Test RapiClear

lentillkaa
10. únor 2008

Ahoj holky. prosím o radu - je tento test opravdu spolehlivý? jinými slovy - mám // a nevím, zda z toho vůbec můžu mít radost...je to test s nějakou větší citlivostí a vím že jste tady psaly, že ty moc dobré nejsou. tak poraďte prosím 🙂

lauritka
10. únor 2008

lentilka ahoj...ale ktory rapiclear myslis?? pruzok alebo kazetu???

lentillkaa
autor
10. únor 2008

kazetu

lauritka
10. únor 2008

no ja mam skusenosti take, ze ked som nebola tehu, nebol tam ani tienik 😉 a ked som bola..uz som ho videla 😅 ..... myslism, ze ti mozem gratulovat 🙂

lentillkaa
autor
10. únor 2008

lauritka 😵 Je pravda, že ta čárka je krásně viditelná. Není sice jako kontrolní, ale silná je dost...já tomu prostě po tom všem, co jsem zažila a po takové době snažení nemůžu uvěřit

lauritka
10. únor 2008

😉 lentilka...ver tomu..zazraky sa deju 😵 😵 😵

theresa
10. únor 2008

Ahoj holky, já mám nejlepší zkušenost s testem Rapiclear Direct. Ukázal mi krásnou čárku, a těhu jsem byla. Bylo to čtrnáct dnů po oplodnění. Jiné testy ukazovali velmi slabé čárky, ale Rapiclear opravdu potěšil. Tak že bych mu věřila, jestli nebereš žádné léky jako třeba Pregnyl.

franziska
10. únor 2008

no ja ked som bola na zaciatku tehotna si tak treti tyzden, tak som si robila rapiclear kazetku a moc sa mu nechcelo mi ukazat ci som alebo nie som tehotna, potom som si kupila take dvojbalenie u vas to predavaju ako GS mamatest a tam sa mi asi po hodine ukazala straaaasne slabulilinka ciarocka fakt som musel dobre na svetle pozerat. A nakoniec som sa na to vykaslala pockala som na mrchu a ked som ju jeden den nedostala tak som isla na krv a tam mi povedali ze som tehu a teraz uz mam doma babo.

takze drzim palce

lentillkaa
autor
10. únor 2008

theresa - Pregnyl jsem měla - ale už je to 18. den co mi ho píchali, to už v krvi asi není...taky beru utrogestran

theresa
10. únor 2008

Tak to je v pohodě, Pregnyl už je určitě pryč. Utrogestan jsem taky brala. Určitě jsi těhotná, uvidíš. Já pak ještě každý den dělala Mamatest, a čárka tmavla a tmavla. Kdy jdeš na krev?

lentillkaa
autor
10. únor 2008

theresa: na krev skočím zítra...jsem po IUI

sylvka
10. únor 2008

lentillka,mě vyšel pozitivní a byla jsem těhu,podle mě je dobrý.gratuluji a šup k nám 😉

lentillkaa
autor
10. únor 2008

sylvka: jupíííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 zítra valím na tu krev a doufám že to tak bude 😀

sylvka
10. únor 2008

lenti,jak dlouho máš spoždění?mě se na testu ukázala čárka první den vynechání MS.

tinni
10. únor 2008

kocky, mne ukazal tento test par hodin po limite druhu ciarku, co si mam o tom mysliet?

evelyin
10. únor 2008

Mne ukazál rapiclear // vždy ale až po pár hodinách. Raz som sa naštvala a volala na linku čo je uvedená na krabičke od testu a tam mi vylovene povedali: že oxiduje to zo vzduchom či čo to, po limite 10 minút sú výsledky mylné.

tinni
10. únor 2008

fakt? 🙂 dost ma to zmiatlo, dufam, ze je to tak aj u mna...

lauritka
10. únor 2008

no mne nikdy neoxidovalo ev hihihihi 😀 ak som nebola tehu bolo to biele ako sneh aj po dvoch dnoch..to iste aj s mama test.... slaby tienik uz znacil tehu... nebude to v tom ,ze niekto moze byt aj tehotny , ale skonci to v skorom stadiu hmmm ????

evelyin
10. únor 2008

No pokiaľ ti aspoň tienik nezjavil do 10 minút, môžeš byť zrejme kľudná.
Keď som bola naozaj tehotná, ukázal mi rapiclear // ako posledný, a že vraj má odhaliť tehotenstvo po 5 dňoch od oplodnenia, to je smiešne, vtedy ešte nemohlo byť vajko ani zahniezdené, nieto produkovať HCG. 😀
Pokiaľ ti vyšiel náznak // do limitu, to je niečo iné, zrejme si vážne tehotná.

franziska
10. únor 2008

evelyin tak moja oxidacia ma 5 mesiacov 😀 😀 😀

tinni
10. únor 2008

nie do limitu tam nic nebolo 🙂

evelyin
10. únor 2008

Lauri ja ale niesom sama čo s ním mám takú skúsenosť, po celom nete je na tento test asi najviac negatívnych názorov, a ešte na best2. Tieto dva by mi asi ukázali pozitívny test každý mesiac a ako vidíte som stále snažilka. 😒
No keď výjde pri // rapicleari hcg z krvi 2 tak asi nie. 🤐 😉

tinni
10. únor 2008

franzis a po akej dlhej dobe ti vysli 2 // ?

lauritka
10. únor 2008

hej pocula som evelyn hlavne ten test beta2.... no ja mam zase skusenosti, ze ked nie som tehu, mi nevyjde nic hmmm. 😕

evelyin
10. únor 2008

Lauri aspoň potom niesi sklamaná.Buď rada.
Ja mám dobrú skúsenosť s mamatestom, s Barbarou a Axiomom. Tie vychádzajú snehobiele - ale niesom spokojná s výsledkom, ale za to už test nemôže. 😀
Franciz, môže byť, skúsenosti s testami sú rôzne. 🙂

fabiana
10. únor 2008

Lentillkaa, ja som minula dosť testov, keď sme sa pokúšali o prvé mimi, hlavne Rapiclear a nikdy mi neukázal 2 paličky, len ak som bola tehu...tak myslím, že sú spoľahlivé.

evelyin
10. únor 2008

Baby rozlišujte medzi RapiPregom a RapiClearom. Ten prvý je kvalitný švajčiarsky test, keď ho však pýtate v lekárni dajú vám tento šuvix, nieje to ten istý.

lauritka
10. únor 2008

podla mna je najlepsi mamatest 😀

franziska
10. únor 2008

no tak asi po hodine a aj to bola uplne slabulilinka

lentillkaa
autor
10. únor 2008

mám zpoždění 2 dny. a druhá čárka mi vyjela okamžitě po namočení

franziska
10. únor 2008

lentillkaa tak gratulujem 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru