Těhu příznaky, test negativní. Co si o tom myslíte?

cokoladova
22. říj 2012

Ahoj holčiny, už dlouho se s manželem snažíme o dítě, po několika testech nám bylo řečeno, že pravděpodobnost na spontánní otěhotnění je velice malá, přesto se teď cítím tak nějak těhotně 😀
Podle mého velice nepravidelného anovulačního cyklu jsem měla mít ovulaci v pátek 19. (jednou za sto let se fakt dostaví), styk jsme měli v pondělí 15. a dnes. Takže podle jednoduché logiky bych neměla být, nicméně ve čtvrtek mě celý den bolelo v podbřišku, celý víkend v odpol. hodinách mi bylo na zvracení, a od včerejšího odpoledne mě bolí bradavky. Dnes se k tomu navíc přidala bolest v kříži asi taková jako mívám pravidelně den dva před MS. Na test jsem sice ráno ze zvědavosti načůrala, ale jak jsem předpokládala, byl negativní. Ale stejně mi to nedá a musím se tu vypsat a slyšet názory také někoho neúčastněného. Co si o tom myslíte?

skurinka
1. lis 2012

@cokoladova -ja taky byla zklamana..a mas to hodne ..ja treba krvacela u vsech teh...

cokoladova
autor
1. lis 2012

@skurinka jojo, já u prvního taky krvácela, že jsem těhotná jsem zjistila až v pátém měsíci 😀
Ale teď je to jasný "krve jak z vola" 😒

Víš, já vlastně ani nevím, jestli jsem zklamaná, nebo naštvaná...

skurinka
1. lis 2012

@cokoladova -nadeje umira posledni urcite to vyjde..budu drzet pesti ok 🙂

cokoladova
autor
1. lis 2012

@skurinka děkuju 🙂

lucoska29
1. lis 2012

holky jsem na tom podobně. Střídají se u mě pocity smutku a vzteku...někdy mám chvilky, že si říkám, jestli to má cenu. Ráno se probudím a nemyslím na nic jinýho než na těhu... je to šílený nápor na psychiku, když by člověk chtěl mimíska a ono to ne a nejde. Na gyndě mi naposledy co mi píchla vyvolávačku řekla, ať dorazím kdybych to nedostala a jak to dostanu, tak ať se stavím po, že se domluvíme na dalším postupu. Už je po a po pravdě řečeno se mi tam moc nechce. Mám sto chutí to bojkotovat. Je to strašnej pocit. Snad se zítra probudím a budu to zase vidět jinak...a pak, že prý má být člověk v pohodě. Snadno se to říká. ☹

cokoladova
autor
1. lis 2012

@lucoska29 přesně vím o čem mluvíš, mám vztek na sebe, na chlapa, na všechny a na všechno... :-/
Kolikrát si říkám, jak strašně je to nespravedlivý, že těm co o děti nestojí to jde a nám.... A pak mám zase stavy, kdy si říkám, že to tak asi má být, že bychom asi jako rodiče stáli za ho*** a proto to je tak jak to je...
Už dlouho jsem se ale necítila tak jak dneska, protože jsem už byla skoro smířená s tím, že my tedy mít mimčo nebudeme, a pak přišly ty divný stavy a já zadoufala, že třeba, možná... ☹

lucoska29
1. lis 2012

@cokoladova to jsi popsala přesně jak to vidím já...taky si často říkám, že bych možná byla mamina na prd, tak to prostě nejde. a nebo všechno má svůj čas...uvidíme.

cokoladova
autor
1. lis 2012

@lucoska29 jak píšeš...uvidíme... 🙂

romuaska
5. lis 2012

Ahojky holky jak jste dopadli?Jste nebo nejste těhotné???? Mám totiž zvětšené prsa,,bolí mě břicho,kříže,...mám už 3děti tedy těhu bych poznat asi mněla :D..ale mám antikonc.kroužek:-/ a ms jsme měla předmin.měsíc slabou 1den,a minulý asi 3dni..a testy negativní.-/ nevím co si o tom myslet:-/

martyga
6. lis 2012

Ahoj holky, tak já měla PS 4 den menstruace, ale při slabí. Menstruace odezněla a já za 3 dny začala mít bolesti v podbříšku a začala jsem špinit asi 2 dny. V podbříšku mě bolelo asi týden, pak zase na 4 dny klid. Teď už mě zase bolí, bolí mě záda, trochu bolí prsa, ale jak jsem to počítala, tak to mam za týden dostat, nikdy mě nebolela tak dopředu. Už jsem si dělala asi 4 testy a nic. Už je to 18 dní a čárka by eventualně měla být vidět ně? ale asi tak 4 dny mi je ráno po kávičce trochu blbě, ale jen na chvíli. Nevim, jsem z toho jelen, ale mimi nebude. 😒

martyga
6. lis 2012

a ještě bych mohla pořád spát🙂

cokoladova
autor
7. lis 2012

@romuaska ahoj, neměla bys zajít k dr?

@martyga ahoj...já jsem to teda dostala, strašně silný, ale ty bolesti zad, a ty nevolnosti mi pořád zůstaly, nevím co to je, ale už jsem se k dr objednala..

romuaska
7. lis 2012

@cokoladova no asi bych měla..zajdu ještě vydržím do menzes a uvidíme nechci plašit..

cokoladova
autor
8. lis 2012

@romuaska jasný, to chápu, člověk si pak u dr připadá jak blbec... 😀 😀

romuaska
10. lis 2012

@cokoladova přesn tak ale něco nebude v pořádku☹ dělala jsme další test a negativní..přitom prsa i bradavky větší,bolí,ibřicho mi napíná..já to nechápu..jestli opravdu rozhašené hormony?V pondělí dr zavolám,já to mívala třeba pár dní před MS a ted mě to drží už 3týdny..a MS mám dostat až za týden tak nevím co tedy.-/

cokoladova
autor
10. lis 2012

@romuaska no já kdybych nedostala ms, tak jsem tomu taky hnedle věřila...a pořád je mi na zvracení po jídle, a v kříži pořád stejná bolest, no ale testy nekecaly, ms přišla... Ale spousta holek tady píše, že měly test bílý ještě dlouho po tom, co už to bylo jisté, že jsou v tom..

romuaska
17. lis 2012

co
@cokoladova tak jsme byla u dr..na gyn..a nic tam neviděla prý vše v pořádku,jen mi vyměnila antikonc. nuvaring za nějaké tabletky..které by měli zlepšit ty vlasy,pleť a moje obtížetak uvidíme..co bude .) prsa pořád pnou,nafouklá jsme jak blázen,předevčírem jsem vysadila nuvaring a čekám na MS..vždy do 3dnu dojde tak snad..pak už tedy nevím .D

cokoladova
autor
19. lis 2012

@romuaska to je teda zázrak...no tak pak dej vědět jestli přišla, nebo ne...

happyfrog80
19. lis 2012

@martyga to poznas podla unavy ci si tehu ja som zacala do fitka chodit v case ked som otehu a potom uz sa mi nechcelo v case ked som mala dostat ms abo par dni po ,uz di nepamatam ale asi aj pred ms ,chodila som ale uz som citila unavu a hlavne v nohach uz na obed v praci som to citila ,unavu by mala pocitit kazda 😉 prajem skore tehu ,ja som otehu po 4 rokoch a v 11tt som potratila ,momentalne som sa upala na to a tak koncim mysliet na tehu akoze snazit sa budeme ale treba si bajst iny ciel nez ostat tehu bo to je fakt hak schvalne ze tehu nebudete dokial budete tym posadnute .Ja som si nasla vykendovu pracu a ideme setrit peniazky na dom 😉 to je moj ciel a je mi uz jedno kedy otehotniem aj ked mam 32 a som bezdetna stres mi nepomoze otehotniet nikdy ...tak baby drzim palce 😉 ...

cokoladova
autor
19. lis 2012

@happyfrog80 hezky jsi to napsala...ale určitě sama víš, že stejně někde v podvědomí na to člověk myslí vlastně pořád...ale mít to jako jediný cíl a všechno tomu podřizovat, je teda průšvih, protože pak se něco zablokuje a nejde to a nejde...

happyfrog80
19. lis 2012

@cokoladova no fakt akoze urcite kazda mysli na to aj ked nechce aby sa zadarilo ale ked ti mam pravdu povedat tak momentalne teraz uz som sa vyprdla na to aj ked skusame ale 2 roky chcem setrit peniazky a ked mi toto obdobie prekazi tehotenstvo tak budem rada ale teraz uz nechcem nasilu otehotniet proste to nechavam na osud,v marci ideme na poslednu holiday a zaciname setrit 😉 inač to nevidim,ved aj po tych 4 rokoch som otehotnela az ked sme zajednali dovolenku do LA ,bo sme sa hrozne tesili .Cize sme sa pdreagovali.

happyfrog80
19. lis 2012

@happyfrog80 ale aj tak som si meriavala BT denne ,proste to nie je sustredenie ,pre mna to je normalne merat ,monentalne po potrate nemozem zistit ovulku nevuem kedy mam

happyfrog80
19. lis 2012

Čo je luteálna fáza?

Luteálna fáza je časťou cyklu, ktorá začína ovuláciou a končí tesne pred začatím ďalšiho cyklu. Zvyčajne trvá 14 dní a nemení sa. Luteálna fáza je pomenovaná po teliesku zvanom luteum, ktoré rastie vo vaječníku, kde bolo uvoľnené vajíčko pri ovulácii. Teliesko luteum produkuje progesteron, ktorý pripravuje maternicu na tehotenstvo. Luteálna fáza musí byť dlhá aspoň 10 dní, aby podporila tehotenstvo.

Ako sa dá určiť luteálna fáza?

Jediná možnosť, ako určiť luteálnu fázu je pomocou špecifického hormonálneho vyšetrenia.

Čo, ak nepoznáte dĺžku luteálnej fázy?

Ak si nie ste istá dĺžkou luteálnej fázy, predpokladajte, že trvá 14 dní. Táto dĺžka platí pre väčšinu žien.

cokoladova
autor
19. lis 2012

@happyfrog80 jojo, jsem na tom stejně, hodila jsem to za hlavu, a byla jsem si jistá, že jsem smířená... a pak přišel ten zvláštní stav a mě to úplně rozhodilo ... úplně. 🙂

vceelka
12. bře 2013

ahoj prosim vas mam treti den spozdeni boli me prsa ale test jeste nic neukazal myslite ze to je brzo na test?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru