Týden před MS mě bolí břicho, jsem unavená. Těhotná?

terkuuu
30. zář 2013

Zdravím všechny 🙂 Pročítám si tu různé debaty a narazila jsem po víckrát na komentáře, ve kterých píšete, že cca týden před menstruací vás bolelo břicho, jakoby měla už přijít, přičemž se vám to ale nikdy nestalo, měly jste zvětšené prsa a byly jste unavené a nakonec vám vyšel těhu test jako pozitivní. Já osobně jsem na tom teď úúúplně stejně, menstruace má přijít příští týden v úterý a už teď mě bolí břicho ( podotýkám, že se mi to opravdu nikdy ještě nestalo ), mám více viditelnou tu čáru, která vede od stydké kosti po pupík, jsem od včerejška unavená jak kotě a malinko se mi zvětšily prsa 🙂 Které z vás se tohle stalo nebo podobně a nakonec jste uviděly ty vysněné dvě čárky na testíku??? 🙂 Díky z a odpovědi 😉

ivajaro
30. zář 2013

Předmenstruační syndrom 😉 .. Jinak těhotenské příznaky jsem měla, až na druhým měsíci 😀 .... vydrž do MS a pak udělej test.

hojda
30. zář 2013

Taky bývá takto na počátku maličko zvýšená teplota, já to tak měla, tak se zkus změřit🙂 případně se objevuje výtok, ale takový jiný🙂

llluckaaa
30. zář 2013

Já bych řekla, že toto můžou být i syptomy ovulace 😉 Já to tak mám 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru