Těhotná? Nevsugerovala jsem si příznaky?

7terry7
9. pro 2013

Ahoj holky, je to přes měsíc, co jsem vysadila HA, s tím, že tomu dáme s přítelem volný průběh. První MS přišla přesně po 28 dnech, i přes to, že Mudr. upozorňoval, že to vůbec přijít nemusí. Čištění těla atd. 23.11. úžasnej sex při ovu 🙂 Asi po týdnu mě začali bolet prsa, že jsem se jich nemohla ani dotknout, ale po pár dnech to odeznělo. V neděli očekávaná MS, ale stále nic. Dnes negativní test. A já mám přes to pocit, že tam je 😀 Břicho mi pobolívá standartně jakoby to mělo přijít. Bolest v bedrech, výkyvy nálad, kdy jsem v pohodě a během vteřiny se strašně vztekám. Tělo celé jakoby nafouklé a divné pocity v něm, těžko to popsat. Nejhorší na tom ale je, že vlastně nevím, jestli si to miminko nepřeju tak moc, že jsem si všechny tyhle pocity vsugerovala ☹ Můžu doufat? A řekněte mi, prosím, že nejsem jediná, kdo takhle vyšiluje

bobinaa
12. pro 2013

@leya3243 Třeba ....

macetka
12. pro 2013

Jo, tak to máme dost podobné 🙂 mívám cykly 30-32 a měla mi 8. přijít MS, příznaky tomu nasvědčovaly - bolení břicha, únava... ale MS nikde, tak jsem si včera ráno udělala test a negativní :( stále tak trošku doufám, že by tam za týden mohly být ty 2 čárky... a je mi trošku nevolno, jinak nic...

ivca823
12. pro 2013

Já jsem na to taky podobně...poslední MS začala 4.11.(před ní jsme dobrala platíčko a pak už jsem nový nezačala) a 2.12. měla přijít další MS a furt nic...ty příznaky si taky asi vsugerovávám-bolení břicha,prsou,trochu nevolnost a mam šílenou chuť na mandarinky, nikdy jsme jich nesnědla tolik jako teď. 😀 Dneska ráno jsme si dělala test a negativní... v práci mi kolegyně řekla, že mam ještě počkat týden a pak si ten test udělat znova... tak uvidíme 🙂
Já jsem zkoušla vynechat jeden cyklus prášků na doporučení doktora v březnu a to se mi pak MS dostavila s třídenním zpožděním... proto mi to pořád vrtá hlavou, jestli jsem nebo ne..

leya3243
13. pro 2013

čaute holky... tak já ještě termín ms neprošvihla jako vy... mám ho teprve před sebou a čekání je strašné... 😖 každopádně, mám po ránu děsný hlad, fakt jím hodně a píchá mě dost v podbřišku, ale poslední dobou mám i strašné větry, tak si myslím, že to taky může být od toho to píchání ☹ včera jsem měla lehce hnědý výtok a večer mi otekly prsa, bradavky mi pořád stojí a dvorce mám nějaké jiné... takové zdeformované mi příjde... fakt se moc pozoruju, asi bych toho měla nechat, ale když ono to nejde 😝 držím nám všem mooooc palce!!! 😎

milibli
25. pro 2013

No damy,pripadate mi jako vhodna diskuze pro me 😀 ms mam dostat za tyden,o vikendu jsem slabe krvacela a od nedele nic,picha me v podbrisku, placam pate pres devatenacte (mango s bramburkama a skoro cela kolekce arabesek na vecu 😀 ),maso nemuzu ani videt,udelala se mi uplne slaba cara od pupku dolu (toho si vsiml pritel teda) a predevcirem me rpzbrecelo to,ze mame pomelo v lednici.... A pak jeste ze mi spadl na zem vrsek od okurek 🙂 prsa me neboli,blbe mi neni (zaha me paliva i normalne,talze to nepocitam....) mam prvni mesic vysazene prasky a kazdy druhy dej si rozpoistim nosifol a kazdy den dlabim listovku, ale jak jsme se domluvili s mojim NECHAME VOLNY PRUBEH 😀 co si o tom myslite?

snazilek89
3. led 2014

@milibli me taky pichalo v podbrisku,ale vcera. Dneska jen sem tam poboliva. Zeru spis jen sladkosti,obed veceri nemusim. A dneska me rozbrecela sedmapadesatileta pani ze se ji podarilo otehotnet po umelem opl. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru