Tlak v podbřišku, silnější menstruace. Jsem těhotná?

sojca
18. srp 2012

Ahojky holky doufam ze mi nejak poradite 😉 Mam nepravidelnou menstruaci ale posledni 3 mesice mi vzdy MS prisla 20 den. Pred posledni MS mi zacaly pobolivat prsa, v podbrisku takovy divny tlak, ale neresila sem to pripisovala sem to k ocekavane MS. A ta take 20 den prisla, prisla mi silnejsi a delsi nez mivam obvykle. MS skoncila ale tlak v podbrisku neprestal ba se stupnuje, zacalo me pobolivat v krizi, prsa jen obcas pobolivaly, pocitovala jsem unavu a i precitlivelost.Kdyz jsme se byly s pritelem koupat a ja tam jako obvykle delala skopiciny, tak kdyz sem vylezla z vody pocitovala jsem docela velky tlak v podbrisku. Vcera jsem tedy cekala na MS, ale neprisla. Nemerim si pravidelne teplotu ale dnes rano hned po probuzeni jsem mela 36,9. Na test je nejspis jeste brzo. Myslite ze mam nejakou nadeji???

sojca
autor
18. srp 2012

☹ Nikdo ☹

petramarie
18. srp 2012

@sojca Ahojky kočko, naděje je, to je jasné.. moc bych ti to přála. Ale jestli tam náhodou není nějaká cysta nebo něco.. ☹ Na prohlídce u doktora jsi byla?

sojca
autor
18. srp 2012

@petramarie tenhle mesic jsem nebyla... Myslis cysta??? tu sem jeste nikdy nemela ale myslela sem ze je to ukrutna bolest

petramarie
18. srp 2012

@sojca tak může být, to je právě ta negativní stránka věci. 😒 Cysta bolí hodně, právě proto, že naroste. Jinak ty menší, které se třeba později vstřebají sami, nám rozhazují cyklus atd. Aby se v tom prase vyznalo. ☹ Ale mysli pozitivně kočko, třeba už jsi těhulka. Testík můžeš zkusit vždy.. někomu se dušík ukáže dřív, někomu později. 🙂

pincola
18. srp 2012

@sojca Kdys vysadila HA? Pokud n edávno, tak tohle může být následek, třeba začínáš teprve ovulovat, nebo máš rozhozený cyklus. Teplotu měř dál a kdyby stoupala k 38, tak by to vypadalo na zánětlivé onemocnění. Může to být i momoděložní těhu a nebo uplně normální těhu. Každé tělo je jiné.Každopádně něco se tam dějě. Udělala bych test.

sojca
autor
18. srp 2012

@petramarie Myslet pozitivne je ted opravdu tezke... bojim se ze se zase sklamu... No kdeby to byla ta cysta to by me fakt nastvalo 🙂

sojca
autor
18. srp 2012

@pincola HA jsem vysadila 1.ledna 🙂 A to uz si mohu udelat test kdyz mam jen jeden den zpozdeni?

petramarie
18. srp 2012

@sojca test můžeš dělat i několik dní po OVU. A pokud máš už zpoždění, testuj!! 😉

ined77
18. srp 2012

@sojca ...naděje je vždycky 😉 .taky radím zkusit testík....držím palce! 🙂

sojca
autor
18. srp 2012

@petramarie
@ined77 Tak zitra ten testik rano zkusim 😉 teda pokud seberu odvahu 🙂

pincola
18. srp 2012

@sojca Určitě udělej testík, když bude negativní tak počkej pár dnů a testuj znovu. Nebo si zajdi na krev, tam to odhalí okamžitě🙂

neeve
18. srp 2012

@sojca já si byla jistá, že jsem těhu právě proto, že jsem měla týden teplotu stále pořád kolem 37 (cítila jsem se divně a proto jsem si ji změřila). Bylo to snad týden po početí 😅 Takže já už jen dlouho dlouho čekala, kdy to ten test ukáže. A nezklamal 😉 Takže pokud ta teplotka bude pořád trošinku zvýšená, tak je podle mě naděje velká 🙂

sojca
autor
18. srp 2012

@neeve zatim se teplota drzi kolem tech 37.. Uz jednou sem to takle mela s tou teplotou a pak najednou klesla a prisla MS .. Tak doufam ze to vyjde... Snazim se na to nemyslet abych si to nejak nevsugerovala pokud mimi nebude ... 🙂

neeve
18. srp 2012

@sojca tak ať to klapne 🙂 dej vědět 😉

sarinka123
20. srp 2012

Držím palce, nech to klapne, i ked ja hned na úplnom zaciatku som ziadne bolesti, ktore opisujes nemala a hned po oplodneni, ked vajicko nieje este riadne uhniezdene, tak ma prsia neboleli. S tymi bolestami navstiv lekara, moze sa jednať o cystu.

petrajavor
20. srp 2012

@sojca zkus to napsat i holkám sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/myslite-... máš tam větší šanci na odpověď...ale jak píšou holky,zkus testík nebo návštěvu mudr (kdyby to byla ta cysta) a uvidíš...hodně štěstíčka 😉

jennyska
20. srp 2012

@sojca Ahoj, zkus se prosím obrátit na téma, které ti doporučila @petrajavor, které tímto děkuji 🙂 Podobným diskuzí tady už pár je a proto tuto zamykám. Hezký den 🙂 J*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru