Test RapiClear

lentillkaa
10. únor 2008

Ahoj holky. prosím o radu - je tento test opravdu spolehlivý? jinými slovy - mám // a nevím, zda z toho vůbec můžu mít radost...je to test s nějakou větší citlivostí a vím že jste tady psaly, že ty moc dobré nejsou. tak poraďte prosím 🙂

lentillkaa
autor
10. únor 2008

franziska: 😵 zítra se uvidí, jak to dopadne. kéž by...

nelynka
10. únor 2008

ahojte, ja mozem len povedat ze best2 je naozaj blby test, tam mi pravidelne vychadzali 2// a nikdy som tehu nebola...

tinni
10. únor 2008

tak som si spravila test aj dnes, vysla mi zase druha ciarka po limite, ale je silnejsia...

veronika13
10. únor 2008

ja mám len dobré skúsenosti s RapiClearom aj RapiPregom, teraz som skúsila Mamatest a tiež ukázal presne a ani po niekoľkých hodinách sa výsledok nezmenil, ale je aj v návode písané, že test vyhodnotiť do 3 minút max. 10 min. potom je už výsledok mylný. Raz som mala akýsi, názov som si nezapamätala a ten mi po pár hodinách ukázal dve čiarky a tehu som nebola, ale môže byť, že tehu skončí veľmi skoro a menštruáciou sa oplodnené neuhniezdené vajko odplaví ☹

tinni
10. únor 2008

no mne sa to ukazalo po nejakych 5 hodinach... ale je silnejsia ako vcera... 😲

katerinka.kr
11. únor 2008

Ahoj, ja jsem také měla RapiClear a s mou netrpělivostí jsem zkoušela již pred očekávanou MS. Vysly z toho //a výsledky byly později potvrzeny z krve. 😀

tinni
11. únor 2008

kati a po akej dlhej dobe tio vysli 2 // ? ja cakam az o tyzden, ale mne vysli az po limite...

matinka
11. únor 2008

ja som si tiez robila rapid clear, 5 dni po vynechani MS, najprv bola druha palicka slaba, nasledujuci den uz silnejsia 😉

katerinka.kr
11. únor 2008

No neříkám, že to byl supr přístup z mé strany,tak mě nezabijte hned po ránu 😀 , ale bylo to po limitu,to musím uznat. // se objevily za takových 10-12 minut, ale zase jsem testovala dost brzo, takže jsem se tomu ani nedivila, později // byly již v limitu. 😉

katerinka.kr
11. únor 2008

tinni-tak jak koukám, jsi netrpělivá přesně jako já, také jsem tak testovala 😀 😀

tinni
11. únor 2008

no ja som skor nrvozna-my sme neplanovali 😅 mne vysla ta druha az po piatich hodinach... 😝

miriamka
11. únor 2008

Mne Rapi Clear aj Mamatest ukazal // po par sekundach a tak to aj ostalo 🙂

lentillkaa
autor
11. únor 2008

Ahoj holky. tak jsem dneska ráno skákla na krev a po cestě koupila Mamatest. A je taky // !!!!!!!!!!!!!! 😵 Doktor mi dělal hned i ultrazvuk, ale ještě nic neviděl ☹

tinni
11. únor 2008

lentilka, gratulujem 😉

snazivazuzi
11. únor 2008

ahoj lentilka. Ja s rapi clear nemám dobré skusenosti.
4 testy inehého druhu mam pozitívne a 2 rapi clearky negatívne. a to má rapi citlivost 10mlU... tak neviem kde je chyba.
Ale pravda je taká, ze zlé vysledky su v 99% len vtedy nepravdivé, ak ti vyslia len jedna ciarka, lebo nemusis mat v den testovania dostacné mnozstvo hcg. ale ak más na teste //, tak je sanca na to, ze nie si tehulka malá...
tes sa 🙂 vvsetko bude OK. 😉

katerinka.kr
11. únor 2008

no, tak po pěti hodinách, to už je vážně dost dlouho, já jsem myslela plus minus pár minut, ale hodin- to radši zkus testnout jestě jednou a později.

tinni
11. únor 2008

ja tetsovala aj vcera a vyslo mi to zase, 2 //, ale znova az po nejakych piatich hodinach...

lentillkaa
autor
11. únor 2008

😵 díky holky...odpoledne mám volat na krev. tak se uvidí

katerinka.kr
11. únor 2008

tak držím pěstí, at to vyjde 😉

lentillkaa
autor
11. únor 2008

katerinka: 😉 snad jo...po takové době a tom všem co jsme zažili už bych si to i zasloužila 😀

katerinka.kr
11. únor 2008

lentilkaa-nejsem žádnej odborník,ale toto vypadá hodně nadějně. Nebudu gratulovat, to si nechám, až po krvi, tak nezapomen dát vědět, jak jste dopadli 😉

lentillkaa
autor
11. únor 2008

neboj. odpoledne se ozvu 🙂

katerinka.kr
11. únor 2008

v kolik asi? jo a prosím tě do tohoto tématu, at tady nelítám po celým konikovi, co že to lentilce vyslo za výsledky 😀

To víš, chci si ověřit, jestli v těhotenství mám nějakou tu hlubší intuici 😀 😀 😀

zuul
11. únor 2008

lentilka tak držím silno palčeky 😀

lentillkaa
autor
11. únor 2008

katerinka 😀 tak jo...napíšu sem. mám volat kolem druhé hodiny. a jestli budeš mít pravdu tak ti napíše nejšťastnější člověk pod sluncem

katerinka.kr
11. únor 2008

já si myslím, že ano, ale druhá hodina rozhodne, ok, budu tady koukat a monitorovat, držím pěstííííííííí 😉 🙂

prettybaby
11. únor 2008

lentillkaa, aj ja som zvedava a drzim palce🙂

lentillkaa
autor
11. únor 2008

díky holky 😵 nevíte od kdy může být vidět v děloze dutinka?

prettybaby
11. únor 2008

jooj,moja veru neviem, nie som zbehla v tychto veciach este, lebo som tu len 3 tyzdne 🙂 a este sa ucim .)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru