Tehu? Test negatívny, nafúknuté brucho, napnuté prsia

noxis
31. led 2014

S priateľom­ sa snažíme o drobčeka­ 🙂 ) mrcha má prísť 3-5.2, od styku je to týždeň aj čosi. Robila som dva tehotenské­ testy,lenž­e boli NEGATÍVNE­ :-/ mám divné pocity v podbrušku,­nafúknuté brucho, ráno napínanie,­ a napnuté prsia(potr­eba nosiť podprsenku­ takmer stále), a taktiež únava. Môžem byť tehu? 🙂 ) , Tie priznaky ,moze to byt aj uhniezdovanie vajicka?? 🙂) p.s.:pobolievaju ma prsia,obcas pichnutie v podbrusku.

ange_de_la_morte
1. únor 2014

Můžeš být těhotná a taky ne , nejsme jasnowidci. Na test je ještě brzo. Já jsem každý měsíc co jsme se snažili o mimi cítila jako že jsem určitě těhotná ( bolesti podbříšku, malátnost, bolest prsou,....) a nikdy jsem nebyla a ten měsíc kdy jsem otěhotnala jsem byla přeswědčena že to určitě zas newyšlo. Každopádně prwní pozitiwní test jsem měla 3. den zpoždění, do té doby jen negatiwní. Owulace byla asi 16 nebo 17DC a cyklus 28 dní, takže to wychází asi 15 dní po oplodnění teprwe pozitiwní test

luciebx
1. únor 2014

souhlasim s @ange_de_la_morte takovehle priznaky sem mela celej rok kdyz sme se snazili.. ona psychika cloveka umi zamavat hoodne s telickem.. tehu byt muzes a taky nemesis... hold musis vyckat na ms.. pripadne udelat test par dni na to.. drzim palecky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru