Tt

10. dub 2020

Na tohle jsem se tak neskutečně moc těšila, ze se na to musím pořad dívat...je to vážně zázrak. Akorát to nekonečné čekání na první kontrolu....a šílený strach aby se něco nepokazilo.
Ze tu nejsem jedno cvok.

anonym789
10. dub 2020

Úplně rozumím. Taky jsem taková. První jsem měla biochemicke tehotenstvi. V únoru. Samovolny potrat. Čárka nesilila. Teď konečně ❤️A taky na to musím stále se dívat.

autor
10. dub 2020

@anonym789 taky ti držím ✊🍀🍀🍀

anonym789
10. dub 2020

Děkuji. Hlavně hodně štěstí a zdraví 🌷🌞

jjasmina
10. dub 2020

@anonym789 Hezká dálnice, takovou jssem neměla ani já 🙂

anonym789
10. dub 2020

@jjasmina jeeeee , děkuji pěkne. Ani nevíš/ nevíte jakou mám teď radost!! Po minule zkušenosti mám obavy. Ale člověk musí věřit ❤️ A dálnice tam byla do 10 vteřin 🙄 takže asi je to teď na dobre ceste. Musím doufat 🌞

jjasmina
10. dub 2020

@anonym789 Já vám uplně rozumím, taky mám i špatné zkušenosti, ale ted mi už v postýlce spinká to naše dítko 🙂 Přeji hodně štěstí a kopu zdravíčka 🙂

anonym789
10. dub 2020

@jjasmina děkuji moc. Vám to same přeji 😊

miba10
10. dub 2020

Holky buďte v klidu. Já už mám 2 děti, ale tsty mám schované ze sentimentu a taky se občas kocham a vzpomínám. Moc vám všem držím palce ať je vše v pořádku, těhotenství bez problémů a rychlý a hladký porod a hodně zdraví vám i drobeckum. Je to úžasný, i když bych je občas zaskrtila 😂

jjasmina
10. dub 2020

@miba10 Přesně moje slova, já těhu testy nemám, ale vyfocené jo 🙂 Od manžela jsem ještě v těhotenství dostala takovou knižku dětské vzpomínky a uvnitř je tajná schránka, kam se třeba mužou dát fotky z ultrazvuku. Taky takovej sentiment. A někdy fakt vzpomínám, jak to bylo krásné , když byla v bříšku a na ten klid 🙂

amazonkajanik
10. dub 2020

@jjasmina mám podobnou knížku,jako dárek od zdr.pojišťovny a tam se také lepí utz a mám tam i malého naramek z porodnice. Testy jsem si uschovala jinam. Měla jsem schované i ty,od našeho prvního,co jsem potratila, ale ty jsem symbolicky spálila rok před tím,než jsem otěhotněla se synem. Asi něco starého muselo úplně pryč,aby mohlo přijít nové ...

jjasmina
10. dub 2020

@amazonkajanik No já si hned vzpomněla, že touhle dobou jsem o ten jeden uzlík přišla, naštěstí hned v červnu přišel další uzlík 🙂

amazonkajanik
10. dub 2020

@jjasmina škoda,že nejde na některé věci zapomenout tak snadno,jako to dokážeme,když se jde nakupovat ...😁 nu nic,hlavní je,že máme uzlicky v postýlce a pomalu jak porostou,tak bude uzlicek nervů z nás 😂

jjasmina
10. dub 2020

@amazonkajanik Malá snad dnes nezabrala víc než na hodinu , aspon, že v noci jsem se vcelku vyspala😅

miba10
10. dub 2020

@jjasmina já mám i těhotenské průkazy i ty utz 😁jo u dcerky jsem si to užívala. U syna už moc ne. Jednak byl nalezl jen na pravé straně a dcerka mě stále zaměstnává, takže nějak ani nebyl čas. Nejvíc jsem si to užívala a prožívala večer, když už byl klid 🤗chjo, hned bych pořídila třetí 🤗

amazonkajanik
10. dub 2020

@jjasmina jo,tak na spaní mám opravdu jen tu noc,ale ta teď stojí nějak za prd,se pořád budím. A přes den ,po obědě ,se jde na "procházku " do lesa, ale jak se oteplilo,tak mě těch 12km lesem zmáhá . Naštěstí se malý unavý i tím kocháním se,takže večer usne celkem rychle

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru