Test RapiClear

lentillkaa
10. únor 2008

Ahoj holky. prosím o radu - je tento test opravdu spolehlivý? jinými slovy - mám // a nevím, zda z toho vůbec můžu mít radost...je to test s nějakou větší citlivostí a vím že jste tady psaly, že ty moc dobré nejsou. tak poraďte prosím 🙂

lentillkaa
autor
12. únor 2008

holky, poraďte mi - mám pít kontryhelový čaj i teď?

prettybaby
12. únor 2008

no ty sa nam pochval - vies ako si ma vcera potesila 🙂 normalne som to este vecer cestou domov autom manzelovi rozpravala, ze aka super sprava🙂

lentillkaa
autor
12. únor 2008

pretty: 😀 ten musel mít radost

petruci6
12. únor 2008

babulky tak mne sa tiez po par hodinach ukazali na tomto teste //,ale to uz nie je spravny vysledok,pretoze uz mrcha prichadza,takze pozerajte iba vysledok do tych 5 min,inak budete zbytocne sklamane

lentillkaa
autor
12. únor 2008

petruci: třeba to bude jen špinění, nebo to rychle přejde a bude to těhu...neboj, ještě není nic ztraceno 🙂

lentillkaa
autor
12. únor 2008

akorát vám ještě musím říct - že dneska si vynahrazuju včerejší půst a doslova žeru od rána...šíleným způsobem 😔

petruci6
12. únor 2008

lentilka tomu neverim,uz mi teplota klesla,spinenie to nebude 😒

lentillkaa
autor
12. únor 2008

petruci: ☹ to je mi líto...fakt...jak dlouho se snažíte?

petruci6
12. únor 2008

uz rok a pol ☹

lentillkaa
autor
12. únor 2008

☹ to je skoro jako my...a chodíte do nějakého CARu?

prettybaby
12. únor 2008

ja som mala teraz namiesto mrchy spinenie, tak pockam do konca feb - zaciatku marca a ak nic, tak urobim test

lentillkaa
autor
12. únor 2008

pretty: já být tebou tak testnu hned! třeba budeš příjemně překvapená, nebo ještě počkáš

petruci6
12. únor 2008

nie nikam,zatial to neriesim,ja som mala vsetky vysledky v pohode,tak este pockam do leta a zac to riesit..
u vas bol aky problem?

prettybaby
12. únor 2008

no lenti.-) ale co ked naopak - budem smutna ? ...

lentillkaa
autor
12. únor 2008

žádný 😅 nenašli nic manžovi (teda občas měl horší spermiogram, ale ne nijak kriticky) ani mně. prostě to nešlo

evikmi
12. únor 2008

lentilko,tady něco o bylinkách v těhu.......a moooooooooooc gratuluju,at se miminku u tebe líbí 😉 http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/vyziva/byl...

na jiné stránce zase píšou toto.....Z hlediska užívání kontryhelu během těhotenství se zdroje liší, někdo pití kontryhelu doporučuje, protože působí na ženské pohlavní orgány regeneračně, jinde jej striktně zakazují, protože prý staví tvorbu mateřského mléka. Na každém šprochu, pravdy trochu, proto bude kompromisem, pít čaj před plánovaným otěhotněním a pak až po porodu poté, co přestaneme dítě kojit.

evikmi
12. únor 2008

ale já osobně bych ho už nepila 😉

lentillkaa
autor
12. únor 2008

evikmi: já si právě taky říkám...tak už toho nechám. co bude to bude 🙂

prettybaby
12. únor 2008

nasa tehulka 🙂

brita
12. únor 2008

Babenky, prosim vas, kedy je rozumne si urobit tehu test, ked mrcha nepride? Na kolky den meskania mrchy? Myslim v prirodzenom cykle, nie po IVF alebo ET.Dakujem.

lentillkaa
autor
12. únor 2008

😵 a jak ty pretty?

radusik
12. únor 2008

Ahojky holčinky, tak já jsem 31DC - mám to sice nepravidelný, tak jsem zkusila ráno test - nevydržela jsem a byly tam - až po limitu - pár minut dvě čárečky, ale ta druhá straaaaaaaaaašně slabá, tak jsem si koupila tenhle test a zkusila ho teď v podvečer a dvě čárečky tam jsou - byla už rychlejší, ale je taky slaboulinká, takže zase nevím na čem jsem. Měla jsem vážně počkat!!!! 🙂 NO, uvidíme, buď to dostanu a nebo ne a čárečky budou silnější, ale byla bych vážně šíleně překvapená, - už se mi zdálo, že začnu špinit a navíc je to první měsíc, co se snažíme o druhé mimi, navíc naše první mimi je neplánované - jednou jedinkrát a už teď jsem přemýšlela, jak to všechno zvládnu a to ani nevím, jestli těhu jsem nebo ne, je to legrace, jak ty myšlenky plynnou.

lentillkaa
autor
13. únor 2008

radusik: 😵 moc gratuluju mamino!!!!!!!!!!!!! 😉 uvidíš že budou čárky sílit...

radusik
13. únor 2008

Dobré ráno lentilko! Dneska ráno jsem si dělala test s tou menší citlivostí - 25, dnes je první den jakoby vynechání mršky a slaboučká čárka už byla v limitu a pak ještě zesílila, je to mnohem víc vidět, než na včerejším - ranním, takže to vypadá slibně.

Ale budeš se mi normálně smát, protože mně se potom rozklepaly kolena, fakt jsem si ani ve snu nemyslela, že by to mohlo vyjít první měsíc, navíc my se s mužíčkem muchlovali cca 3 - 4 dny, tak jsem si říkala, že to určo nevyjde a normálně mám strach, že to nezvládnu a z porodu - který nebyl zrovna nejlehčí atd., nakonec jsem se z toho fakt rozbrečela!!!! Jsem ráda, že se to snad povedlo, ale malej je fakt šíleně aktivní a já jsem na něj sama - manžel jezdí i na tři dny a noci pryč, a proto toho mám někdy plné zuby a tak jsem mu říkala, že kdyby se cokoliv dělo, tak jestli pomůže a on to víš, že jo atd. Jsem prdlá, jsem naprosto rozhozená, navíc mi mají 21. na gyndě říci výsledy z cytologie- před 3 měsíci to nebylo zrovna o.k., tak teď mám ještě větší hrůzu. Teď normálně zmatkuju 😀 ! Já se zase uklidním!!!!

prettybaby
13. únor 2008

ahoj lentillkaa- ja som sa este netestla 🙂 odkladam to .-) a radusiiiiik - gratulujeeeem

evitkamalicka
13. únor 2008

ahoj pretty, ale uz by si mohla testnut aby si vedela na com si

prettybaby
13. únor 2008

no evit ja viem - ale ked stale otalam - ja som hrozna, ja viem 😢

evitkamalicka
13. únor 2008

prety nemas sa coho bat moja, vies ze prvych 12 tyzdnov je rizikovych, tak by si mala cim skor aby si sa mohla setrit ak si tehu

prettybaby
13. únor 2008

mas pravdu, pockam do nedele, a ak nic, tak v pondelok idem na to

radusik
13. únor 2008

Ahojky holky, a jak douho máš zpoždění?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru