Těhu příznaky, test negativní. Co si o tom myslíte?

cokoladova
22. říj 2012

Ahoj holčiny, už dlouho se s manželem snažíme o dítě, po několika testech nám bylo řečeno, že pravděpodobnost na spontánní otěhotnění je velice malá, přesto se teď cítím tak nějak těhotně 😀
Podle mého velice nepravidelného anovulačního cyklu jsem měla mít ovulaci v pátek 19. (jednou za sto let se fakt dostaví), styk jsme měli v pondělí 15. a dnes. Takže podle jednoduché logiky bych neměla být, nicméně ve čtvrtek mě celý den bolelo v podbřišku, celý víkend v odpol. hodinách mi bylo na zvracení, a od včerejšího odpoledne mě bolí bradavky. Dnes se k tomu navíc přidala bolest v kříži asi taková jako mívám pravidelně den dva před MS. Na test jsem sice ráno ze zvědavosti načůrala, ale jak jsem předpokládala, byl negativní. Ale stejně mi to nedá a musím se tu vypsat a slyšet názory také někoho neúčastněného. Co si o tom myslíte?

linda79
23. říj 2012

@cokoladova děkuju, jen pro upesnění, mimčo je plánované 🙂 to jsem myslela ohledně těch příznaků, že když jsme to ještě neplánovali, nebo spíš si říkali, že ještě to může počkat, tak jsem příznaky cítila a ted naopak když chci, aby to vyšlo a snad i vyšlo, tak příznaky žádné a hlavní jsou ty čárky že 🙂 ještě před synem jsem byla jednou těhotná, kdy mě hned bolely prsa a tím jsme poznala že jsem těhu a pak mě jednou přestaly bolet prsa a druhý den jsem začala krvácet, takže proto když ted ještě prsa necítím doufám, že bude vše jak má 🙂 v tom byla výhoda v těch dlouhých nepravidelných cyklech, že jsem se tak nepozorovala hned jak jsem to měla dostat, protože jsme nevěděla dne ani hodiny 🙂 a pak mi tělo samo naznačilo že se něco děje a byly hned krásné dvě čárky.
k tomu kafi, mě se právě v těhotenství z něho zvedal žaludek, jak mi jinak nebylo mc špatně, tak po kafi jo, tak jsme ho nemohla ani pít, ale to tak od 6.týdne a skoro až do konce.

cokoladova
autor
23. říj 2012

@linda79 aha, zase jsem to nepochopila...to víš, je brzo ráno 😀
Já teda u obou předchozích těhotenství fakt žádné příznaky neměla, až ke konci otoky a žáha, ale jinak vůbec nic, tak teď jsem z toho zmatená, no další test nechám až na listopad a uvidíme.

linda79
23. říj 2012

@cokoladova 🙂 a jak máš staré děti? Já jsem o těhotenství taky skoro nevěděla, žádné nevolnosti, jen ty prsa jsem cítila a pak ke konci taky nateklý nohy, ruce, ale jinak nic 🙂 No tak uvidíš, ono s těma příznakam je to všelijaké... já bych test zkusila za týden, tak budu držet palce aby tam vykoukly dvě čárky 🙂
a hele nezkoušela jsi si třeba měřit bazální teplotu? Já právě předtím jak jsme měla dlouhé a nepravidelné cykly jsem si jí měřila ani ne tak kvůli ovulaci, to jsme stejně poznala až zpětně ale spíš abych věděla, kdy má cenu si dělat test.

cokoladova
autor
23. říj 2012

@linda79 12 a 9 let
Teplotu jsem nezkoušela z jednoho prostého důvodu, já jsem šílenej flákač, znám se a dopředu vím, že bych nebyla schopná každý den v určitou dobu měřit. Navíc, holky jsou šíleně všetečný a kolikrát vstávají dřív než já a nerada bych, aby mě při tom viděly... 🙂 Umím si představit, jak by to pak ve škole rozebíraly 😀
A tobě se ty cykly srovnaly samy po porodu?

eebee
23. říj 2012

@marketkab super! gratulujem!! ja este cakam, kym urobim dalsi...

linda79
23. říj 2012

@cokoladova 🙂 tak to jo , to chápu 🙂
jojo úplně samy po porodu, to jsem pak brala asi 2 roky azalii a když jsem v květnu vysadila tak se mi ani nechtělo věřit tomu, že jí mám po 28 dnech a to jsme před porodem měla i 70denní pak jsem se dostala na 40denní, tak doufám že druhým porodem se to zase nerozhází 🙂
slyšela jsem, že po porodu se někomu cykly upraví, ale nevěřila jsem tomu, že by se to mohlo stát mě 🙂

cokoladova
autor
23. říj 2012

@linda79 to je teda paráda, mě se to právě naopak po porodu rozházelo, z původních 32 dnů na 40 - 60 😀 teď jsem se tak nějak ustálila mezi 45 - 50, ale stejně nikdy nevím... a druhé těhotenství se mnou teda neudělalo nic, zůstalo to rozházené. S tím, že mi dr po několika UZ řekla, že kromě toho, že to trvá tak dlouho mám ty cykly anovulační. Ovulace přichází s velikou nepravidelností jednou za půl roku, a někdy ani to ne, proto jsem snahy vzdala...

linda79
23. říj 2012

@cokoladova tak to je mi líto, nejhorší je když člověk ztratí naději, ale tak ještě není všechno ztracené a ještě se třetího dočkáte 😉 a co umělý o tom jste neuvažovali?

cokoladova
autor
23. říj 2012

@linda79 jo, uvažovali...do té doby, než manželovi řekli, že má taky nějaký problém a jeho mužská ješitnost to nepřekousla, od té doby o tom nechce ani slyšet. Ale není to se mnou tak beznadějný, neztratila jsem úplně všechny naděje, zázraky se dějí, i kdyby se nestal zrovna nám, děti mám já i on a kdyby mě to neuspokojovalo, koupím si nějakého domácího mazlíčka 😀

skurinka
23. říj 2012

ahoj holky muzu se k vam pridat??

cokoladova
autor
23. říj 2012

@skurinka ahojky, no to je jasný, jaképak příznaky máš ty? 🙂

skurinka
23. říj 2012

@cokoladova -ahoj jsem zmatena jak sanky v lete 😀 uz mam dve tehotenstvi za sebou takze bych mela bejt zkusena 😀 ale asi houby.tak abych zacala...11.10 jsem dostala menses odpolko udelala jsem u toho pekne blbe no nic a jako na vlozce jenom flicek ,byl ctvrte a v sobotu uz jsem mela slipovou vlozku pac jsem vubec nekrvacela myslela jsem ze se to rozjede a nic.Delala jsem testy ale asi bylo moc brzo na jednom nic na druhem slaboucky ale hodne slabouckej duch a pak dalsi test a nic.tak jsem si rikala ze pockam chci delat zitra nebo v patek.a ted od te doby co byl ten menses mam bolesti bricha jako kdybych to mela dostat.bricho zada ..sem tam me pichne v prsou jako nevim co si mam myslet.uz z toho magorim

lucoska29
23. říj 2012

ahoj holky, jsem na tom podobně. Ovulace byla podle testů 10.10. asi cca po třech dnech jsem začala pociťovat napětí až bolest prsou, citlivé bradavky, bolest v podbřišku a sem tam píchnutí v zádech. Taky jsem měla pocit, že mám žaludek na vodě. Trvalo to asi týden. Včera jsem se otestíkovala (12 dní po ovulce) a těhotenský test mi vyšel negativní. Je zvláštní, že ta prsa už tak nepociťuju, ale v podbříšku mě sem tam zabolí (spíš taková pichlavá bolest). Tak nevím, jestli bylo na testování brzo nebo jsem si všechny tyto příznaky vsugerovala. No počkám ještě asi pár dní a uvidíme. Co myslíte, kdy bych měla znova otestíkovat...kdy to podle Vás má smysl? Připadá mi, že neustále lítám kupovat buď ovulační nebo těhotenské testy ☹

cokoladova
autor
23. říj 2012

@skurinka hm, tak to jsi případ jako já, taky si říkám, že při třetím těhotenství bych mohla mít zkušenosti 😀
A test furt nic?

@lucoska29 taky mě v podbřišku píchá, vždycky spíš na jedné straně a neumím si to vysvětlit.... Nevěš hlavu, asi je na testování ještě brzo... 😉

lucoska29
23. říj 2012

po roce už jsem ve stádiu, že už hlavu nevěším. Vždycky jsem negativní test obrečela...teď už to se mnou ani nehne. Ale tak ráda bych viděla na testu //. Některé holky psaly, že jsou i případy, že se těhulkám na testu objevily // docela pozdě. Tak si pořád říkám, že když jsem takový exot v mnoha věcech, že to tak bude třeba i u mě...tak snad později něco vykoukám. Uvidíme za týden...

cokoladova
autor
23. říj 2012

@lucoska29 já plakala nad testy téměř tři roky, a pak mě to nějak přešlo 🙂

lucoska29
23. říj 2012

jak dlouho trvalo než se ti podařilo otěhotnět? řešili jste to nějak přes doktora? Nebo jste to nechávali na přírodě a nakonec se zadařilo samo?

cokoladova
autor
23. říj 2012

@lucoska29 nepodařilo 🙂 řešili jsme kde co a nepomohlo nic, jen to umělé ne...ale to už jsem tu psala 🙂
I když ještě vlastně nevím, jak jsem na tom teď...

cokoladova
autor
23. říj 2012

...a už je to tu zase, píchání v podbřišku, já se toho listopadu snad nedočkám 🙂

eebee
24. říj 2012

@marketkab
@cokoladova aaaa tak prisla :( mozno o mesiac...

val1
24. říj 2012

CO si o tom myslím? Že už mám v touze po miminku všechny příznaky vsugerované,,, 😔 .
Teď jsem se nesledovala, jen jsem šla kolem zeleniny, tak jsem měla chuť na zelí....tak jsem si říkala, tělu chybí vitamíny...ale v duchu jsem si říkala, že by? No a zase nic...takže vím, že dokážu být jako kráva a mít falešnou březost, nebo už nevím...... 😉

cokoladova
autor
24. říj 2012

@eebee 😢 to je mi líto ... ale nezoufej, ono to vyjde 😉 Akorát by to chtělo tu hlavu nějak přemluvit, abychom z toho tolik neblbly...

@val1 😀 😀 😀 to jsi vystihla úplně dokonale, přidávám se, taky jsem jako kráva 😀 😀 😀

marketkab
24. říj 2012

@eebee to mě mrzí ☹ příštý měsíc to dopadne určitě lépe...

cokoladova
autor
29. říj 2012

@eebee mě ještě teda nepřišla, ale včera jsem nevydržela udělala test a prd. ☹
Vůbec ty svoje stavy nechápu, to se mi snad nestalo, co jsme se začali snažit, je mi na zvracení z každýho jídla, dost mě píchá v podbřišku, bolí mě záda jak před ms...a test sněhobílý... 😖

cokoladova
autor
29. říj 2012

@skurinka @lucoska29 a co vy holky?

skurinka
29. říj 2012

@cokoladova -ja se radim mezi netehule ☹ na konci mesice pristiho jdu na gyndu...

lucoska29
30. říj 2012

taky se řadím do stejné kategorie...☹

cokoladova
autor
1. lis 2012

@skurinka @lucoska29 tak jsem to právě dostala... ☹ Vůbec nechápu, proč jsem přes 14 dní byla v tom stavu v jakém jsem byla. A to nemluvím o tom, že to píchání v podbřišku pořád neustává, dokonce mě to i několikrát za noc vzbudí. ☹ Asi budu muset na gyndu, protože to není normální, tedy aspoň ne u mě.

skurinka
1. lis 2012

@cokoladova -to se me lito......ja jdu tez radsi na gyndu at na me mrkne..priste to urcite vyjde 🙂

cokoladova
autor
1. lis 2012

@skurinka ani trochu se mi tam nechce, vždycky mě to vyšetření od ní bolí.
Já už nedoufám, že to vyjde, vzdala jsem to, jenomže teď to bylo celý nějaký jiný. Tak se ve mě maličká naděje probudila. A teď bych si s chutí nafackovala, že jsem si to vůbec připustila... 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru