Test RapiClear

lentillkaa
10. únor 2008

Ahoj holky. prosím o radu - je tento test opravdu spolehlivý? jinými slovy - mám // a nevím, zda z toho vůbec můžu mít radost...je to test s nějakou větší citlivostí a vím že jste tady psaly, že ty moc dobré nejsou. tak poraďte prosím 🙂

prettybaby
13. únor 2008

no mala som len 3 dnove spinenie, ked ho teda neratam tak 38 -41 DC (ak idem do spinenia minulomesacneho tak 38)

radusik
13. únor 2008

A vůbec jsi to nedostala? A minulý měsíc taky? Tak to jdi rovnou k doktorce, protože Hcg po nějaké době zase klesá!!!! Narůstá nejvíc jen první a druhý měsíc. A nebrala jsi před tím nějakou HA?

prettybaby
13. únor 2008

poslednu menstruaciu som mala so spinenim 4.januara a zacala tak normalnejsie 7-8.januar. A teraz, sice 5.februara doslo malinke spinenie, ktore trvalo 3 dni. Normalne my trva cca tyzden(den hore dole) a teraz toto, tak ja neviem, co to jeeeee....HAk som vysadila uz v 9/2006

radusik
13. únor 2008

Tak si určitě zkus test!!!!

prettybaby
13. únor 2008

vsak ma na to baby odtialto uz lamu 🙂 len ja to odkladam este

lentillkaa
autor
13. únor 2008

pretty: ok, dáváme ti 2 dny 😀 Holky já to asi do pondělí nevydržím... ☹ se bojim
radusik: asi jste s tím tak rychle nepočítali, navíc budeš mít děti dost brzo po sobě - 2 malí prcci dají určitě strašně zabrat...ale buď ráda, že je to tak neplánovaně brzo, než lítat po centrech 😉

prettybaby
13. únor 2008

🙂 nemas sa coho bat 🙂

radusik
13. únor 2008

Pro pretty - to je jasný, určo ho udělej a budeš mít hned jasno 🙂 a dlouho se snažíte?

Pro Lentilku, už jsem zase docela v pohodě, jen mně to vyvedlo z míry 🙂 , vážně jsme s tím nepočítali, říkali jsme si tak půl roku a bude to akorát 🙂 , ale určitě to je dobře, nikdy nevíš, co se může stát!!!!
A rozhodně běhat po centrech, tomu se velmi ráda vyhnu !!!!! 🙂

prettybaby
13. únor 2008

radusik - aktivne po Novom roku sme zacali 🙂

dicinka1
13. únor 2008

ahojte baby....poradte mi ....za posledny rok mam 35 dnovy cyklus,ani o den skor ci neskor.....milovali sme sa s manzelom vkuse....neviem a ani netusim kedy mam plodne dni,ale okolo 29 dna som mala klzky hlien a prave vtedy sme sa milovali.neverim,ze az vtedy som mala plodne dni...meska mi,co sa predtym nikdy nestavalo.ukaze mi tehu test uz spravny vysledok?

lauritka
13. únor 2008

dicinka ak ti meska skus... dnes som si na obed robila rapiclear a vysiel mi mi tienik...najprv za 10 min ledva viditelny...a az potom po hodine to stmavlo.. ale som len 12 dPO. mam ho v albume.

radusik
13. únor 2008

Těžko říct, bylo by to za 6 dní? To vážně nevím! 😒

tinni
13. únor 2008

laurit, tak gratulujem 😉

lauritka
13. únor 2008

tinni a ti nie si tehu ?? dakujem 🙂

tinni
13. únor 2008

mne vcera vysiel Mamatest negativne-nastastie 😀 iba tie rapiclear mi vychadzali pozitivne-aj to az po dllllhej dobe...

lauritka
13. únor 2008

no mne nikdy nevysli dve falosne ciarky na ziadnom teste.. 🙂 tak sa mi crta nadej ...

tinni
13. únor 2008

a ty si teraz po IVF, alebo sa vam podarilo prirodzene? 😉

inak ja dufam, ze ten Mamatest neklamal, kocky tu pisali, ze tiez rapiclear vychadzal po dlhsej dobe pozit. a tehotne neboli...

lauritka
13. únor 2008

mamatest neklame... 🙂 teraz prirodzene...v decembri som mala MA po IVF.

tinni
13. únor 2008

lauri-tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer-este raz velmi gratulujem, vsak byt tehotna je najkrajsie obdobie v zivote zeny 😉

lauritka
13. únor 2008

tinni ved uz je na case aby som to aj ja zazila... 🙂

tinni
13. únor 2008

tak teraz drzim palce, aby ste to dotiahli do stastneho konca 😉 a uzivaj si to, lebo to straaaaaaaaaaaaasne rychlo ubehne 😅

lauritka
13. únor 2008

dakujem tinni..tak hadam je to na dobrej ceste tentokrat 😉

laola
13. únor 2008

lauritko, držím pěsti 😉

simona161
13. únor 2008

ahojte, len som sem tak nazrela a nedalo mi nereagovat, lebo tiež som polemizovala nad kvalitou testov ... ale mna rapiclear nesklamal ... pozitivne // som mala na teste 14 DPO a potom silneli a som 6tt ... len toľko by som chcela ešte povedať, že nemá zmysel odčítavať výsledok po 10 a viac minutách, ak je v moči HCG, tak sa skutočne na teste objaví do 2-4, max. 5 minút, tie neskôr objavené čiarky nie sú pozitívne ...

dicinka1
13. únor 2008

ajoj lauritka,co je to DPO?

lauritka
13. únor 2008

simona gratulujem k tehu...ja mam zase skusenost, ze druha ciarka nikdy nevysla ani po limite ked som nebola tehu. to bolo jedno aky test... tak neviem 😕

simona161
13. únor 2008

dici, DPO - dni po ovulacii, v podstate aj po oplodneni ... lauritka, dakujem, velmi sa tesim, ale aj velmi sa bojim, aby to dobre dopadlo

lauritka
13. únor 2008

simonka viem ako ti je, ja mam potrat za sebou, ale musime si verit, ak sa bojis, tak si to privolas. ☹

simona161
13. únor 2008

uff, nestras lauri ... v ktorom tyzdni si mala MA?

dicinka1
13. únor 2008

AJOJ SIMONKA.si po ivf,alebo prirodzene....jaj lauritka tesim sa s tebou....tak potichucky gratulujem....aj tebe simka.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru