Těhu příznaky, test negativní. Co si o tom myslíte?

cokoladova
22. říj 2012

Ahoj holčiny, už dlouho se s manželem snažíme o dítě, po několika testech nám bylo řečeno, že pravděpodobnost na spontánní otěhotnění je velice malá, přesto se teď cítím tak nějak těhotně 😀
Podle mého velice nepravidelného anovulačního cyklu jsem měla mít ovulaci v pátek 19. (jednou za sto let se fakt dostaví), styk jsme měli v pondělí 15. a dnes. Takže podle jednoduché logiky bych neměla být, nicméně ve čtvrtek mě celý den bolelo v podbřišku, celý víkend v odpol. hodinách mi bylo na zvracení, a od včerejšího odpoledne mě bolí bradavky. Dnes se k tomu navíc přidala bolest v kříži asi taková jako mívám pravidelně den dva před MS. Na test jsem sice ráno ze zvědavosti načůrala, ale jak jsem předpokládala, byl negativní. Ale stejně mi to nedá a musím se tu vypsat a slyšet názory také někoho neúčastněného. Co si o tom myslíte?

segafredo
22. říj 2012

test nemůže být pozitivní, ani kdybys těhotná byla, je to ještě moc brzo. A dle mě je brzo i na takové příznaky...

cokoladova
autor
22. říj 2012

@segafredo tak jsem asi blázen 😀 Přesto děkuji za odpověď. Jenom mě to zaskočilo, protože jsem už veškeré snažení vzdala a byla jsem smířená s tím, že my prcka mít prostě nebudeme... Jenže to co se se mnou děje teď, je teda podezřelý.

naomi6
22. říj 2012

@cokoladova Klidně můžeš být těhu, ale jak píše segafredo, je opravdu ještě dost brzo. Příznaky si můžeš vsugerovat a je to psychické. Počkala bych, zázraky se fakt dějou. Pokud se nedostaví ms, testuj. Držím palce

cokoladova
autor
22. říj 2012

@naomi6 hm, tak to jsem zvědavá, jestli to tak dlouho vydržím netestovat 😀 ms mívám i po 50 dnech...to nemůžu vydržet 😀

cokoladova
autor
22. říj 2012

@naomi6 a co se týká toho vsugerování příznaků..už mám za sebou 2 těhotenství a neměla jsem příznaky u ani jednoho 😀 Tak nevim, co mi to tělo teď blbne...

eebee
22. říj 2012

@cokoladova ahoj, ja si myslim,ze som tehotna od 10.10. 🙂 tiez ma bolelo brusko a teraz uz asi 5 den mam neskutocne bolesti v prsiach. a sa mi zda,ze sa mi zvacsili. ale taka bolest,ze na nich ani spat nemozem. potom som dva dni citila krize a este aj zuby ma bolia 🙂 no proste chory cely clovek. robila som si testy 20 a 21 a nic :( tak uz len cakat ci pride nepride... no neviem vydrzat!

cokoladova
autor
22. říj 2012

@eebee jééé, že by spřízněná duše? 🙂 Zuby tedy zatím necítím, ale zato mě docela fest večer pálí žáha. Jen si říkám, jestli fakt už neblbnu a nevymýšlím si to... 😖

eebee
22. říj 2012

@cokoladova ja mam ten isty problem. priatel chodi okolo mna skace radostou, len sa bojim,ze to nevyjde. zaha ma nepali, vlastne ani neviem aky to je pocit,asi nikdy ma nepalila 🙂 no mala by som v stredu dostat kramy,tak cakam cakam! a citala som,ze ty mas taky nepravidelny cyklus,tak sa asi nacas viac :(

cokoladova
autor
22. říj 2012

@eebee tak to buď ráda a doufej, že to ani nepoznáš, já si žáhu užívala poslední měsíc u starší holky, a myslela jsem, že se zblázním. A teď se to ozývá zase 😖
Ve středu? Budu na tebe myslet, a hned dej vědět, to už uteče, víš jak, jen dvakrát se vyspíš... 🙂

eebee
22. říj 2012

@cokoladova urcite dam vediet, aj tebe drzim palce!

cokoladova
autor
22. říj 2012

@eebee kdybych to měla dostat podle poslední 3 cyklů, tak si počkám do 7.11. 😖

marketkab
22. říj 2012

@cokoladova @eebee můžu se přidat ? 😉 taky mám své příznaky a jistojistě si myslím, že jsme minulou neděli počali 🙂 je mi blbě, dokonce občas zvracím (moc brzo???), v pátek a v sobotu špinění (uhňiz´dování???), jinak bolesti v kříži a v podbřišku jakobyyh to měla dostat...mechce se mi čekat a ž do pondělí s testem, ale nechci být zklamaná...

cokoladova
autor
22. říj 2012

@marketkab no jasně, čím víc nás bude, tím líp 🙂
Není totiž možný, že po světě chodí tolik "bláznů" co si to jenom vsugerovaly, ne? 🙂

marketkab
22. říj 2012

@cokoladova to doufám 🙂

cokoladova
autor
22. říj 2012

@marketkab já nechápu, jak je tohle možný, u prvního těhu jsem do pátého měsíce menstuovala a nic jsem nevěděla... u druhého jsem to zjistila 9 den po očekávané ms a teď jsem teda fakt zmatené, holky tu tvrdí, že na příznaky je brzo, ale je divný, aby nás bylo tolik, ne? 🙂

eebee
22. říj 2012

@cokoladova
@marketkab no ved aj mne to pride skoro, ale ktovie.. mozno motyka vystreli 🙂

marketkab
22. říj 2012

@cokoladova já nemůžu porovnávat, je to poprvé 🙂 horší, že manžel to už taky bere jako hotovou věc, tak kdyby náhodou ne, tak budeme zklamaní oba...

cokoladova
autor
22. říj 2012

@marketkab jejda ☹ Tak to je blbý... oni se chlapi tváří, že se jich to tolik netýká, ale pak... 😖

marketkab
22. říj 2012

@cokoladova on to spíš bere, že by jakože zklamal jako muž, že to nedokázal napoprvé 🙂 i kdyby, tak to vyjde příště ...ale já si stejně myslím, že už teď 😲 😅 😉

cokoladova
autor
22. říj 2012

@marketkab no právě, chlap jako každej jinej... 😅 Ten můj taky furt vede řeči, že jako chlap nestojí za nic... :-/

andulka86
22. říj 2012

ahoj holky, já jestli mohu přispět s novým poznatkem ohledně příznaků. X měsíců tady vždy pár dní před ms čtu diskuze o příznacích a doufám také s negativním testemv ruce, co kdyby přeci jen a pak MS dorazí. Včera večer jsem zjistila, že mám pěkně zvýšenou teplotu pouhým dotykem čela, bolest svalů, kloubů a dnes ráno dokonce lehká bolest v krku. Žádná nateklá ani bolestivá prsa, takže logicky asi budu nemocná, myslela jsem si . Předchvíli jsem si došla pro test a čekala, že to bude jako každý měsíc a byly tam 12 dní DPO a pěkně fialová ta testovací. !! tenhle okamžik jsem si představovala už pár měsíců, takže jsem ráda. Takže nová zkušenost pro mně, těhotenství může vypadat jako virózka. U prvního těhu jsem to zjistila až z testu asi týden po vynechání a nic mě nebolelo.

naomi6
22. říj 2012

@cokoladova Aha, když máš tak dlouhé cykly, tak to chápu, že je těžké čekat. A gynekolog ti cyklus neupravil? Držím palce, ať to klapne 😉

cokoladova
autor
22. říj 2012

@naomi6 ale jo, zkusili jsme kde co, párkrát jsem dokonce měla úplně ukázkovou ms, ale pak se přišlo na to, že je problém i u manžela. A pak jsme se dozvěděli, že jedině zkusit umělé, a to se muž zaseknul, a tak jsem se smířila s tím, že mimčo nebude, už skoro dva roky to neřeším a teď tohle...o to víc mě to zaskočilo... Nicméně, jestli je to zase jen nějaký planý poplach, i když tu teď dělám machry, je mi úplně jasný, že tu mrchu stejně obrečím... 😅

marketkab
23. říj 2012

@cokoladova @eebee holky, já to ráno nevydržela a udělala si test (9 DPO)...a co myslíte? no je to tam 🙂 zatím krásný dušík, nic umrněnýho..snad bude sílit :-*)

cokoladova
autor
23. říj 2012

@marketkab supeeeeeeer 🙂 No tak to je teda fakt výborná zpráva!!! 🙂
Já se dnes už zase cítím úplně normálně (když nepočítám, jak jsem nafouknutá), takže se přikláním k tomu, jak říkaly holky, že to bylo jen vsugerovaný. 😖 Ale za tebe mám fakt radost, tak se hezky opatruj a až tam budou fakt dálnice, tak hoď fotku 😉

marketkab
23. říj 2012

@cokoladova děkuju 🙂 doufám, že ta radost není unáhlená...nafouklá jsem taky imrvére, třeba to ještě vyjde 😉

cokoladova
autor
23. říj 2012

@marketkab tak se budeme zatím radovat potichu 😉

linda79
23. říj 2012

ahoj holky, tak já jsme na tom zase obráceně 🙂 Už tolikkrát jsem na sobě cítila těhu příznaky i když jsem brala prášky a ještě jsem druhý nechtěla - bolení prsou, nevolnost, kor po kafi a nikdy nic a ted jsem 33DC (po porodu po vysazení prášků cykly krásně po 28 dnech, předtím i 70 dní) žádné příznaky, kromě pobolívání v podbřišku a ted dva dny mě bolel zub a ještě trochu ho cítím, občas cítím prsa, ale to se na to musím soustředit, protože při předchozím těhotenství prsa byly první co jsem cítila a věděla že jsem těhu ted nic, ale včera jsem dělala test a byly tam dvě, druhá ještě ne tak silná jako první ale nepřehlédnutelná,tak jen doufám, že bude vše v pořádku 🙂 ale e fakt, že při prvním těhotenství jak jsem měla dlouhé cykly tak jsme test dělala možná o týden později, tak snad se příznaky brzy dostaví, přece jenom to dodává pocit, že se něco děje 🙂
@marketkab držím palce, at čárka sílí 🙂 ale určitě bude den ode dne 🙂
jinak vám ostatním přeju, at se taky dočkáte 🙂

cokoladova
autor
23. říj 2012

@linda79 🙂 tak to mě naopak kafe žaludek uklidňuje, vždycky když se cítím na zvracení, tak si dám kafíčko a hned je líp 🙂
A gratuluji! 🙂 Ono i když je to neplánované, tak je to prostě nádhera....já neměla plánované ani jedno dítko a teď, když jsem se rozhodla naplánovat, tak selhalo všechno...

marketkab
23. říj 2012

@linda79 děkuju a tobě moc gratuluju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru