Test z krve negativní, můžu i tak být těhotná?

brazdicka
25. pro 2012

Potřebuji poradit, protože podobné téma jsem tady nenašla
Poslední MS byla 9.11. Minulý týden mi Dr. dělala test z krve a byl negativní. Řekla mi, že bych měla MS každou chvíli dostat. Je to týden a MS nikde. Zajímalo by mě, zda se Vám některé stalo, že Vám byl udělán test z krve a bylo vám řečeno, že je negativní a těhotná jste byla? Je vůbec možné, být těhotná když byl test z krve negativní?
Děkuji za rady a názory

aneta0707
25. pro 2012

nech si udelat test jeste jednou a kdyz bude znova negativni, tak ti daji vyvolavacku. kdyz se clovek snazi a tesi (nebo naopak boji), tak se muze stat ze to nedostane. tak drzim palce jestli se tesis 🙂

terunka88
25. pro 2012

A dělala sis těhotenský test? 😉 Jinak pokud míváš pravidelné cykly (kolem 30 dnů) a jestli ti doktorka dělala test z krve minulý týden, tak by se to tam už mělo nejspíš projevit..

rempav
25. pro 2012

moje zkušenost - prakticka dr. mi (v 9tt) nabrala krev, a pry ze to je negativni, o tyden pozdeji jsem sla na gyndu a pry ze jsem v 10tt 🙂 tak si vyber ze 🙂 o tyden pozdeji jsem bohuzel potratila..tezky spekulovat, proc mi tvrdili opak..doted se ty sestre nemuzu vzteky podivat do oci.

brazdicka
autor
26. pro 2012

Všem Vám děkuji. Test si budu dělat v pátek tak uvidím... Ale nikdy se mi to nesalo, že by se mi to takhle opozdilo. Dneska to je 18 dní :(

kvakuska
26. pro 2012

@brazdicka a ultrazvuk ti Dr. nedělala? 7 týdnů od poslední MS by se na UZ těhotenství mělo ukázat alespoň jako dutinka. Ještě se taky můžeš vykašlat na Dr. a zajít si na krev jako samoplátce (asi 200Kč), výsledek testu dají tobě (většinou ještě týž den) a hned budeš mít jasno 😉 Držím palce, ať je výsledek takový jaký si přeješ 😎

brazdicka
autor
26. pro 2012

@kvakuska dělala, byla tam taková malička 2mm dutinka, ale doktorka říkala, že to asi těhotenství není. Načež mi brala tu krev. test si udělám v pátek a uvidíme . Ale nejspíš těhotná nejsem ☹

kajalka
26. pro 2012

Já myslím, že těhotná nejsi. Možná jsi byla a zaniklo to. Na UZ by už byla vidět akce srdíčka. Mně ms párkrát vynechala celý cyklus a těhu jsem nebyla, prostě jen nepřišla, tělo není neomylný. Jen bych ti poradila se na to tolik neupírat, psychika dělá svoje.

brazdicka
autor
26. pro 2012

@kajalka je to možné. Mimčo zatím neplánuji, takže se na to moc neupínám 😔

jana_001
21. pro 2022

@rempav velmi staré téma ale měla jsi tehdy i pozitivní testy nebo ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru