Těhu test negativní, na UTZ nic, máme ještě naději?

vercavymeve
26. bře 2014

Ahojky holky jsem tady nová a mám takovou otázku 🙂 21.2. jsem měla poslední ms, cyklus mívám max 31-32 dní a dneska už jsem 34 DC a ms nikde, tak jsem ráno zkusila test a byl negativní, tak jsem šla radši na gyndu jestli v tom není třeba něco jiného a dr říkal že na ultrazvuku není nic vidět :( tak mi vzal krev a mám přijít příští úterý na kontrolu, ale že nic není ztraceno, kdybych byla těhotná tak bych byla teprve 4+5.tt , pořád mám citlivé bradavky a žádné náznaky na ms...myslíte že je ještě nějaká naděje že by se mohlo zadařit? Už se snažíme 7 měsíců 🙂 moc děkuju za odpovědi 🙂

kija
26. bře 2014

@vercavymeve Vím, že chceš získat větší naději než dosud máš, ale obávám se, že nikdo Ti neřekne víc, než Ti řekl lékař. Možné to je, naděje je vždycky, ale musíš bohužel ještě vydržet. O víkendu bych zkusila další test a uvidíš, jestli tam něco bude 😉

arbilia
26. bře 2014

Ahoj 🙂 Na ulztrazvuku je to vidět od cca 6.týdne. Já jsem tam byla asi v 5.týdnu, na UTZ nic, tak mi Dr. nabral krev (byl pátek) a myslím, že v úterý jsem tam volala a gravidita mi byla potvrzena. 😉 Pak kontrola za týden a už tam byla malilinkatá fazolka. Naděje umírá poslední!!! Papkej kyselinu listovou nebo mamavit na podporu těhotenství a uvidíš. A určitě dej vědět, jak to dopadlo. Držím palce. 😉

heliik
26. bře 2014

Počkej a uvidis. 🙂 4tt je ještě opravdu brzo na UZ. V ranném tehu se HCG stále mění, takže to test nemusí hned ukázat.. 🙂 Vis jak dopadla ta krev?

terinda
26. bře 2014

Na gyndu chodit cca 14 dní po pozitivním těh. testu.
Zpoždění 2 dny nemusí nic znamenat.

vercavymeve
autor
26. bře 2014

@abrilia takže myslíš že kdybych byla těhotná v 5 týdnu že by ještě nemuselo být vidět vůbec nic? 🙂

vercavymeve
autor
26. bře 2014

@heliik nevím, právě na výsledky si mám přijít příští týden v úterý 🙂

heliik
26. bře 2014

@vercavymeve : Tak vydrz tak 2-3 dny a udělej další test.. Kdyzby byl duch, tak pak za další 3 dny další, pro kontrolu jestli čárka sílí.. 🙂

vercavymeve
autor
26. bře 2014

@heliik tak děkuju 🙂

arbilia
26. bře 2014

@vercavymeve Přesně tak. Opravdu do toho 6.týdne tam nic vidět není. To by Dr.musel/a mít jo perfektní stroj, aby to zachytil. Můj Dr.má široko daleko nejlepší UTZ (taky si za to pěkně platíme...) a řekl, že tam nic není. Ale pozor! Počítej i s tou druhou variantou, že by to nemuselo klapnout, ať potom nejsi tolik zklamaná. 😉 Nervy udělají fakt hodně moc (s 1.dítětem - snaha 7 měsíců, každej měsíc v naději a pak nic..., takže vím, o čem mluvím). Nech tomu volnej průběh, co se má stát, to se stane. 🙂

jenny.kay
26. bře 2014

@vercavymeve na UTZ by takhle brzy nic vidět asi opravdu nebylo. S negativním testem nevím, mohla být později ovulace. Zkus test znovu zítra ráno, pokud se ti nechce čekat na výsledky krve. U první dcery ani nevím, kolikátý DPO jsem testovala (to už ale byla jasná čára), ale doktorka na ultrazvuku stejně nic neviděla. U druhé se slaboučká čárka objevila hned 12 DPO, kdy jsem už tušila, že jsem těhotná. Na ultrazvuk jsem pak šla raději až někdy v 7. nebo 8.tt, aby bylo rovnou už srdíčko

heliik
26. bře 2014

@vercavymeve : Nemáš vůbec zač... 🙂

vercavymeve
autor
26. bře 2014

@arbilia, @heliik, moc díky holky za rady a nedělám si moc velké neděje, buď to vyjde nebo to vyjde příště 🙂 @jenny.kay já právě nesleduji ovulaci, to jsem dělala první 4 měsíce ale pak jsem z toho byla vždycky uplně zklamaná když to nevyšlo 🙂 a taky moc děkuju 🙂

arbilia
26. bře 2014

@vercavymeve A zkoušeli jste s partnerem jít na spermiogram? Bylo by dobré to probrat se svým gyn. Já jsem tenhle problém taky řešila. Manžel proti tomu vůbec nic neměl, naopak. Oba jsme chtěli vědět, jestli oba jsme zdraví a v pořádku. Protože pak už je to jen a jen o psychice. 😉 Ovulační testy, měření bazál.teploty aj. To známe! A nejlepší (samozřejmě nejhorší) bylo to, když se naše intimní chvíle zvrhly na ''továrnu na výrobu dětí''. Stojky, podložený zadek apod. 😀 NEEEE!!! Prostě na to nemyslet, vypnout a užívat si ty chvíle naplno a hlavně nemyslet na to, že jo, teď to musí vyjít. 😉

vercavymeve
autor
26. bře 2014

@arbilia Právě proto jsem toho nechala asi po 4 měsících co jsem dělala testy, měřila teplotu a po všechno co píšeš :D a potom jsem si řekla že už to takhle dál nejde protože jsem každý příchod ms obrečela a pak jsem měla ze všeho akorát nervy :D tak jsem se na to vyklašlali s přítelem a užíváme si jeden druhého a konec konců i ten sex je mnohem lepší když to tak neřešíme :D sex máme skoro co druhý den a je fakt mnohem lepší 🙂 a ten spermiogram nevím no..aby přítel neměl pocit že je to jeho vina že se nedaří nebo něco...no uvidíme, buď počkám do úterý nebo zkusím ještě o víkendu další test 🙂 ale děkuju 🙂

arbilia
26. bře 2014

@vercavymeve Když mu to vysvětlíš tak, jak jsem ti psala, tak by neměl nic namítat. Já měla opravdu štěstí, že manžel v tomto případu nebyl egoista. I on si moc přál dítě, a proto jsme oba pro to udělali maximum. Když víš, že jste po zdrav.stránce v pořádku, tak pak už je to jen otázka té hlavy...jak už jsem psala. Vem si, kolikrát ty jdeš na prohlídku (gyn.) a kolikrát chodí on na urolog.? No schválně. Tak. Takže jak si on může být tak jistý, že chyba není zrovna na jeho přijímači? 😀

arbilia
26. bře 2014

....nebo tedy spíš vysílači 😀

vercavymeve
autor
26. bře 2014

@arbilia tak teda ještě jednou děkuju 🙂

iwurosima
26. bře 2014

Určitě máš naději, já sem to měla stejně. Bolely mě prsa, menstruace zpožděná, pořád hroznej tlak, že se ms každou chvíli ukáže. ale vydržela sem dlouho až teprve po 14 dnech vynechané menstruace sem udělala test, věděla sem, že dřív to nemá cenu, protože by to bylo asi hodně malinkatý 🙂 držím palečky!!!!! určitě to vyjde 🙂

arbilia
26. bře 2014

@vercavymeve Není zač 😉

krumlanda
26. bře 2014

@arbilia líběj se mi tvé příspěvky tak se taky zeptám 🙂 když mám na testech již 3 duchy co tzn.?? navíc 4 dost špiním a bolí mě i prsa ☹ mám po ms a další přijde až v dubnu....

vercavymeve
autor
26. bře 2014

@iwurosina tak já jsem testovala dneska a jsem vlastně druhý den vynechání, tak uvidíme a taky mám citlivé bradavky 🙂

vercavymeve
autor
26. bře 2014

Jo holky a ještě mi řekl že mám sliznici vysokou 1,5 cm je to hodně nebo málo? Nebo kolik by vlastně měla být? 🙂 myslím teda že to tak říkal 🙂

vercavymeve
autor
26. bře 2014

Teď si nejsem jistá jestli je to v milimetrech nebo v centimetrech..

arbilia
26. bře 2014

@krumlanda Děkuji, to mě těší 🙂 Jen nevím, co si mám představit pod pojmem 3 duchy... 😕 špinění může znamenat cokoliv, sliznice se připravuje na uhnízdění (oplodněného) vajíčka, proto bývá sliznice větší a může docházet ke špinění, další je to, že se tam nachází hematom, a proto to špinění či krvácení... Těch aspektů je opravdu víc. A pro jistotu bych se informovala (třeba jen telefonicky nebo elektronicky) u svého gynekologa. 😉
@vercavymeve Faktem je to, že mě zezačátku taky strašně bolely prsa a dotknout se bradavek - sázela bych facky. 😅 Další věc je ta, že asi 3-4.den se mi změnila chuť. Jindy oblíbený čaj - k nepozření a teď zas kyselé okurky byly trpké a hořké. U každého je tomu jinak. Pak se změnila nálada, chování - smích střídal pláč apod. 🙂

vercavymeve
autor
26. bře 2014

@arbilia tak to přesně mívám taky :D přítel mi na mě jen sáhne prsten a já bych mu hned jednu vlepila a nejhorší je to večer a pak ráno...a s těma chutěma mám jen jednu takovou zvláštnost :D nikdy jsem nemusela moc játru a dneska jsem si ji dokonce sama udělala a dala si ji 2krát :D jednou na oběd a potom před chvíli :D uvidíme v úterý 🙂 testy dělat nebudu to by mě akorát stresovalo 🙂 a jestli se nezadaří teď jednou to přijít musí 🙂

krumlanda
27. bře 2014

@arbilia no a co znamená ten hematom? to je asi špatně vid? tak si představ že po 4 duších tu mám dnes ráno růžovou čárku ne nijak extra silnou ale určo nejsilnější ze všech...vůbec tomu nerozumím...neodpovídá to ani tomu uhnizďování takže jsem fakt napnutá k prasknutí...s tou naší dr. je to složitější u nás ve městě ordinuje jen dvakrát týdně a zbytek je jinde a tam zase nemá moji kartu..takže uvidíme :-/ prostě si udělám ještě o víkendu a pondělí tam naklušu...

arbilia
27. bře 2014

@krumlanda Hematom je krevní sraženina. Takže duchové jsou tedy čárky na testu??? Takže teď tam na testu máš jednu silnou nebo dvě silné čárky???

krumlanda
27. bře 2014

@arbilia škoda že ti to nemůžu poslat na těch 3 předešlých mám 3 duchy a dnes ráno je ta druhá testovací docela růžová 🙂 a ano duchama jsem myslela ty čárky na těch předešlých 🙂

arbilia
27. bře 2014

@krumlanda Tak to je paráda 🙂

arbilia
2. dub 2014

@vercavymeve Ahojky, tak jak to dpadlo??? 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru