Test RapiClear

lentillkaa
10. únor 2008

Ahoj holky. prosím o radu - je tento test opravdu spolehlivý? jinými slovy - mám // a nevím, zda z toho vůbec můžu mít radost...je to test s nějakou větší citlivostí a vím že jste tady psaly, že ty moc dobré nejsou. tak poraďte prosím 🙂

matja
14. srp 2010

ahojte, je tu niekto, komu vyšiel tento test falošne negatívny po tom, čo mešká MS? Podľa ovulky mi MS mešká už 3. deň, len neviem naisto, či som ju identifikovala správne. Preto som dnes testovala a po 2. čiarke ani náznak, neviem, či veriť testu a mala som posunutú ovulku, alebo môžem ešte dúfať, že test zlyhal a tehu už som.

ivetah
15. srp 2010

@matja mne rapid clear ukazal dve ciarky tusim , az ked mi MS meskala 7 dni. drzim palce 😉

maciik
20. srp 2010

Ahoj, taky přidám svou čerstvou zkušenost, ráno (9. den po ovu) jsem si test udělala a objevila se mi slabá čárka cca za deset minut. To by se možná ještě dalo, ale pak za dalších deset minut zase zmizela, takže naděje tomu samozřejmě nedávám žádné (zatím 🙂 ) Ale kdyby to měla být pravda, tak by ta čárka asi zmizet neměla ne? JInak vím, že tenhle test si už už si určitě nekoupím, za tu cenu jsem mohla mít 4 mamatesty, když bych chytla nějakou testománii 😀 Ale teď už to nechám až kdyby MS nepřišla.

matja
20. srp 2010

to kde je mamatest taký lacný? U nás som ho kúpila za 3,80. Rapiclear tiež okolo 4 eurá... Nechce sa mi dávať každý deň toľké peniaze za testy 😖 A tak rada by som chcela ešte testnúť, ale sa bojím, že zase to bude negatívne, škoda peňazí...

maciik
20. srp 2010

@matja já jsem právě za rapiclear dala 63 korun a minulý měsíc jsem měla dvojbalení mamatest (4ks,citlivost 25)) za 60Kč 🤐 Teď jsem se nechala zlákat tou vysokou citlivostí, ale příště už ani omylem!

matja
20. srp 2010

ja som mala potom iný mamatest, bol s nižšou citlivosťou (menej ako 20) a bolo to iba jedno balenie (1 ks).
No obidva testy mi vyšli negatívne, rapiclear aj mamatest, testovala som 34. deň cyklu. No možno sa mi posunula ovulka a mám dlhší cyklus, neviem, zatiaľ som nič nedostala, dnes to je 36. deň cyklu.

maciik
20. srp 2010

@matja tak držím palce, ať se MS nedostaví 😉

jabatko
20. srp 2010

...mne rapiclear vyšiel negatívny a mamatest pozitívny 😀...

jusik
17. led 2011

Ahoj poradí mi někdo MS mi mešká už 10 dní dělala jsem si rapi clear tes a je negativní. Byla tam jen jedna sylná čárka. Vždy mi MS vycházel na den.

blueapple
17. led 2011

@jusik ahoj, negativní test ještě nemusí nic znamenat (já osobně měla 3 týdny po vynechání negativní testy a přesto jsem byla těhu...do moči se mi ten hormon HCG, na který jsou testy citlivé, dostával pomalu...), záleží , kdy jsi měla ovulaci, to víš ? Zkus jinou značku testu a uvidíš. Pokud Ti MS bude meškat víc než 14 dní, brnkni na gyndu, asi Tě budou chtít vidět - buď zjistí, že jsi těhu (udělají Ti test z krve) a pokud těhu nejsi, píchnou vyvolávačku, prostě se jen opozdil cyklus. Na ten má hodně vliv např. stres... Držím palce, ať se stane přesně to, co si přeješ !

jusik
17. led 2011

@blueapple zítra si koupím další test a uvidím.Teď jak se tak koukum na ten test tak tam vidím na krajičku náznak druhého proužku ale jen hrozně málinko. Zítra si koupím mamatest a uvidím, jak čtu tak moc lidí s tím rapi clear testem nejsou moc spokojeni. Tak zítra pisnu jak to dopadlo.

veronikama
7. bře 2011

Rapidclear mi už po pár dňoch ukázal pekné výrazné 2 //, ktoré majú dnes 4mesiace 🙂
Som spokojná... 🙂

hojda
2. kvě 2011

Ukázal vám někomu Rapiclear // už nějak hodně brzo? Na krabičce je napsáno již 5 dní po oplodnění???? Dá se tomu věřit???? Nějak se mi to nezdá....

tebi
3. kvě 2011

Ahojte ja používam tiež rapi clear pásiky a chcem vás poprosiť o radu...síce som to už písala aj v tej druhej diskusiii ( rapi clear a ovulácia) ale nikto mi zatiaľ neodpísal....no mala som v stredu minulý týždeň test. čiarku rovnakú s kontrolnou a vo štvrtok som mala test. silnejšiu ako kontrolnu tak prebiehala ovulka že? napíšem aj kedy sme sa snažilkovali lebo som z toho jeleň ...tak vo štvrtok 2X 🙂 a v sobotu večer 1X ...no a v pondelok som si robila test o 15.00 a vyšla mi test.čiarka skoro taká silná ako kontrolná ( bola fakt dosť silná )...nemala by byť už slabučka alebo žiadna?....prosím o radu....vopred ďakujem....

magda007
24. srp 2011

ahojte viete co ja som si robila tento test v pondelok a to mi meskalôi uz 19 dni a amla som test negativny a este ich stale nemam.co vy nato prosim odpiste

magda007
24. srp 2011

prosim odpiste

kvetinka211
24. srp 2011

@magda007 s velkou pravdepodobnostou nie si tehotna, chod k lekarovi, zoberie ti krv na testy a da ti vyvolavacku aby ti prisiel meskajuci menzes ...

rapiclear
13. kvě 2012

mama test co je výroba z Číny, to nevím teda. Rapiclear má jako jediný na trhu odcertifikované vyšší citlivosti na hcg hormon a ma laboratorní testy. Zadny z testu na trhu to nema a uz vubec ne mama test, co udělal 10 citlivost sto let po Rapiclearu. 5 den po oplodnění no spis 10 den po pohlavním styku, a rozhodne netestovat mama testem z Číny.

depi
9. lis 2012

je teda spolahlivy alebo nie? prave ho mam v rukach s neistotou 🙂 baby radte

linda555
14. bře 2013

@lauritka ahoj ja som robila rapiclear tu tycinku po dvoch v baleni prvykrat biely ale po par dnoch je tam slaba ciarocka fakt zeby to po limite oxidovalo...mas nejake skusenosti ktore su naj tehu testy? 😉 dakujem

lauritka
14. bře 2013

@linda555 oh tak to sa nerata, ked tonevyslo do limitu, na rapiclear su dost negativne skusenosti. 🤐

mamatest je najspolahlivejsi.

mers111
2. dub 2018

Ahojte, vidím, že je to už dosť straý príspevok.. ale chcela by som sa opýtať..robila som test RapiClear kazetu a po limite sa tam "zjavila" druhá čiarka... slabá, ale bolo ju vidno.. ide o to, že som síce nemala pohlavný styk, ale s priateľom sme sa viac maznali a trochu som dostala obavy.. bohužiaľ, test som už vyhodila a nemám lepšiu foto.. máte skúsenosť s tým testom a so slabšími čiarkami po limite? ako to dopadlo u teba tinni ??

mers111
2. dub 2018

@tinni ahoj ako to u teba dopadlo? mne sa to stalo tiez... blba fotka sice :/.. no my sme s priatelom nemali styk, len sme sa viac "maznali" a trochu som sa zlakla,nakolko to nebolo az take nevinne ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru