Test pozitivní, bolest jako u MS. Uklidněte mě, prosím

pogo007
17. kvě 2014

holky potrebuji uklidint..podle testiku sem tehotna mam jeste 4dny do ms ale testy mam krasne pozitivni,,,,jen me děsí to že mam bolesti jako u ms,,,a bolí me v křiýžich :(mate to taky tak??

ssarula
17. kvě 2014

Zkus si vzít magnézko (nejlépe s vitamíne B). Magnézium je dobré proti křečím, takže by se ti mělo ulevit. Já teda na // stále čekám, ale také mívám pnutí v podbřišku. Jestli ti pomůže tak ho ber pravidelně a pak to sděl dr. jestli se ti těhu potvrdí

helena110
17. kvě 2014

tak já už mám prcka na světě 🙂 ale měla jsem to úplně stejný, test vyšel a bolesti jako před ms pak mě do toho chytli strašně kyčle, ale to jsem ještě nevěděla že jsem v tom a vzala si ráno prášek a večer mi vyšel test 🙂 a když jsem volala dr tak mi řekl ať jsem v klidu a přijdu se mu mám ukázat po 9týdnech,takže nohy nahoru myslet na mrně a žádný špatný myšlenky vše je ok 🙂 a taky doporučuji magnésium koupit v lékárně rozpustné stejně by tito dr napsal 🙂

suzanna123
17. kvě 2014

@pogo007 ze začátku takhle břicho bolí, jak se roztahuje děloha

pogo007
autor
17. kvě 2014

dekuji holky skusim to magnesko,,,,jako prez den jeto celkem vpohode horsi jeto vecer:( to se fakt prevaluju a nemuzu ani usnout tak se desim aby nebylo neco spatne...:(

helena110
17. kvě 2014

psichyka dělá hodně a to spaní se během těhotenství se zlepší a musím napsat at si to užiješ já chodila do práce a pak hned do porodnice a až se prcek narodil, tak už nevím co je to je se kloudně vyspat 🙂 ještě mi doporučovaly podložit si pánev polštářem aby byla vyvýšená protože takový bolesti jsou od toho jak se to snaží najít místečko k uložení kde se bude vyvýjet to mi řekl dr.

pogo007
autor
17. kvě 2014

@ssarula tak at se dockas dvou🙂budu rzet palecky

strapocka
17. kvě 2014

je to úplně normální, člověk se bojí a myslí si,že je něco špatně, ale není, naopak, je to známka toho, že jsi pěkně těhotná🙂

nadja73
17. kvě 2014

poprve jsem si udelala pozitivni test, kdyz jsem mela menstrucni priznaky jako prase, takze neves hlavu 😉 🙂

kh
17. kvě 2014

@pogo007 doporucuji doplnit vapnikem, metabolismus horciku a vapniku je nejak propojeny - když je nedostatek vapniku, magnezium samotne nepomuze.
Jinak ja o tehu nejakou dobu nevedela, resp. mne to nenapadlo, pac jsem kvůli bolestem stále cekala opožděnou menstruaci 😀

joannah13
17. kvě 2014

I ja mela pocit, ze to kazdou chvilu muskm dostat, furt sem to chodila kontrolovat na zachod a test silil a sili. Ted sem v osmem tydnu a obcas to tak lehce zaboli, jako pred MS, ale ze zacatku zo bylo furt.. ono se to prte tam za zavrtava. Takze klidek, je to normalni

madulinka
17. kvě 2014

taky jsem našla na testu dvě čárky, ale bolesti byli jako před ms, takže jsem tomu nemohla uvěřit a neustále taky lítala na záchod, jako že při těhle bolestech to už muselo přijít..nepřišlo a máme zdravou holčičku 🙂
@pogo007

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru