Těhotná? Test negativní, slabá MS, únava, motání hlavy

moncicak26
22. led 2014

Ahoj holky.
Asi 2 týdny zpátky mi začalo být fajn,takový pocit že je vše krásné atd,Menses přiel o den dříve ale byl jen asi 3 dny a jen slabounce do hněda.Bylo mi zle od žaludku jedla jsem jak šílená a to trvá do ted.Jsem pořád unavená.a dneska je mi celý den zle,motá se mi hlava a jsem jak přiopitá.Ale šíleně málem jsem omdlela.Podbřišek mne bolí i když mi menses skončil minulé uterý..Testy byly negativní tak nevím.Máte někdo podobné zkušenosti?
Díky za odpovědi 🙂

leni84
22. led 2014

@moncicak26 Ahoj, slabé krvácení nebo špinění může na počátku těhotenství být a ostatní příznaky, které jsi popsala by také mohly těhotenství naznačovat..Testy také mohly být ještě negativní - záleží kdy jsi měla ovulaci a tedy, jak byla vysoká hladina hcg. Pokud byla ještě hodně nízká, tak to testy ještě nezachytí. Nejjednodušší bude, když si uděláš test znovu a pokud bude negativní i teď, tak z největší pravděpodobností těhotná nejsi a mohla jsi mít jen nějak pobouřené hormony nebo tak..

moncicak26
autor
22. led 2014

@leni84 uvidim jak mi bude jeste pockam a zkusim test znovu.tentokrat jinou znacku..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru