Točení hlavy - příznak těhotenství?

agentkadaisy
5. bře 2013

Maminky, prosím vás, potřebuju rychle poradit. S manželem jsme se před týdnem začali snažit o druhé miminko, docela jsem měla i takový ten pocit, že se to asi hned povedlo, píchání v podbřišku, bolest prsou... Ale proč píšu najednou se mi tento víkend začala šíleně točit hlava. Ale tak šíleně, že jsem se motala a neudržela při chůzi směr. Vždycky to přešlo... a teď se mi to po dvou dnech stalo zase, málem jsem sebou sekla ve sklepě ☹ Jaká je pravděpodobnost, že je toto příznak raného těhotenství? Mám totiž strach, jestli se mi spíš nerozjíždí borelioza. Mám ji zavčas přeléčenou ATB, nedávno jsem byla u doktora a výsledky byly OK, říkal, že klidně můžu být hned těhotná. No, modlím se za to, aby to bylo těhotenství.

tadlen
5. bře 2013

ja mela takove kolapsove stavy taky,ale az tak v 6tydnu,pak to zase samo odeznelo

lenalena
5. bře 2013

Ahoj, já jsem měla točení hlavy jako příznak u druhého těhotenství a to snad od prvního dne těhu, byl to mazec, vstala jsem ráno z postele a hned spadla zpátky na postel, šílený. Držím palce, ať je to těhu a ať to točení brzy přejde!!!

mourek128
6. bře 2013

Dobrý den .jsem tu nová a vubec se tu nevyznám kam mám psát a potřebovala bych s nečím poradit.pomohl by mi nekdo ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru