Týden nepřišla menstruace, test negativní. Těhotenství?

adean
21. pro 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou některá nemáte zkušenosti s tím, že máte příznaky těhotensví, MS má týden zpoždění, ale test je negativní ☹ . Může to být i taky těhotensví? Díky za odpovědi.

luciebx
21. pro 2011

nemusi to byt zrovna tehu.. kamaradka mela ted tyden zpozdeni testik delala kazdy rano a nic.. a nakonec po tydnu ms prisla.. muzes mit delsi cyklus nebo tehu jsi a testik to jeste nezachytil.. mozna bych sla k dr na krev .

salomee
21. pro 2011

Já, když jsem to tak měla, byla to cysta. Test negativní a krev pochopitelně taky asi tak sedm dní po dni plánované MS. Pár dní po "vyvolávačce" přišla.
Pak jsme to měla ještě jednou, cyklus 38 dní místo mých 26 a pak jsme dostala MS, to nevím, jak bylo - test taky negativní a MS přišla sama.
Ale přes to všechno těhotná bát můžeš, spíš bych zašla na krev, otěhotnět jsi mohla později než v půlce v cyklu.

anetadr
21. pro 2011

taky jsem to tak měla a šla jsem k dr - měla jsem vysokou děložní sliznici - pak i strašně silnou MS - takže u mě prostě něco nebylo dobře - proto to tak bylo. Těhotná jsem nebyla.

mifinka
21. pro 2011

Já jsem pro změnu měla pozitivní test u prvního až po 2 týdnech po vynechané MS.. 🙂

zabula
22. pro 2011

Mě se stalo poprvé a doufám že naposled, 2měs.po vysazení HA, že mi MS nepřišla 53dní,nějaké příznaky těhu sem měla,ale testy byli pořád negativní.Bohužel se tam udělala cysta.

ofelieee
22. pro 2011

já to měla naopak - asi 3 týdny MS nikde, testy negativní, šla jsem k Dr, dělal mi takovej ten vnitřní UTZ, že prej těhotná nejsem, dal mi vyvolávačku a že do 5 dní tu mám MS, nepřišla, testy negativní ještě přes týden, a pak najednou pozitivní... a teď už mám Kubíka 😉 fakt to trvalo strašně dlouho, než mi to ten test potvrdil

brita
22. pro 2011

Ahoj, ja to poznam tiez, nakoniec to bola hemoragicka cysta, ktora nakoniec praskla a MS hned nato dosli. Ja som bola vtedy u lekara a on ju videl na vnutornom sone.

koutnapavla87
27. pro 2011

Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli jsem těhotná, protože jsem začala mít pochybnosti o používané antikoncepci. Našla jsem tohle : http://test-tehotenstvi.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá gynekolog

marcellllka
26. lis 2013

Ahoj ,
zajmal by me vas nazor.....,
posledni menzes sem mela minlej mesic hned prvniho, a od te doby nic,cca pred dvemi tydny jsem si delala normlani tt, a pozitiv a po hodine carka zmizla,pak sem delala dalsi teh. testy, a na kazdem byla slaba druha carka...,tak sem pak sla na krev a negativ....,tak sem to nechala bejt, a uz je tomu vsemu tyden a menzes nikde...,nemam zadny bolesti cystu uz sem mela a mela sem bolesti ale tet nemam..,zacatkem tydne spise v podbrisku,a bily vytok ale to tento mesic hned na zacatku, a tet nic ani vytoky bolesti nic, proste vim ze ani menzes tet nema prijit....,vzdy sem mela tyto veci a menzes byla ale tet ne....,myslitte ze i pres negativ krev muzu byt tehu? a nebo to je zase cysta???v patek idu na gyndu ale do ty doby.zblaznim:D

monduleb
15. kvě 2014

holky poradite mi.......15dni jsem nedostala ms a test je pokazdy negativny poradite mi co mam delat????? nevite o nejaky dobrym gynekologovi jsem z ceske skalice dekuji

martulafer
20. kvě 2014

Holky mela to nektera taky tak? Meskala jsem 6 dni testy negativni priznaku hromada na gynde dal vyvolavacku ale uz je to 6 dni a MS porad neprisla a bazalni teplota se porad drzi tak fakt nevim :(

msmr92
24. kvě 2014

Ahojte holky jak ctu vase prispevky...jsem se rozhodla se podelit o svuj problem.já týden po MS jsem se vzbudila s šílenou bolesti co mě probudila...kudla v podbřišku v podstatě,bolelo to skoro nonstop hodinu pak jsem zacla spinit( cca dva týdny) před očekávanou MS jsem špinila jak blázen ,v dobu,kdy na mě mela přijít ms sem jen více špinila-asi dva dny a pak už naprosto nic.ted už jen cekam zda to na mě přijde jeste o týden později.mela přijít 13. Ale nepřišla ani 22. Testy jsou negativní,večer se mi motá hlava a jsem citlivá na pachy..,ráno je to zase v pohodě.pobolívaji mě prsa ale boli mě min než klasicky při očekávání MS.taky nevím co to je...v pondělí zkusom znovu test a půjdu radši k doktorce.

zuzurara
28. kvě 2014

Holky tak ja taky poprosím o názor : poslední mensky 13.4., cyklus mám delší, takže jsem je čekala až minulý víkend. Nicméně už tak 14 dní mně bodá až bolí v bedrech, cítím se jak při PMS, chodím často na malou, mám zácpu, když něco sním tak sice nezvracím ale dobře mi není, jsem unavená jak pes, asi týden jsem měla bílý výtok a a ještě ke všemu mám teď pořád nějak moc slin v puse 🙂 Dnešní test byl ale negativní, nicméně jsem ho nedělala ráno (to je asi lepší, že ?) ... tak co myslíte, vypadá to nadějně nebo mi jen šibe a všechny potíže jsou psychické ? 🙂

xyxyxyxx
19. lis 2015

Ahoj, resim prave to same? Jak to tenkrat u tebe dopadlo?

viktorka26
30. bře 2016

Ahoj, už od ledna my roste břicho mám ho nafouknuté a tvrdé ke své gyn. jsem byla pres vnitrni ultrazvuk nebylo nic vidět a měla jsem opožděnou menstruaci ale přes 14 dní jsem to dostala. Nevím si rady nejsem nemocná třeba nádor?

hanickatoma
30. bře 2016

Tehotenstvi byva na postave znat az kolem tretiho mesice, tak pokud se hodne snazite a nemyslis na nic jineho, nez uz aby se to povedlo, muze to byt psychikou. Nicmene zkus test znovu za par dni a pak naklusej k dr 😉 preju stesti 🙂

michaela2000
28. lis 2016

Dobrý den,chtěla jsen se zeptat jestli je možný že bych byla těhotná nebo ne..s přítelem jsme se vyspali před 17 dny,príznaků mám hodně a ms nepřišli,byla jsem na krvi a vyšli negativně,tak nevím jestli tomu stopro věřit..myslíte že se mi ms jenom zpozdili a je to opožděný psychikou nebo je možný že je ještě brzo na zjištění toho jestli jsem nebo ne?? Nevím co si myslet..

sasim12345m
18. čer 2017

AHOj chtela jsem se zeptat uz mam dva tydny zpozdeni testy jsou negativni trosku me po ranu poboliva v podbrisku,ale jinak me nic neboli mam caste zmeny nalad rozbrecim se kvuli kazde prkotine . Spozdeni jsem jeste nikdy nemela myslite ze buzu byt tehu?? dekuji za odpoved
🤐

pavlinar
18. čer 2017

@sasim12345m Ahoj, jistě můžeš, a nemusíš. Já jsem to teď měla podobně, zpoždění asi 10 dní, testy negativní, a nakonec MS ale došla. Jinak mám taky cyklus pravidelný, tak si říkám, co to jako mělo být :(
Jdi k Dr, a ať ti to dopadne, jak chceš 😉

veverkamaminka
4. lis 2017

@adean Radši jdi k doktorovi hned 🙂

inna97
10. pro 2017

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Vždycky týden před menstruací mě bolí prsa a pobolívá v podbřišku, ale tedka nic. Tedka skoro druhý den mě chvilkami pobolívá břicho jinak nic. A prsa mě stále nebolí. Menstruaci jsem měla dostat 8-9.12.17 ale zatím nepřišla. Dneska odpoledne jsem dělala test a vyšel negativní. Skusim ho ještě udělat ráno. Děkuji za odpověď 🙂

veverkamaminka
19. pro 2017

@inna97 určitě ho zkus znovu
A měříš si bazální teplotu a zapisuješ do grafu? já ji měla 17 dní nad 37 a týden bez menstruace a šla k dr.a byla tam malá tečka 😉

inna97
22. pro 2017

Tak to nevyšlo 🙁 nevím co mám už dělat nebo co děláme špatně. Strašně si přejeme miminko, ale už nevíme jak na něj 🙁 poraďte prosím 🙂

berenika777
11. bře 2018

@inna97 Najdi si nového koníčka, ať je v tvém životě nějaká změna u mě to byla práce 🙂 a po 40 roku syn Vojtíšek a přirozenou cestou 🙂 pak dej vědět :.)
@inna97

inna97
18. bře 2018

Tak už se to povedlo. Jsem v 5 týdnu. ☺️

veverkamaminka
19. bře 2018

@inna97 gratuluju 🙂 já jsem 24 tt

berenika777
24. bře 2018

Moc gratuluji 🙂👍 můžeš mi zase napsat, budu držet palce ať vše dobře dopadne 🙂

inna97
18. kvě 2018

Ahoj holky chci se zeptat byla jsem na 1 screeningu, celý vyšel negativně, ale mám vysoké hcg. Co to znamená?

veverkamaminka
19. kvě 2018

@inna97 netuším ikdyz mám druhé miminko a vůbec se nevyznám v těchto jejich skratkach

lachtanice86
19. kvě 2018

@inna97 proč ses nezeptala doktora? Já jdu na 1.screening za pár dní a vím že se budu ptát na vše

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru