Test - prosím o názor

lussycat
5. čer 2015

Ahoj,

MS by měla přijít teprve dnes (13 DPO), ale já už samozřejmě testuju jako divá 🙂 Prosím o názor,
zda tam vidíte také ducha? 🙂 Díky!

lussycat
autor
9. čer 2015

@linee Teď momentálně nešpiním. Snad to bude dobré..budu tomu věřit.

orchideas1
9. čer 2015

@lussycat Já jsem špinila i slabě krvácela na začátku těhotenství opakovaně, vždy po pár dnech několik týdnů, myslím že je to normální, ve druhém trimestru to přestalo, držím palce, myslím, že to vypadá velice dobře dle testu, hlavně že test sílí 🙂 😉

makymj
10. čer 2015

@lussycat Pokud už nešpiníš, vypadá to moc dobře. Já jsem před tímto těhotenstvím jednou samovolně potratila tak v 6. týdnu. Těhotenství jsem měla už potrvzené od doktorky, ale jedno ráno při spěchu na autobus do práce mě strasně začalo bolet v podbřišku, opravdu to byla hrozná bolest, myslela jsem, že ani do práce nedojdu. A hned v práci jsem začala hnědě špinit nonstop, do druhého dne se to rozjelo v jasnou krev a pak odešel do rána i zbytek...Protože to bylo bez revize a doktoři to berou více méně jako opozděnou menstruaci, nemusela jsem čekat dlouhou dobu na další snažení, takže se zadařilo hned za další měsíc. Růžový výtok jsem měla při uhnizďování a pak dokonce ještě jednou nějak v 11. týdnu, to jsem se vyděsila a letěla do nemocnice. Tam se jednalo zase o nějakou prasklou žilku při roztahování dělohy. Dostala jsem, jak říkaly holky, ascorutin. Nejhořší je stres, tak se snaž být v klidu a opatrovat se, uvidíš, že to bude dobré. Budu moc držet palce! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru