Test RapiClear

lentillkaa
10. únor 2008

Ahoj holky. prosím o radu - je tento test opravdu spolehlivý? jinými slovy - mám // a nevím, zda z toho vůbec můžu mít radost...je to test s nějakou větší citlivostí a vím že jste tady psaly, že ty moc dobré nejsou. tak poraďte prosím 🙂

nelynka
15. únor 2008

tak to nieje dobre...vobec...ty nie si vydata?

nelynka
15. únor 2008

som si myslela ze si.. 😒

tinni
15. únor 2008

nie

nelynka
15. únor 2008

aha...sak to je jedno, hlavne ze sa mate radi..
ale ti vobec nezavidim, ked nechce ani priatel druhe a zatial ani ty...mas to tazke, ked nahodou nedajboze budes
ten moj by chcel najradsej dvojcatka 😀

tinni
15. únor 2008

jasne, velmi sa lubime 🙂 ale ani jeden z nas druhe babo v dohladnej dobe vobec nechcel-na to sme sa dohodli uz davno...

nelynka
15. únor 2008

tak ja neviem, potom bude pres vami asi stat tazke rozhodnutie ak bude test pozitivny..bud si to nechat alebo interupcia 😖

dicinka1
15. únor 2008

ajoj nelynka.je mi luto ☹ po svadbe skusite znovu,aj my sa chystame v lete...na 2.IVF

nelynka
15. únor 2008

dicinka skusim, ale az koncom aprila nam to vyjde a to este dlllhoooo ☹

chiwule
15. únor 2008

nelynko, myslis, ze pregnyl muze pusobit jeste 14dni po podani? davali mi ho 2 dny pred odberem vajicek a mam 4denni embryjka... a jsem 8den od embryotransferu... to uz asi vliv pregnylu v krvi neni ne?

nelynka
15. únor 2008

chiwule aj mne ho davali 2dni pred odberom..baby co boli na IVF mi radili, ze testnut mozem najskvor 10-11den po ET, ze skorej sa neoplati, ale ked vyjde negativny nezufaj, boli aj take baby co testy im ukazovali negativne aj 14dni po krvicke a boli tehu..ja som bola ma krvicku predverom a mala som ju negativnu...a testovala som v ten den ako som sla na krv..

nelynka
15. únor 2008

chiwule, vplav pregnilu uz by ale nemal byt, no si myslim ze je este skoro si delat test, protoze vajicka sa ti este nestihli poriadne ani zahniezdit a mohla by si mat male HCG co ti test este vobec nemusi zistit..
aby si nebola sklamana.. 😔

chiwule
15. únor 2008

díky holky, konečně mám v těch dnech trochu jasno 🙂

ceeruti
16. únor 2008

chiwul-narust HCG je hodne individualní-v Pronatalu jsem byla s jednou paní-vymenila jsem si s ní čislo,že si dame vedet,jak jsme dopadli...ja testovala 8 den po ET (3DENNÍ KULTIVACE) a měla jsem // ona ne,me sílily a ona ani 13 den po ET nic...no a tak šla 15 den po ET na krev a pozitivní!!!!!!!!!!!!!!!!!! Testy jí nic neukazovali!!!!!!!
A to čeka dvojcata 😀 😀 😀 😀 Proste se prckove pozdeji zahnizdily a mela pomalejsi narust HCG 🙂
Hooodně štěstí!!!

ceeruti
16. únor 2008

chiwul-ch jo...už jsme to četla.... ☹ drž se..

lorrely
22. črc 2008

babeny, min. mesiac som užila tabletku po, krami som normálne dostala, no tento mesiac sa nám s priateľom opäť podarilo pokašľať to, ale tabletku som si už nekupovala, bo som mala 4 dni pred krámami, a už je 5 dní, čo som mala dostať a nič, myslíte, že som v tom? zajtra si chcem kúpiť test, len dúfam, že mi vyjde správna odpoved...

nela00
23. črc 2008

prepac lorrely, ale mrkni aky je nazov hlavnej temy!

milca111
13. říj 2008

Ahoj holky, tak jsem tady stráááášně dlouho nebyla.Teď se snažíme o další miminečko,ale jsem z toho jakási rozhozená. Menzes mi mešká už 4 den,ale nemívám jí tedy přesně,takže vlastně ani nevím,jestli to zpoždění je,ale udělala jsem si včera test a vyšel pozitivně. Jen ale taková hooodně slabučká čárečka,ale pak jsem si udělala rapidclear a ten je zase negativní.Dnes jsem si rapiclear dělala ráno a taky nic,tak fakt nevím.
Stalo se to už někomu?

myshelka
30. led 2009

Ahojte,po 6 dnoch meskania som si robila rapiclear test a bol negativny....dnes je to 10ty den co mi meska a neviem...ci su sance ze som tehu..alebo sa mam spoliehat na test..poradte...

tinka12
30. led 2009

ahoj myshelka, radšej urob test znova a uvidis...niekedy ak je nizka hodnota hcg hormonu, test ukáze dve ciarky az neskor 😉

myshelka
30. led 2009

...tinka dakujem za podporu 🙂 , aj ked som skor nervozna..lebo 6 dni je dost ze by to test neukazal..hmmm..skusim este zajtra znova..

lauritka
31. led 2009

myshelka MS moze meskat aj z dovodu posunutej ovulacie. 😉

lauritka
31. led 2009

a ked testujes, tak si kup radsej mamatests, ten je najspolahlivejsi. vela stastia,. 🙂

vladka1
31. led 2009

ahoj holky...s rapiClearem mám dobrou zkušenost...je-li to tedy ten s 10jednotkami Hcg. Mammatest je tuším až od 20-25jednotek...

lucinka1104
28. únor 2009

ja s ním dobré skusenosti nemám, keĎ som tehu nebola vždy ukázal dve a teraz asi som a ukázal figu borovú a to na 14 DPO...4 testy axim ami vyšli teraz slabo pozitívne medzi prvými dvomi a druhými dvomi bol rozdiel dva dni a bolo to aj vidieť, aj ked čiarka je s labulinká je ružová...
od ovumám hrozné bolesti v podbrušku, sem tam ma pichne na 8DPo som kusok zakrvácala...akurát Bt mam nízkulen 36,7 a trochu metie

labradorik
28. únor 2009

ahojte ja osm tiez bohuzial medzi tymi co nemaju dobre skusenosti stymito testamy. totiz robila som si prve testovanie s uplne najlacnejsimi ze naco vyhadzovat zbytocne korunky,na a vsetky tri mi vysli pozitivne (meskalo mi to 6dni) tak ze no mozno aj som ale tak su to lacne kupime este jeden na potvrdenie.aj ten vysiel pozitivne ,ale nechceli sme po troch rokoch snazenia tomu verit tak ze kupima drahsi rapid clear,a tam bola uplne slabulinka ciarka co ma iba zbytocne zmiatlo.na druhy den som sla ku lekarovi a ten mi potvrdil tehu. to je moja skusenost ze ono je ten test zbytocne drahy a neukazuje presne.lebo ked som tehu nebola tak za 4 min som tam VZDY mala druhu slabu ciarku. ked budeme snazilkova o druhe rapidi uz nekupime

monana
27. bře 2009

Ja si tiez myslim, ze je rapid clear moc drahy a moja skusenost: MS meskala 6 dni tak som si rano urobila test a nic, po dvoch hodinach kukam na to aj s manzelom - objavila sa tam druha cirka, ale fakt vyraznej farby. Tak som si isla este kupit mamatest - su tam dva testy a aj tak je to o dost lacneisie. Mamatest - negativny 🤐

maryanna
9. kvě 2009

ahojte, chcem sa opytat ci je sanca ze som tehotna ak mi rapiclear vysiel pozitivne, menstr mi meska 2 dni...ale inak ziadne priznaky na tehotenstvo nemam...je mozne ze pridu neskor alebo sa ten test mylil....je tu niektorra z vas komu ten test rapiclear vysiel pozitivne a tehotna nebola?....som zufala lebo tehotna nechem a nemozem byt...dakujeem

lili213
9. kvě 2009

maryanna: mne siíce ten test vyšiel pozitívne a tehu som, ale nemám žiadne príznaky. Tak neviem.

flyangel
9. kvě 2009

maryana...v takom skorom stadiu este nemusis mat priznaky...dokonca ani neskor priznaky nemusia byt nejake silné..niektore zeny nepocituju zavraty ani zvracanie-je to zriedkave ale vyskytuje sa to...takze aj ked nemas priznaky tehotna byt mozes...kup si este nejake testy najlepsie mamatest...ak ti vyjdu pozitivne alebo aspon niektore budu pozit...skoc na gyndu tam ti tehotenstvo potvrdia alebo vyvratia...

aknomis
21. čer 2009

ahojte.
stalo sa Vám, že ste boli tehotné, ale test vám ukázal že nie ste tehotné?
a aké máte skúsenosti s mamatestom?
na kolký den sa oplatí robit testy?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru