Test ClearBlue - ukazuje negativní a zároveň 2-3 týdny

bublinatka
23. kvě 2013

Hezké ráno. Předevčírem jsem si dělala mamatest a měla jsem po limitu ducha. Tak jsem se dnes ráno rozhodla přetestovat testem ClearBlue. Po 3 minutách mi na testu naskočilo mínus (tj. že nejsem těhu). Nesu to do koše a naskočilo na tom 2-3 týdny. V návodu je jasně napsáno, že nejdřív naskočí, zda jste a pak za nějakou dobu ta číselná hodnota týdnů. No jo, ale že nejste a pak ty týdny to tam samozřejmně nepíšou 🙂. Tak jsem se rozhodla, že ten test rozkuchám. Našla jsem vevnitř dva testovací papírky. A teď - na 1. jsou dvě čárky - jedna výrazná, jedna méně (ale viditelná je opravdu dobře). Na tom druhém testu je na pozici slabší čárky z předchozího testu taktéž slabší, na pozici té silné nic. Testovala jsem se, abych měla jistotu a ClearBlue mi z toho dělá takový hlavolam 🙂. Jinak dodám že jsem 6dní po očekávané MS. Snažila jsem se to i vyfotit, ale nemůžu najít foták a mobilem to nedokážu zaostřit. Ta hvězdička co je vidět dole v rohu tam naskočila až když jsem odlomila zadní stranu, to jen pro úplnost. Co si o tom myslíte a stalo se Vám to některé (pokud ano, napište prosím zda jste těhu byli či ne) ?

sonka.77
23. kvě 2013

@bublinatka test je asi vadný, prostě zkus jiný. 🙂 Hodně štěstí.

alushka
23. kvě 2013

taky myslím, že je test vadný. taky přeji hodně štěstí 🙂

bublinatka
autor
23. kvě 2013

no jiný doma nemám, odpoledne koupím jiný, ale testovat budu zase až ráno, aby to vycházelo kdyžtak jednoznačně a pořád jsem nespekulovala ... jen mi příjde úsměvný, že v návodu je popsáno X možností co to může ukázat, včetně toho co to ukazuje, když je test vadný, ale o tomto ani zmínka

sonka.77
23. kvě 2013

@bublinatka já testovala 4 dny po vynechané MS odpoledne a byly tam dálnice jak hrom 🙂 Nemusíš čekat na ráno.

linteolinka0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mafeska
24. kvě 2013

@bublinatka taky bch řekla že je vadný, zkus jiný, držím palce 🙂 já test dělala večer a taky byl pozitivní 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru