Tlak v podbrišku po MS

natalia1216
21. zář 2018

Zdravím holky🙂

3 dny zpátky mi skončila ms, která se dostavila o pár dni později. Tak nějak jsem doufala, že se konečně zadarilo po nnezdarenem pokusu v červenci kdy se plod neudržel. Nakonec ale ms dorazila. Každopádně na pms netrpím, vždy se mi ms dostavila takrka bez jakýchkoli bolesti, tentokrat však ms měla úplně jiný průběh. Týden před ms bílý výtok, bolest v podbrisku, únava, bolest hlavy, nalitá prsa, malátnost, teplota (u mě dost neobvyklé). Po par dnech zpoždění začala ms, která byla podstatně silnější než mívám obvykle i tlak v podbrisku byl více nepříjemný, ten však pociťuji vždy jen první den tentokrat mě však doprovází až do teď. Ms mi skončila 3 dny zpátky, den na to přišlo 2 denní spineni. Sla jsem do práce a ucitila jsem jakoby ze mě vyplklo něco hustejšiho, utíkala jsem na záchod a jednalo se o naruzovělou krev (opravdu světle růžovou- nezvyk) s bílým hlenem, který mě doprovází až do teď. Jsem zvykla, že po ms mám uvnitř sucho, ale teď je tam mokro. Stále cítím tlak v podbrisku jako při ms, strašně mě bolí bedra a několikrát za den bolesti hlavy plus teda i ta únava pořad pokračuje. Vůbec netusim co by to mohlo být, těhotenství jsem vpodstatě zavrhla poté co se dostavila ms a k lékaři se dostanu až v úterý. Nemate nějaká podobnou zkušenost? 🙂 dekuju

priefi
21. zář 2018

@natalia1216 udelej si test 😉

balogis
21. zář 2018

Taky bych zkusila udělat test.Může to být třeba těhotenství,cysta nebo to taky nic být nemusí,moudřejší budeš az po návštěvě lékaře.Ja měla silnou a bolestivou ms právě kvůli cyste,která se mi udělala na konci sestinedeli.Přeji at je vše v pořádku

natalia1216
autor
21. zář 2018

@balogis sázela bych také na tu cystu, jen mi k ni moc nesedí ta bolest hlavy a bílý hlen..zítra zkusím test a aspon vyřádím tuto možnost 🙂 cysta vám sama praskla?

balogis
21. zář 2018

@natalia1216 praskla jim při operaci až.ze by me předtim bolela hlava si nevybavuji ale,hlen možná ale byla sem tři měsíce po porodu ,takže tělo se ještě vzpamatovavalo a tou dobou sem dostala první ms takže to sem nejak nesledovala.udělala bych test A pak to případně řešila dál

biton
23. dub 2019

Dobrý den, nechci zakládat novou diskuzi, protože nyní se mi stalo něco podobného...před MS jsem měla bílý výtok, bolest bradavek (což normálně nemám), pak MS dorazila, ale mela jsem ji jen 2 dny a pak 2 dny špinění...a od té doby mě bolí podbřišek jako když bych to měla dostat...test negativní...myslíte, že je na test brzy? MS byla před týdnem, nebo je to něco jiného? Děkuji

priefi
28. dub 2019

@biton pokud to byla terminova ms a byla slabsi nez obvykle a mela jiny prubeh, zkus si udelat testik 😉

biton
28. dub 2019

@priefi jelikož mám nepravidelne cykly, tak nevím zda byla v termínu, ale test jsem si dělala a byl negativní...třeba to vyjde nyní 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru