Test pozitivní až po 15ti minutách. Příznaky mám

novotnacci
30. črc 2008

Ahoj holky,
nezlobte se, že zakládám nové téma, ale moc bych od vás potřebovala radu, nebo uchlácholit. 😔

S manželem se snažíme o miminko už devátým měsícem. Dnes mám termín menstruace. Už včera a předevčírem jsem ale byla nedočkavá a testla jsem. Druhá čárka tam pokaždé byla, ale vždy až po limitu - cca 15 min. Bolí mě bříško, v noci jsem nemohla spát, protože mě budil takový zvláštní pocit - jakože příšerný hlad nebo mi bylo špatně, knedlík v krku a tak - vůbec to nedokážu popsat. To mi vydrželo ještě ráno. Buď mám děsnej hlad a nebo nechuť k jídlu.....Jinak ale žádné příznaky nemám. Ani mě nebolí prsa, nic. Místo zácpy chodím spíš častěji....

Holčiny, měly jste to také některá takto podobně? Měla jste některá pozitivní test po limitu a opravdu jste byly těhotné? Já bych si to tak strašně moc přála, že bych brečela.... Nechci to nikomu říkat (manžel to ale samo ví - jenže neporadí) 😉 a bojím se, že to zakřiknu....

jinak pokud nedorazí mrcha, na UTZ mám přijít až 12.8.

uf uf, to jsem se rozepsala..... Díky za každou radu, podporu, či vtipnou narážku na to jak se děsně sleduju 🙂 😉 😎

strouzek
30. črc 2008

ahoj já měla to samý, zkusila jsem test 10 DPO a po limitu (cca 15 minut po) se objevil stíneček, no a znovu jsem testla 12 DPO a to se taky objevila čárka po limitu ale už za kratší dobu cca do 3 minut po limitu no a pak jsem testila denně a čárka je silná a už v limitu. k DR jdu příští týden. hodně štěstí máš velkou naději

christla
30. črc 2008

Ahojky!
Já teda nemám úplně stejnou zkušenost jako ty s druhou čárkou po limitu, ale asi před třemi měsíci jsem taky měla slaboučkou druhou čárku na testu, ale přesto to těhotenství nebylo.
Já být tebou, tak ten test asi neberu jako pozitivní. SWpíš bych řekla, že si ty příznaky vsugerováváš..... Já to znám.... 😉

novotnacci
autor
30. črc 2008

Ahoj strouzku, moc dík za odpověď a ooooobrovská gratulace. 🙂 Ať vám to všechno krásně vyjde.... Kéž by mičárka také sílila.... 🙂

novotnacci
autor
30. črc 2008

Ahoj christlo, to se právě hrozně bojím, že je to vše jen vsugerované a já pak budu děsně zklamaná. Celou dobu jsem si říkala, že budu v pohodě, že si nás to miminko najde, ale jak jsem objevila ty čárečky, jsem jak na trní.... a nevím jak na to nemyslet.... Každou chvíli lítám na hajzlík, jsestli nepřišla mrcha ☹

christla
30. črc 2008

No jo, nejhorší je, že člověku nezbývá nic jiného než čekat. 😒 Já to znám taky. A to se nesnažíte zase tak dlouho....
Každopádně ti přeji, aby to těhu bylo!!!

novotnacci
autor
30. črc 2008

Díkes, ať vám to brzy vyjde.... 😉

kaca007
30. črc 2008

ahoj, já měla taky totéž... čárka byla tak slaboučká a hooodně po limitu, že skoro nebyla vidět, jen v určitém úhlu. myslela jsem si,že prosvítá ta barva nebo že se mi to zdá...
zkusila jsem test za 3 dny a čárka byla silnější...

čárkou to všechno teprve začíná, všechny ty radosti i starosti a hlavně strachy a obavy, aby vše bylo ok, člověk se bojí těšit a radovat, aby to nezakřikl... to znám

já myslím, že naději máš velikou, ta čárka se tam prostě neobjeví jen tak a jestli jí vidíš tak je tam...

testovat se má nejdříve v den očekávané MS a tos udělala, dřív to prý nemá smysl, můžeš najít // ale nemusí se to udržet a odejde s MS... samozřejmě ani když najdeš v den ms //, není jistota, že se ještě něco nemůže stát, ale výsledky jsou spolehlivější

jinak co se týče příznaků - u mě téměř totéž co u tebe
takže vydrž a testni za 2-3 dny znovu. přeju moc štěstíčka!

sonica
30. črc 2008

novotnacci a proc si nezajdes na krev? je to jistota a hlavne budes vedet na cem jses. 😉

novotnacci
autor
30. črc 2008

Jééé kaco007, kéž by to byla pravda 😉 , zvedla jsi mi dost náladu 🙂 moc děkuji za palečky.... 🙂

novotnacci
autor
30. črc 2008

Nu, na krev mě sestřička nepozvala, ptala jsem se co mám teď dělat a kdy se přijít ukázat a ona mi řekla, že až 12.8. na UTZ.... 😉 Asi su hňup a měla jsem si dupnout, že chci nabrat krev.... 😀

novotnacci
autor
30. črc 2008

Jinak kaco007, také moc moc držím palce, aby všechno klaplo 🙂

novotnacci
autor
30. črc 2008

Mooooociny dík všem, co jste mi přišly poradit do tohoto témátka. Ani nevíte jak moc jsem si ulevila. Tyhle stránky jsou fakt bezva. Obzvlášť díky vám holčiny, které je děláte tak suprové..... 🙂

poletucha
30. črc 2008

novotnacci- a jakej test jsi pouzila? Drzim mooooc palce at tam carky jsou i nadale 😉
me vychazel falesne pozitivni jeden druh,ale zapomnela jsem nazev,byl pribalenej jako darek k ovulacnim testum...takova bila kazetka s kapatkem...uz dvakrat jsem na nem mela krasnou druhou carku a na jinych pusto 🙄

novotnacci
autor
30. črc 2008

No nazdar!!!! Samo, že jsem měla bílou kazetku s kapátkem - 😒 Jinak další testy byly od té samé značky ale proužek na ponoření do moči a proužek do proudu moči. Všechny vyšly - ač dost po limitu - slabounce pozitivní 😒 Bojim bojim..... Díky moc za palečky. Co ty, už se zadařilo a řadíš se mezi těhulky?

poletucha
30. črc 2008

tak jestli ti vysly i ostatni,tak bud v klidu...urcite jsi tehulka 🙂 me prave vychazel pozitivni jenom tenhle. No u nas porad nic,uz jedeme 14 cyklus,nejak jsem se uz smirila s tim,ze to asi bez doktoru nepujde. V rijnu jdem na prvni inseminaci. Skoc do lekarny a kup jeste nejakej jinej a rano ho vyzkousej 😉

smilers
30. črc 2008

Ahojky novot 🙂 samo je nejlepsi test z krve, to bez debat, ale co se tyce testu, tak co jsem tak vsude slysela i ja sama pouzivala je Mamatest, preju hodne stesti at to je tehu 😉 muze to byt hodne ranne stadium tehu ,ale taky to nemusi znamenat nic, kor pokud je to tak dlouho po limitu, drzim palce 😉

novotnacci
autor
30. črc 2008

Díky moc holky....
Poletucha, my jsme na 7.8. objednaní do Pronatalu na první, informativní schůzku, tak jsem zvědavá. Moc ti držím pěsti a prskám třikrát tfuj tfuj tfuj...Moje kamarádka měla jít na IVF nebo IUI (teď nevím), měla si vyzvednout nějaké injekce a než si pro ně zajela, testla a byla těhotná. Zázraky se dějí a zrovna v době, kdy člověk absolutně rezignuje 🙂 😉 Jináč v kabelce už mám Mamatesty - koupila jsem je hned cestou do práce, tak Vám dám zítra ráno vědět, jak jsem dopadla.... díkes moc holčiny 😎

kaca007
30. črc 2008

přeju hodně štěstí, at to vyjde!

novotnacci
autor
30. črc 2008

Kaca007, jukla jsem ti do albíčka, 11.8. držím všecky palce 🙂

kaca007
30. črc 2008

díky 🙂

iivusja
30. črc 2008

Novotnacci, měla jsem to přesně stejný.. zkraje byly // až po limitu, ale po pár dnech hned! 😉 Tak moc držím palce!

christla
30. črc 2008

Holky, tak jak tady čtu, tak i čárka na testu po limitu může značit těhu, co? Já bohužel měla opačnou zkušenost.

Každopádně všem přeji mnoho štěstí!!!! 🙂

plechajda
30. črc 2008

zdravim :o) tak se pridam i ja ....s prvnim tehu, ktery teda nakonec nedopadlo jsem testovala a nic, nicmene mi to nedalo a cca po 20min jsem se sla na ten test podivat jeste jednou a ejhle byla tam druha carka...druhej den to sami zase az po limitu...uz tedka nevim kolikaty DC to bylo, ale urcite s mym cyklem 28 dni jsem testovala tak 33 den....a v limitu se mi zacly ukazovat carky snad az po tydnu 😉

novotnacci
autor
30. črc 2008

Tak tyto věty mi do žil pouští pořádné litry naděje 🙂 Holky, já se snad nedočkám rána 😀 Děsně se bojím, že budu zklamaná...

plechajda
30. črc 2008

Jak se rika, pocitej s horsim a doufej v lepsi :o) je to 50:50 bud tam bude nebo ne, treti varianta neni 😎

kaca007
30. črc 2008

novotnacci, moc bych ti to přála!

lucija
30. črc 2008

Novotňáčci, mooooooooooooooc držíme palečky a ráno dej vědět 😵

novotnacci
autor
31. črc 2008

Dobré ránko všem,
tak asi nenesu dobré zprávy.... Včera jsem to totiž nevydržela a testla odpoledne. Nejprve Mamatestem - negativní, poté unimarkem- proužkem - slabounce pozitivní..... Tak nevím. Vzhledem k tomu, že všichni Mamatest chválí se obávám, že asi nic ☹ ☹ ☹ ☹ . Ráno už jsem na to neměla sílu, takže jsem si řekla, že budu testovat až ve středu - tj. týden po vynechání MS 😒 🙂 ..... Moc dík všem za palečky.... 😵

kettm
31. črc 2008

novotnacci: ahojky, držím palce, dle mýho bys měla testovat ráno, prý je to přesnější co jsem slyšela 😅

novotnacci
autor
31. črc 2008

Já vím, když já jsem to nevydržela 😅 .... jsem hronzá 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru