Test pozitivní až po 15ti minutách. Příznaky mám

novotnacci
30. črc 2008

Ahoj holky,
nezlobte se, že zakládám nové téma, ale moc bych od vás potřebovala radu, nebo uchlácholit. 😔

S manželem se snažíme o miminko už devátým měsícem. Dnes mám termín menstruace. Už včera a předevčírem jsem ale byla nedočkavá a testla jsem. Druhá čárka tam pokaždé byla, ale vždy až po limitu - cca 15 min. Bolí mě bříško, v noci jsem nemohla spát, protože mě budil takový zvláštní pocit - jakože příšerný hlad nebo mi bylo špatně, knedlík v krku a tak - vůbec to nedokážu popsat. To mi vydrželo ještě ráno. Buď mám děsnej hlad a nebo nechuť k jídlu.....Jinak ale žádné příznaky nemám. Ani mě nebolí prsa, nic. Místo zácpy chodím spíš častěji....

Holčiny, měly jste to také některá takto podobně? Měla jste některá pozitivní test po limitu a opravdu jste byly těhotné? Já bych si to tak strašně moc přála, že bych brečela.... Nechci to nikomu říkat (manžel to ale samo ví - jenže neporadí) 😉 a bojím se, že to zakřiknu....

jinak pokud nedorazí mrcha, na UTZ mám přijít až 12.8.

uf uf, to jsem se rozepsala..... Díky za každou radu, podporu, či vtipnou narážku na to jak se děsně sleduju 🙂 😉 😎

kettm
31. črc 2008

novotnacci: nejsi, já taky testuju jak prdlá, už se tak těším na miminko, jestli vydržíš do př. týdne tak to nás bude testovat víc 😉 já asi v úterý, do středy taky asi nevydržím 😀

strouzek
31. črc 2008

brý ráno, novotnaccku neházej flintu do žita, ranní moč se říká že je nej ale mě třeba ukáže testík silněji v poledne než ráno. si vem že v den cojsem našla // jsem zkusila v 6ráno a prd,a pak jsem to nevydržela v práci kolem 11 a už tam byli přitom testy ze stejný krabičky!!!!!!!!!!! jo a testování brzo, tím jse proslavená po celým koníkovi ,jsem vadná já testovala už týden po ovulaci a testovala jsem dokonce i při mrše kolikrát páč jsem pořád věřila že krev je jen známka usazování vajíčka

novotnacci
autor
31. črc 2008

😀 Já za ty testíky už nechala v lékárnách pěkný prašule 😀 . Tak já budu testovat taky v úterý 😉 . Stroužku, taky jsem jednou testovala při mrše 😀

strouzek
31. črc 2008

koukám že nejsem blázen sama 😀 jako já testuju i teď comám // denně min. 2 testy, už je v tom prachů strašných ale pomoct si nemůžu se vždycky teším že tam budou a jak sílí a tak. 😀

novotnacci
autor
31. črc 2008

😀 😀

kettm
31. črc 2008

novotnacci: tak v úterý už budeme testova 3 a stroužek - ta se určitě taky přidá 😀 😀 😀

novotnacci
autor
31. črc 2008

dokud mi do té doby nepřijde mrcha 😒 . Jo a jak jsem včera psala, že mi bylo špatně a v noci taky, tak dneska jako když utne. Jsem naprosto v pohodě, absolutně žádné příznaky.... ☹

strouzek
31. črc 2008

tak to si piště že testnu ale hlavně jdu v uterý k DR. tak mám bobky jak prase, at už je po a vím že je vše ok

novotnácku to že je nemáš neznamená že nejsi těhu. já každý měsíc měla vsugerované příznaky, bolesti prsou, sledovala jsem každý pupínek jestli to není z těhu, vsugerovávala jsem si nevolnosti a v měsíc kdy jsem těhu nic,akorát takový tlak v podbříšku a blbě mi bylo až po nalezení // a to jen v autě a jinak poho nepoznala bych to na sobě že jsem asi těhule

novotnacci
autor
31. črc 2008

Tak v úterý držím moc palce, Stroužku 🙂 😉 - určitě to bude všechno v naprostém pořádku....

A testování v úterý ZDAR! 😀

strouzek
31. črc 2008

novotnácku zkuš i jiný test teda, já mám doma snad všechny dostupný, mamatest, gravitest, best, mndstreem či jak, pepíno atd.

a popravděprvní test mi ukázal mamatesta ale teď se mi zdá že když testím je na tom gravitestu silná čára krásná i na pepínu ale na mamatestu o dost slabší, pěkná ale slabší. včera jsem zkoušela ten mindstreeem za 80 kč měli ho v drogerii schlecker i s těma pepínama a tam čára jak blázen a je tam napsaný že je na testování i pár dnu před mrchou. tak zkus tento nebo ten pepíno test, ten mají v kauflandu třeba, v rosmann drogerii nebo v tom schleckru aspoň u nás ho tam mají.

novotnacci
autor
31. črc 2008

No, já tomu pomalu přestávám věřit, že bych byla těhu.... ☹ Našla jsem teď diskuzi k testu UNIMARK, nějaká holčina testovala také Unimarkem a vycházelo jí to slabounce pozitivní a nakonec to dostala... ☹ ☹ ☹

strouzek
31. črc 2008

no on to mohl být špatný test nebo se prostě mimčo nechytlo, taky jsem to tak měla slabounké testíky skoro neviditelné ale čárka byla a byla na několika testech, a pak přišla mrcha, no omyl testu to nebyl jen se oplodněné vajíčko nechytlo dělohy ale test to zachytil. proto říkal doktor ženemáme testovat dopředu protože se to stává často, najdeme // a hned si myslíme že jsme těhu a ono vyhráno není až ve chvíli kdy jsou // na více testech a hlavně den ode dne sílí je napůl vyhráno

novotnacci
autor
31. črc 2008

No nic, každopádně dám vědět, jestli mrška přišla..... Je mi na nic ☹ A můžu si za to sama, svojí nedočkavostí....

martuse35
31. črc 2008

Novatnacci, já měla taky nejdřív jen slaboulinkou čárku,spíš jen takový stín a to asi po 15 minutách, takže po limitu, a druhý den tam byla už v limitu. Měla jsem mamatest, ten levnej růžovej papírovej. Mám ty testy vyfocené v albumu.
Jsou to nervy, my se snažili 2 roky a já na nic jiného nemyslela. Držím ti palce!!!!!!

novotnacci
autor
31. črc 2008

Díky Martuse35 😉 . Já jsem Mamatestem testovala včera večer a nic a Unimark pozitivní, takže na tom asi něco bude, že vychází falešně pozitivní ☹ .... Jinak máš moc pěkné testíky 😉 Držím palečky ať ti celé těhotenství vyjde na jedničku 🙂

novotnacci
autor
4. srp 2008

Čauky holky, tak já hlásím, že nic 😉

Dnes jsem testovala a sněhobílo.... Pravděpodobně jde tedy jen o menší zdržení - 5 dní (což by se mi už čárka vybarvila stopro do pár sekund). Mno, tak teď čekám na mrchu a pak hurá do dalšího snaženíčka....

Na zítra vám holčiny, které budete testovat držím palečky a písněte mi sem, jak jste dopadly... su tuze zvědavá 😀

strouzek
4. srp 2008

ahoj novotnácku škoda věřila jsem že to vyjde, no ještě neházej flintu do žita třeba testy kecaj 😉 já jdu zítra k doktorovi aby mi řekl jestli jsem nebo ne těhu a bojím se jak nikdy, umřu do zítra asi

teksas
4. srp 2008

no hele novotnacci taky se nemusi vybravit takhle pozde ....ale je to malo pravdepodobne to je fakt ....ale na priste drzim palce ...
ja testovala ani prave nevim ktery DPO a mela jsem tam malilinkatej stin ....ale byl videt behem tech tri minut akorat strasne slaboulinkej ale bylo to odpoledne a myslela jsem si jak rano to nebude silnejsi a nebylo zase byl silnejsi az odpo 🙂
tak drzim palce ..a jeste je drzim i sobe 🙂

novotnacci
autor
4. srp 2008

Ahoj stroužku, nebooooooj, všechno bude v naprostým pořádku. Začala jsi výborně, na výbornou dopadne i doktor. Doktor mi říkal, že pokud je dobře zaděláno, můžeš být v naprostým klidu. Tvoje testíky jsou nádherný, tak žádný strachy..... Já na tebe budu myslet a držet palešky, tak se zítra stopro ozvi, jak vypadalo miminko na ultrazvuku, tvoje pocity a tak..... 🙂 Budu se moc těšit.... 😉

novotnacci
autor
4. srp 2008

Teksas, moc držím palečky, pěstičky, prostě všecko 🙂 😎

kaca007
4. srp 2008

novotnacku skoda, ale treba to jeste vyleze...

winter
4. srp 2008

Ahoj holky, já testovala v sobotu, to jsem byla 13 DPO (29DC) test značky Axiom a vyšel pozitivní. Zatím jsem testovala jen jednou. Tomuhle testu docela věřím, už jsem ho zkoušela dřív a vždycky mě vyšel negativní, nikdy falešně pozitivní. A teď najednou se objavila docela silná druhá čárka už do tří minut. Navíc jsem už pár dní před tím měla dost divné pochody v břiše, ale ne na MS, spíš něco neznámého a to mám doteď. Navíc nechutenství a citlivá prsa. Zatím to nechci uspěchat, je ještě hodně brzy, tak jsem ani nabyla u dr., tam se chystám až v druhé půlce srpna. Tak doufám, že MS už nedorazí.

chrobacek
4. srp 2008

winter: to je supr vypadá to nadějně asi jsi těhule, ale jak říkáš nezakřiknout tak ťuk tuk

novotnacci
autor
5. srp 2008

STROUŽKU TAK COOOOO? Jsem zvědavá, jak ti to dopadlo dnes u Dr.... 🙂

Winter, po tichoučku, po lehoučku gratuluji, aby jsme to nezakřikly, ale myslím, že jupííííííííííííí 😀

Co vy ostatní holčiny, co jste dnes měly v plánu testovat?

Já jsem dnes začala špinit 😠 , už jsem to obrečela a tak a teď je mi zase dobře.... Těším se na další snaženíčko 😉

jana.jaro
5. srp 2008

ahoj holky,mám po dvou zamlk. těh. a od poslední mrchy co byla před 14 dny tak už zkoušíme,ale začalo mě už 3 dny pobolívat břicho jako před mrchou,tak nechápu co to zase je 😒 Testovat nemůžu,je moc brzo.Máte něco podobného? 😕

wejuzz
3. lis 2008

Prosím odpověste mi někdo dělala jsem si test jemi 17 byl negativní a po 2 hodinách když zaschnul se tam objevila slabounká čárka muže to něco znamenat prosím odepište mi děkuji

elana
3. lis 2008

Obecně se to po 2h už bere jasně negativní, ale to neznamená, že se tam za pár dní neobjeví čárka silnější, může, nemusí, záleží na tom, nakolik byl testík kvalitní, jak pevně tam byla navázaná protilátka na kontrolní čárku, jestli se posunem nešoupla k čárce testovací...to těžko říct a najisto Ti to stejně nikdo neřekne. Zopakuj test za pár dní a uvidíš.

lucijda
3. lis 2008

Wejuzz být Tebou tak opravdu testík zopakuji tak za dva dny 🙂

kveta
3. lis 2008

Dievčatá, tie malé umelohmotné biele krabičky s kvapkátkom sú najcitlivejším testom na slovenskom trhu. Čo tým chcem povedať? Že ak ste mali tento test pozitívny a ostatné testy negatívne, môže to znamenať to, že ste na malú chvíľku boli tehotné, ale plod sa neudržal a potratil sa veľmi rýchlo. Najcitlivejší test ešte zachytil hormóny v moči, menej citlivé testy to už nedokázali.

Mne sa to tiež stalo. Potom sme zistili, že problém je v spermiách a genetike vďaka čomu embriá nerástli a potrácali sa doslova po pár dňoch po oplodnení. Takže ak sa Vám to stáva opakovane, zvážte návštevu CARu.

lenuse999
13. srp 2009

Ahojky holky, jdu si pro radu. Udělala jsem si teď večer test Unimark a je docela hezky pozitvni🙂 Tak jsem si letěla do lékarny pro další, abych se ujistila. Měli jen nějaký Woykoff, hned jsem si ho udělala a byl negativní☹ Nechápu. Ten první proužek je krásně viditelný, tak nevím...poraďte. Možná, že je to tím, že jsem to zkoušela už moc pozdě. Třeba ranní moč prokáže více...ale to zklamání...teď fakt nevím...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru