Těhotná s antikoncepcí, je to možné?

surri
23. zář 2012

... Beru antikoncepci Belara. 21d+1t
Minuly týden (streda)jsem dostala nějakou žaludeční chřipku (zvracení,točení hlavy atd..)
A tento týden uz třetí den krvacim a mam bolesti v podbrisku, ale menstruační cyklus se ma dostavit během 14 dni..
Včera jsem šla na pohotovost kde mi udelali t.test - negativni. A na ultrazvukové nebylo ňic vidět jen mírně zvětšena dělohy a sliznice.
Paní doktorka mi řekla ze je mozné ze jsem zapadla nejspíš v tydnu kdy jsem měla žaludeční chřipku (tzn ze moje antikoncepce nebyla funkcni??....)
Ale ze to ještě z moci nejde poznat.. Pohlavni styk jsem s prieem meli skoro kazdy den. Alejak rikam beru HA...Žiju v zahraničí a jsem z toho zmatená protože mi nejsou schopni ňic vysvětlit.... J tohle všechno mozné ?? Jsem z toho úplne zmatená....
Moc všem děkuji za jakoukoliv odpověd, názor ... Krásný den 🙂

anetadr
23. zář 2012

No, pokud jsi zvracela, je pochopitelné, že HA nemusela mít dost času na to, aby se vstřebala - díky tomu pochopitelně můžeš být těhotná. Píšeš, že menstruace se má dostavit až za 14 dní - což by mělo znamenat, že až teď někdy máš ovulaci (pokud si neprotahuješ nějak cykly) - takže ten dotaz ani moc nechápu - to bys až teď měla teprve možnost otěhotnět a na těhotenské příznaky by bylo příliš brzy. Přeji ať to dopadne tak, jak si přeješ🙂

carodkaa
23. zář 2012

souhlasím s @anetadr a otěhotnět si teoreticky mohla, žádná antikoncepce není 100%ni,ale pokud máš ms dostat až za 14dní tak je na jakákoliv vyšetření a testy brzy,natož aby tam něco bylo vidět,držim palce 😉

jaa
23. zář 2012

Má švagrová otěhotněla přes Ha s oběma dětma. Vždy v době,kdy byla nemocná a brala ATB,nebo zvracela..

paolin
23. zář 2012

Není to spíš menzes? Stačí vynechat jednu pilulku za cyklus nebo zvracením apod klesne hladina hormonů a spustí se menzes.

nicolca22
23. zář 2012

Jasne ja mam prez antikoncepci skoor 7 mesicni dceru 🙂))

coxa
24. zář 2012

Můžeš, kamarádka ani nebyla nemocná, ani nezvracela, antikoncepci užívala tak jak měla a mají krásnou holčičku. 🙂

blahova_andrea
24. zář 2012

bohužel to možné je. kamarádka otěhotněla také s antikoncepcí, takže má teď kluky hodně brzy po sobě. tak aspoň doufá, že si díky tomu budou rozumět 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru