Test vyšel pozitivně, ale přišla menstruace

hamiks
16. únor 2011

Ahoj holky, potřebovala bych Vaší radu. Minulý měsíc jsem po týdenním zpoždění našla na těhu testu druhou čárku. Byla jsem moc ráda, protože se snažíme nesnažíme již něco málo přes rok. Píšu snažíme nesnažíme, spíše to necháváme osudu, co má být bude. Ale znáte to, ženská prostě na to myslí víc než chlap. Ale proč píšu? V den, kdy jsem měla KONEČNĚ pozitivní test, jsem večer začala mírně špinit, na druhý den bylo špinění silnější a třetí den se rozjela bohužel MS. Byla jsem moc zklamaná.
Touto se cestou se Vás holky chci zeptat, zda mám skočit na gyndu, nebo to prostě brát tak, že kdybych se netestovala, ani bych nevěděla, že jsem těhu. Jen bych měla 9 denní zpoždění. Možná byl test falešně pozitivní, necítila jsem totiž žádné příznaky na sobě.
Budu ráda, za každé Vaše názory. Děkuji

tinki
16. únor 2011

@hamiks
ahoj, tak to sa stalo mne, keď som sa snažila o prvé dieťa..meškalo mi, po dvoch týždňoch dve čiarky na teste a o tri dni menštr. Dozvedela som sa, že som bola tehotná, ale plod nebol v poriadku, takže ho telo vylučilo. Stáva sa to pomerne často. Ak ti MS normálne skončila, tak nemusíš ísť k doktorovi. Problém by bol, ak by si silno krvácala. Niektoré ženy ani nevedia, že boli tehotné, to len tie, ktoré sa snažia a pozorujú sa, tak ako my...tak si hneď robíme test a tak vieme, že niečo bolo. Mne sa to stalo v novembri 06 a v januári 07 sa už podarilo udržať a mám krásnu a zdravú 3 ročnú dcéru...Tak držím palce aj tebe.. 🙂

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
hamiks
autor
16. únor 2011

Ahojky holky, díky za Vaše odpovědi. No MS byla bolestivější, než obvykle, ale průběh byl asi stejný. Zpočátku jsem měla krev hodně tmavou, pak zas jasnou a hodně sliznice vyšlo (omlouvám se za ty podrobnosti). Ale jinak délka byla stejná, 4 dny a pak už jen špinění. Tak nevím, ještě se mi to nestalo, tak mám strach, abych něco nezanedbala.
Jee Tinki, koukám, že se již brzo dočkáš svého drobečka 🙂 , tak držím palečky, aby vše proběhlo bez potíží a radovala jsi se z miminka 🙂
To Em_ka: druhý test (konkrétně Gravitest) jsem si dělala minulý pátek, v ten den se mi později rozjela MS, a byl negativní. Je sice pravda, že to nebyl ten samý jako první těhu test (Mamatest, slyšela jsem, že je spolehlivý). Jak jsem psala výš, MS byla asi normální jako vždy, možná bolestivější, i délka je stejná. Cítím se v pořádku, žádné jiné potíže nesleduji. Pořád to zvažuji, nechci zbytečně plašit, ale na druhou stranu zas něco zanedbat.

evulinkab
16. únor 2011

@hamiks já bych na gyndu zašla.Sice je už asi vše OK...proste se plod neudržel a jak pises, tak kdyby jsi netestovala, tak by jsi to ani nevedela.Ale protože jsi to vedela, tak bych na gyndu šla a rekla to sve dr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru