Týden zpoždění MS, test negativní. Co si mám myslet?

surri
12. únor 2014

Ahoj všem .... Uz jsem opravdu zmatená ... A nevim co si myslet...
MS pravidelně 28 na 5-6d.
Tento mesic jsem je čekala 4.2 a nic ..
2.2 jsem ale zcela špinit hnědě až do 5.2
Od te doby nic ... Do dnes žádná MS nedorazila..
Tlak v podbrisku brnění prsou ... Nevolnost.....
Vcera odpoledne jsem dělala test -negativni ....
Co si mam myslet ? Mate zkušenost ? Děkuji za kazdou odpověd ..

ange_de_la_morte
12. únor 2014

Ahojky, no asi jsou jen dwě možnosti ( respektiwe tři)
Buď jsi těhotná ale k oplodnění došlo ke konci cyklu a na testu to je ještě není widět ( já jsem měla prwní pozitiwní test 16dní od předpokládaného početí) , nebo byl špatný test ( s minulosti jsem měla 2 testy GS Mama falešně negatiwní - na jiných testech čárky a na GS nic)
No a nebo má MS oprawdu zpoždění, třeba wliwem stresu, nebo z jiných příčin

Zkusila bych test třeba ještě zítra, popřípadě ještě w pátek a pokud ani w pondělí , objednala bych se k doktorce a ona uwidí jestli jsi těhotná nebo ti píchne wywoláwačku na MS ( pokud teda špinění nebude powažowat za dostačující místo MS)

surri
autor
13. únor 2014

@ange_de_la_morte Ahoj dekuji za odpoved...
No zkusím testnout zítra rano a kdyz noc objednam se k DR.
Možna jen opravdu nejaké spozdeni ....
🙂

z_kopretinka
13. únor 2014

@surri jestli jsi testovala Mamatestem - zkus si koupit jiného výrobce. Mně neukazoval nic a jiný pak ve stejný den a dokonce odpoledne byl pozitivní.

ange_de_la_morte
13. únor 2014

@z_kopretinka : jojo Mamatest se twáří jako nejlepší značka ale je uplně mimo, sama mám s ním blbou zkušenost 🙂

surri
autor
13. únor 2014

Holky ono je to složitější .. Ziju v zahraničí ..
Takže tady jsou jiné značky a kdyz se jich zeptám na citlivost testu jako by neexistovala :D
Zkusím dneska koupit test v jiné lékárně, a udělám zítra rano ....
Uz jsem z toho blba ..,,🙂

surri
autor
13. únor 2014

@ange_de_la_morte tak jsem ted opakovala test od ClearBlue ale ne ten digitální ,
A opět negativni 🙂 tak snad příště 🙂
Ted jen počkám na vyšetření proč mi teda MS nepřišla ...🙂

heduskak
13. únor 2014

taky jsem si dělala mamatest a negativní :/ MS se měla dostavit sice teprve včera ale už sem zkoušela testovat, dnes jsem koupila Gravitest tak je snad lepší než mamatest a ukáže pravdu ;) četla jsem na netu hodně stížností na nýnější mamatest ten co je teď stojí za prd :( že ten dřívější byl lepší.. Tak uvidíme 🙂

polokolik
13. únor 2014

ahoj ja mam to samé mam 14 dni po nechranenem styku a také mam test negartivní.
A přitom my je na zvracení,bolest prsou, strasna chut k jidlu casté moceni a tlaky v podbřisku .

polokolik
13. únor 2014

@heduskak prosím tě a za jak dloho se má udělat další test poslední ms jsem měla 18.1.
mam 14 dní po styku mam pocity těhotenské a test porad negativní..

heduskak
13. únor 2014

ja měla poslední MS 15.1, mám taky cca 14dní od styku i mín a bolesti břicha ale test negativní, já si budu dělat další test v sobotu ráno a bud budou // nebo ne :( zkus si udělat taky za dva dny test ;) to se zvýšej hladiny HCG

surri
autor
13. únor 2014

Tak ja měla posledni MS 7.1 :D doslova si semnou moje tělo hraje :D uz se tomu musím smát 🙂 jsem 8 dne ve spozdeni dělala jsem 4 testy všechny nega ....
Držím Vám palce holky !!!! At je tam najdete // !!

zdeni1111
14. únor 2014

Ahoj Holky, tak já měla poslední MS 9.1.jsem už celá nervózní, protože o miminko se zatím úplně nesnažíme - "dáváme si pozor". Dřív mi MS chodila pravidelně, ale posunula jsem si ji v říjnu kvůli líbánkám pak přišla po 39 dnech v prosinci, v lednu už po 30 a teď je to zase 39 dní a nic ☹. Myslíte, že si mám už udělat test? Nebo se raději hned objednat k Dr. na tu vyvolávací injekci?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru