Test RapiClear

lentillkaa
10. únor 2008

Ahoj holky. prosím o radu - je tento test opravdu spolehlivý? jinými slovy - mám // a nevím, zda z toho vůbec můžu mít radost...je to test s nějakou větší citlivostí a vím že jste tady psaly, že ty moc dobré nejsou. tak poraďte prosím 🙂

lauritka
13. únor 2008

simonka plodil sa prestal vyvijat asi v 6tt a v osmom som mala kyret..ale neboj sa..ja som bola po IVF...

dicinka1
13. únor 2008

no,robila som si testik,negativny. ☹ skusim este o par dni,ak nedostanem mrchu dovtedy.dufam,ze nie...hmMaj tak je este skoro testovat...som si myslela,ze ak ma citlivost 10 tak,ze by to malo uz ukazat...

simona161
13. únor 2008

dici, ja som prirodzene ... ale mam za sebou liecbu zoladexom, mam rozsiahlu endometriozu a za posledne 2 roky som si fakt uzila svoje ☹ aj preto sa velmi bojim ... a vsetkym to vytuzene babatko velmi prajem !

dicinka1
13. únor 2008

lauritka,preco si mala az tak neskoro kyret?bola si pritom pod narkozou?kedy si si robila testik ty po IVFKU?

simona161
13. únor 2008

lauritka, je mi to luto, ale dufam, ze teraz uz budes OK, myslim, ze si fakt na najlepsej ceste 😉 a to si zistila az v tom 8tt, ze sa nevyvija? a myslis, ze je rozdiel v IVF otehotneni a otehotneni prirodzene? ja sa v tom moc nevyznam ☹

dicinka1
13. únor 2008

Joj moja,aj ja ti to prajem,neboj,ak ho uz mas v bjusku a prirodzene....snad sa tam udrzi... 😉 hm?

lauritka
13. únor 2008

dicinka tak preto, lebo v centre nepovazol za potrebne ma sledovat castejsie 🙄 ja som isla za svojim lekarom z vlastnej iniciativy, lebo som mala pocit ze nieco nie je v poriadku. prvy po ivf som si robila 10 ET. tienik bol po limite a ledva viditelny... simona pri zamlknutych potratoch nemas bohuzial ziadne priznaky a zistia to len podla uzv , ze to nerastie.. ale hovorim ti nemysli na to..ja som na to myslela velmi casto . 😖
no mohla tam byt aj nejak geneticka chyba..oni nam napichovali vajicka,,a spermiju vyberaju podla oka. ale to uz nikto nezisti. dovod potratu sa malokedy dozvies..bohuzial. idem si lahnut. mam zase zvysenu teplotu ..simonka mysli len na pozitivne veci.

simona161
13. únor 2008

tak sa opatruj lauritka, drzim palce ... a asi si tiez pojdem lahnut, lebo som zo vsetkeho strasne vyklepana ... davajte na seba pozor, dievcata !

dicinka1
13. únor 2008

drzim palceky moje...opatrujte sa,lauritka daj vediet,o.k.?

levon
15. únor 2008

ahoj, tak aj ja vám pridím svoju skúsenosť s týmto testom. robila som si ho asi na 8-9 DPO a mne vyšiel jasne! pozitívny, druhá čiarka bola pekne viditeľná a vyšla takmer hneď. tak som mrchu ani nečakala, o to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som ju dostala presne na deň. bud zle ukázal test alebo som tehu bola, len sa neuchytilo-neviem. no hneď nasledujúci mesiac som bola tehotná znovu a aj som to dotahla do šťastného konca.
prajem vám, nech sa vám vyplnia vaše sny ohľadom tehotenstva a dieťatka 😵

tinni
15. únor 2008

kocky, tak ja neviem... stale mi je nejak zle od zaludku a bolia ma prsia... 😒

nelynka
15. únor 2008

tinni to mozu byt aj priznaky pred mrchou, kedy mas dostat?

pezincanka
15. únor 2008

Lentilkaa, myslim, ze gratulujem k tehu!!

U mna bol spolahlivy aj ked som bola, aj ked som nebola tehotna. V roku 2004, aj minuly rok, GRATU"LUJEM.

tinni
15. únor 2008

nelly, mam dostat za nejake 4 dni, ale mne pred mrchou nikdy nebyva zle od zaludku...

nelynka
15. únor 2008

tinni tak pockaj este 4-5 dni a skus si ho urobit znova ked nedojde..a ked ti vyjde co i len tienik po limite tak chod na krv a budes to mat 100%

chiwule
15. únor 2008

čau babušky, nakukuju z jiné diskuze a chci se zeptat - kdy nejdřív bývá průkazný tenhle test? jsem pár dnípo ET a mám v tom počítání dní zmatek...netušíte, kdy nejdřív by tehle test mohl mít vypovídací hodnotu? samozřejmě, že po vynechání mrchy to umí spolehlivě každej test, ale umí to tenhle i dřív? budu vám vděčná za každou odpověď...

tinni
15. únor 2008

na, ja si skusim urobit aj zajtra...

ozaj a vy ako? 😕

nelynka
15. únor 2008

tinni bolo to negativne..takze KETko ale az v aprili po svadbe...
chiwule, ked si po ET tak si ktorykolvek test rob az najskvor 10den po ET, pretoze mas v krvy este vyvolavacku ovulace a to ti moze skreslovat vysledky..

tinni
15. únor 2008

to mi je luto... tak po svadbe vam budem drzkat palceky 😉

a ty zase drz nam palceky, aby to bolo negativne 😀

nelynka
15. únor 2008

tinni budem ti drzkat palceky, neboj...ja by som si to s tebou teraz milerada vymenila, aby som mala pozitivny testik 😔

tinni
15. únor 2008

ja viem, mohlo to byt tak, ze ty mas dve ciarky a ja len jednu-a boli by vsetci spokojni 😀

nelynka
15. únor 2008

to by bolo super...ale co uz, skoro vzdy je to tak, ze ti co nechcu maju a ti co chcu maju predtym este dlllhu cestu aby to dosiahli, nie? 😀

nathalie111
15. únor 2008

mne vysiel negativny a tehu som bola...

tinni
15. únor 2008

ano, je to tak... no ja dufam, ze nebudem mat teraz dalsie, asi by som to nezvladla...
ja chcem az o par rockov neskor...
ked stale mam taky pocit, ze som tehotna... 😒

nelynka
15. únor 2008

tazko povedat, presne ti to povie len krv...mne napriklad neukazal nic a nebola som tehu..
a potvrdila mi to aj krv a predtym mi ukazoval tienik a tehu som nebola..100%ne to mas len z krvy

nelynka
15. únor 2008

tinni aj ja mam stale pocit ze tehu som aj ked krv jasne ukazala ze nie..co uz 😢

tinni
15. únor 2008

tinni
15. únor 2008

mne ukaze urcite, ze som 😒

nelynka
15. únor 2008

a co urobis ked budes? das si to vziat alebo to predychas a nejako to zvladnete?

tinni
15. únor 2008

neviem... 😢 priatel vobec nechce druhe, o to to mam tazsie

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru