. pro 2013

@bobinaa jj, přesně tak 🙂 nejsou takové všechny, ale v mém okolí mám žáby, které jsou přesně tak jak říkáš... no nic musíme doufat, že se nám to taky povede !!!! a jaké máš příznaky?

bobinaa
12. pro 2013

Už asi 14 dní mi je po ránu zle od žaludku - nedej bože, když cítím vařený maso třeba!! Prsa mám nateklý a dost bolavý, hrozně žravou (tu mám teda i normálně, ale teď mi nedělá problém zbouchat pytlík chipsů, na to balík gumových medvědů, zmrzlinu a zajím to toastama - jenže večer jsem zase hrozně hladová!!) Furt jsem unavená a brečím z ničeho nic u kreslený pohádky třeba 4 krát za sebou.. Manžel už si ze mě dělá srandu, ale já jsem nešťastná :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru