Test RapiClear

lentillkaa
10. únor 2008

Ahoj holky. prosím o radu - je tento test opravdu spolehlivý? jinými slovy - mám // a nevím, zda z toho vůbec můžu mít radost...je to test s nějakou větší citlivostí a vím že jste tady psaly, že ty moc dobré nejsou. tak poraďte prosím 🙂

blondy12
15. črc 2009

Ahojte babenky,

myslite, ze ked zajtra testnem s Rapiclear tyčinkou nie pruzkami a test by mi ukazal // tak by som to mohla povazovat za tehotenstvo? MS este nemam mat...ma prist tak v pondelok.....ale uz sa snazime dlho s priatelom a nevydrzim to......praveze este par dni dozadu som mala stavy, ze mi pocas dna prislo minimalne raz zle.....ale nevracala som...ani som nebola chora.......ale ine priznaky nemam......vacsinou pouzivam mamatest ale kupila som si tento lebo je s vacsou citlivostou....vzdy to skusam rano.........a ciarkam po par hodinach neverim.....ale keby ukazal do limitu tak by to mohlo byt?mne nedalo a mala som este z minuleho mesiaca mamatest a pred dvoma dnami som si ho urobila...a fakt by som prisahala ze som tam videla na nom mensi naznak.....ale to bolo este skoro.......vsak teraz po moznej ovulacii je nejakych 10-12 dni....
Dik za radu

niobiy
19. črc 2009

Ahojte, pridavam sa do diskusie s mojimi skusenostami s testami. RapidClear v den omeskanej menstruacie vo vecernych hodinach bol negativny, Mammatest na siesty den omeskanej menstruacie v rannych hodinach pozitivny.

krista
21. črc 2009

poupe • 1d, snž • Včera v 18:33
ahojky,da se tomuhle testu verit,ze ma vyssi citlivost a urci tehotenstvi par dni po poceti?Delala si ho nektera a vysel ji pozitivni vysledek par dni pred menstruaci?

ardila • snž • Včera ve 20:51
Ahoj poupe, já s tímhle testem mám špatnou zkušenost, měla jsem pozitivní mamatest, pozitivní krev a tenhle test neukazoval nic.. Sice to pak nevyšlo, ale to ten test nemohl vědět 🙂

poupe • 1d, snž • Včera ve 20:58
ja ho koupila,ze by mel byt citlivejsi,nez treba mamatest,tak treba mam sanci,ze budu tehotna,kdyz tobe neukazal nic.to je mi lito ze to nevyslo,priste vyjde

karin80
24. črc 2009

Ahoj, mate nektera zkusenost, ze by vam Rapiclear ukazal dve male tecky na kontrolnim prouzku ukazujici pozitivni test? Mam hodne nepravidene cykly, takze nevim, kdy presne testovat. Dnes by to melo byt 9 DPO. Moc diky predem.

flamenga
24. črc 2009

karin test RapiClear vyhoď 🙄 je to šmejd... Mne ukazoval test s nižšou citlivosťou dve čiarky a RapiClear s vyššou citlivosťou ani ťuk.... biely ako sneh.... Výborný a lacný test je Pepino 😉 a ešte tu dievčatá chvália Mamatest.... ale ešte počkaj 😉 9DPO je málo 🙂 to ešte nemusí ukázať, aj keby si tehotná bola.... ale určite netestuj RapiClearom 🙂

karin80
27. črc 2009

ahoj flamenga, moc díky za odpověď. Koupila jsem Mamatest, včera odpoledne se mi asi až po hodině ukázal slaboulinký stínek ( z odpolení moči ). Dnes ráno se do deseti minut objevil slabý, ale viditelný 🙂 . Jenže jsem dost nastydlá a večer jsem si vzala paralen, nevím, jestli to nemůže ovlivnit výsledek. A taky se prý už někomu stalo, že výsledek byl poyitivní, ale MS stejně dorazila...jenže s tou mojí pravidelností člověk ani neví, kdy testovat, chjo 😒 😠

elgereta
29. črc 2009

Ahojky, prosím vás, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, co znamená, když se mi na Rapiclear testu(direct) ukáže uplně na kraji modrý proužek..v příbalovém letáku píšou jen o růžových...Děkuji

andzi
29. črc 2009

myslím, že to znamená, že test nebol vykonaný správne, buď je po záruke alebo si dala veľmi veľa moču alebo málo.

elgereta
29. črc 2009

děkuju, zitra si zajdu pro dalsi🙂

flamenga
29. črc 2009

karin takže predsa si tehu? 😵

andzi
29. črc 2009

elgereta: na rapiclear som od viacerých dievčat nepočula nič dobré, skús si kúpiť radšej 2 a lacnejšie, napr. mamatest

suem
29. črc 2009

Pre nas to bola stastna znacka tehu testu. Myslim, ze ked pouzijes prvy ranny moc, tak je jedno aky test (koncentracia tehuhormonov je najvyssia) ked je to ale pred meskanim mrsky tak asi radsej nieco kvalitnejsie.
Drzte sa, vela zdaru!

haaribo
30. črc 2009

Ahoj holky, jdu se s vámi podělit o čerstvé zkušenosti. Tak včera jsem si koupila Rapiclear, ale nějaký deluxe- vypadá jako rtěnka - a je na 10IU, No samozřejmě bílý jak sníh, navíc se dost blbě odečítá, takže nedoporučuju. Nedalo mi to a tak jsem ještě zkusila mamatest. // byly až po limitu - asi hoďku, ale moc pěkně vidět. Samozřejmě mi to nedalo a ráno jsem testovala znovu - // byly v limitu, ale ta druhá stááááášně slaboulinká. Jen pro vysvětlení: 20.7. jsem byla na IUI, takže dnes jsem 23DC a 10DPO a samozřejmě mám příznaky. Jinak takhle nevyšiluju! 😉
Nezbývá než čekat, dokud tam nebudou zřetelné //, neuvěřím!

karin80
30. črc 2009

flamenga: ano, mamatest mi ukazuje cim dal silnejsi prouzek 😵 😵 . Jsem moc stastna. Pristi tyden mi to snad mudr potvrdi 🙂

danu
14. zář 2009

petra2505 • Dnes o 08:55
Baby ake mate skusenosti s tymto testom? (je v takej zelenej krabicke) Je podla vas spolahlivy?

monulkab
14. zář 2009

Já jsem s Rapidem skončila, naposledy jsem si ho koupila, a při raním testování to neukázalo vůbec nic, asi do něj zapoměli dát něco, co by natáhlo vlkost do toho okénka, byla jsem vytočená, páč jiný test jsem neměla, a možnost reklamace žádná...jak chcete jít reklamovat počůranej kus plastu že.....takže už ho nekoupím, to si radši o pár dnů dýl počkám a koupím si levnější mamatest....

misovicovap
14. zář 2009

a len pre zaujímavosť mne vyšiel skôr mamatest a rapi nie. je pravda ale zas do nedopadlo úspešne a kcg mi začalo klesať. rapi vôbec nie sú tak citlivé ako píšu

monulkab
14. zář 2009

misovicovap...ty testuješ jak divá se koukám 🙂

misovicovap
14. zář 2009

hej len čo z toho ked ti doktori nepomôžu. otehotnieť môžem len potom sa niečo udeje a končí to. krásne pozit testy dnes už slabnú preto toľko testov lebo už to poznám

monulkab
14. zář 2009

aha...to je divný, a smutný....asi tam bude nějaký genetický problém ne? nezkoušeli jste ivf?

misovicovap
14. zář 2009

gentiku máme v poriadku a umelé je zbytočné ked sa to neudrží ved môj dr. ma do toho furt tlačí.

mirenkam
14. zář 2009

ahoj holky 🙂 já si tento testík dělala a jeden den mi vyšel pozitivní (i když čárka byla slabší než kontrolní) a druhý den byl negativní ☹ takže si o nich myslím své 😉

alienka22
14. zář 2009

mne tiez vcera vysiel rapi ze tam bola ciarka len bola slabulinka a dnes nic :( tak asi nie som tehu vsak?

mirenkam
14. zář 2009

😒 asi ne, já nevím, já tak dopadla minulý měsíc ☹

misovicovap
14. zář 2009

mne vyšlo niekoľko duhov pozit a vidíte zas z toho nič nebude niekde je asi chyba a doktori sú tak "schopní" že jediné čo ti poradia je umelé ale žeby sa snažili zistiť príčinu prečo sa to prestane vyvíjať tak to nie ☹

monulkab
15. zář 2009

a nechceš teda přejít do nějakého CARu? třeba tam s tím budou mít víc zkušeností...to je divný, kontrolovali ti průběžně hormonální profil a sliznici???

andelka
15. zář 2009

Taky se přidávám, že není nutné platit víc za prý citlivější Rapi clear. Dělala jsem si ho ráno, tak jak se má a nakonec čárka byla ještě slabší, než odpoledne dělaný Mamatest s nižší citlivostí.

petrasvk
9. únor 2010

Ahojte baby aky test je podla vas najpolahlivejši a najlepšiii prosim poradte

flamenga
9. únor 2010

petra mamatest 🙂

tinkapn
9. únor 2010

Aj ja som si teraz kupila mamatest, tak som zvedava 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru